Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Şehirler Arası Evden Eve Taşıma İstanbul

Ticaretin ana konusu olan ve sosyal hayatın devamlılığını sağlayan nakliye, hızlı ve etkili çözüm seçeneğine ihtiyaç duymaktadır. Şehirler arası evden eve taşıma İstanbul hizmetinin hızlı bir şekilde yapılmasında önemli rol oynayan Nakliyebizden.com.tr, bu kategoriye yeni bir anlayış getirdi. Yük arama ve nakliyeci arama gibi sorunların tam anlamıyla çözüme kavuştuğu sitemizde, hamal ve asansörlü araç işlemleri de kolaylıkla çözülmektedir.

Nakliyeci mi Arıyorsunuz?

Güzergah seçeneğinin bol olduğu sitemiz, Türkiye’nin bütün illerini ve bütün ilçelerini kapsamaktadır. Firmamızın anlaşma sağladığı nakliye firmaları, il ve ilçe bazında farklı bir şekilde sınıflandırılmıştır. Nakliyeci arayanlar, sitemizdeki formu inceleyebilir. Hangi şehir için nakliyeci aradığınızı müşteri hizmetlerimize bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri kısa sürede dönüş yapmaktadır.

Dönüş işleminin hemen ardından bulunduğunuz il veya ilçede anlaşmalı nakliyeciyi size yönlendiriyoruz. Şehirler arası evden eve taşıma İstanbul hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan nakliye firmaları, şu kategoride çözüm üretmektedir:
1- Öncelikle ekspertiz hizmeti sunan firmalar, taşınacak yükü yerinde incelemektedir.
2- Daha sonra taşıma esnasında çıkabilecek sorunlar not edilmektedir. Pencere, balkon, kapı, koridor ve bahçe genişliği hesap edilmektedir.
3- Asansör ve kapalı kasa aracın park edeceği alan incelenmektedir.
4- Sigorta poliçesi ve sözleşme konusu da ekspertiz hizmeti esnasında çözüme kavuşmaktadır.
5- Paketleme elemanı ve paketleme için gerekli malzemeler de bu aşamada belirlenmektedir.

Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli bütün işlemler ekspertiz hizmeti esnasında düzenlenmektedir.

Uygun Fiyat Seçenekleri

İstanbul merkezli evden eve nakliyat hizmetinde uygun fiyat seçenekleriyle tanışmak için web sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Aradığınız uygun fiyat seçenekleriyle gerçekleştirilen nakliye hizmetini bu adreste bulabilirsiniz. Şehirler arası evden eve taşıma İstanbul sektöründe aradığınız bütün firmalar sitemizde sizleri bekliyor.

Nakliye hizmetinde fiyatlandırma işlemi mesafe, yük özelliği ve araç özelliğine göre değerlendirilmektedir. Fiyatlandırma işleminde sitemiz aracıdır. Nakliye işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz firmalar sorumludur. Her hangi bir sorunda müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Taşıma Süresini Kısaltın

Ev veya iş yeri taşıma işleminde nakliyeci arama işlemi zaman kaybı meydana getirmektedir. Bunun yanı sıra uygun fiyata nakliyeci bulmak da büyük bir sorundur. Nakliye Bizden ailesi, nakliyeci bulma veya yük bulma işlemini kısa sürede çözmektedir. Nakliyeci ile yük arayanı bir araya getiren şirketimiz, Türkiye’nin bütün illeri için nakliye çözüm seçeneği sunmaktadır.

Nakliye dünyası sürekli çalışan ve hiç durmayan bir sektördür. Kamyoncular ve nakliyeciler sürekli yoldadır. Bu nedenle nakliyeci arayanlarla anında haberleşmek gerekir. Nakliye Bizden, bu konudaki boşluğu doldurarak, yük arayanlarla nakliyecileri sanal dünyada bir araya getirdi. Web sayfamızı ziyaret ederek her zaman için nakliyeci veya yük bulabilirsiniz.

İş Gücü Çözümleri

Ev taşıma veya yük taşıma işleminin en önemli konusu iş gücüdür. Ev taşıyacak kişilerle, hamal arayanları bir araya getiren sitemiz, iş gücü arayanlar için en iyi çözümdür. İl ve ilçe bazında hamal numaralarını yayınlayan sitemiz, bu konuda oldukça başarılı ve etkili çözüm seçeneği sunmaktadır.

İşini ciddiye alan ve işinde başarılı olan firmaları tercih eden sitemiz, müşteri memnuniyetini tercih etmektedir. Yük arayanla, nakliyeci arayanı bir araya getiren sitemiz, çıkan anlaşmazlıkta ara bulucudur. Nakliye işlemlerinden anlaşma sağladığımız firmalar sorumludur.

Nakliye Konusunda Pozitif Çözüm

Saatlerinizi alacak nakliye fiyat araştırması, sitemizde dakikalar içerisinde çözülmektedir. Türkiye’nin en ücra köşesine nakliye hizmeti taşıyan sitemiz, fiyat konusunda en uygun fiyat seçeneklerini sunuyor. Şehirler arası evden eve taşıma İstanbul için en uygun firmaları sizler için bir araya getirdik. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git