Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü Taşıma İstanbul

Kar yağışı, yağmur ve buzlanma gibi durumlarda evden eve nakliyat işlemleri daha zor hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda, nem ve ısı izolasyon özelliğine sahip araçlar önemlidir. İşin ehli şehirler arası evden eve asansörlü taşıma istanbul, uygun fiyata nakliyeci arayanları bir araya getiren online adresimiz, ev taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Nakliye, taşıma, istifleme ve paketleme gibi konularda deneyimli olan anlaşmalı firmalar, 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.

İlk Keşif Hizmeti

Taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için ilk keşif işlemi önemlidir. İlk keşif işleminde, taşınacak eşya incelenmektedir. Eşyanın cinsine ve miktarına göre kapalı kasa araç tercih edilmektedir. İşin ehli anlaşmalı şehirler arası evden eve asansörlü taşıma istanbul firmalarımız, araç tercihinden sonra taşıma işlemi esnasında çıkabilecek problemleri not etmektedir. Asansörlü evden eve nakliye aracı için yeterli boşluğun tespiti, kapalı kasa araç için uygun boşluğun tespiti ve indirme işlemi için pencere tespiti, bu aşamada gerçekleşmektedir.

İndirme işlemi esnasında sorun çıkarabilecek, ağaç, elektrik teli, dar koridorlar ve dar girişler, keşif ekibi tarafından tespit edilmektedir. Asansörlü araç kullanılamayacaksa, iş gücü seçeneği tercih edilmektedir. Ağır eşyaların ve hassas eşyaların taşınmasında uzman olan iş gücü ekibi, kısa sürede nakliye çözümleri sunmaktadır.

Anlaşmalı Firmalarımız Sigorta Yapıyor

Değerli eşyaların taşınması, her zaman için risktir. Özel paketleme işlemine rağmen bazen beklenmedik kazalar meydana gelebilir. Bu kazalar eşyanın zarar görmesinde önemli rol oynamaktadır. Şehirler arası evden eve asansörlü taşıma İstanbul hizmetinde sigortalama işlemi, paketleme işleminden önce gerçekleşmektedir. Sigortalanacak eşyanın fotoğrafları çekilerek sigorta poliçesi kesilmektedir. Sigorta süresi nakliye işleminin sonuna kadar geçerlidir. Bu aşamadan sonra eşyanız zarar görürse, sigorta dışı kalır.

Güvenli eşya taşıma hizmetiyle ev taşıma işlemini pratik bir şekilde gerçekleştiren sitemiz, hamal arayanların ve asansörlü araç arayanların merkezi haline geldi. Milyonları bir araya getiren sitemiz, tüm Türkiye için çözüm üretmeye devam etmektedir.

Bir Telefon Kadar Yakınız

Android telefonlarda internetin sorunsuz bir şekilde kullanılmasıyla birlikte, ticaret internete kaydı. Nakliye dünyası da artık telefonla çalışmaktadır. Mobil uyumlu sitemizi telefonunuzla ziyaret ederek anında nakliyeci tedarik edebilirsiniz. Sitemizin giriş bölümünde yer alan güzergahlar, tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Başvuru işleminin ardından en kısa sürede müşteri hizmetlerimiz dönüş yapmaktadır. Güzergah, araç özellikleri ve taşınacak eşya konusunda gerekli tercihlerin yapılmasından sonra müşteri hizmetlerimiz sizi sıraya yazmaktadır.

Sitemiz bulunduğunuz şehirde hizmet veren anlaşmalı nakliyecilerle iletişime geçmektedir. Bu aşamadan sonra sorumluluk şehirler arası evden eve asansörlü taşıma İstanbul firmasına geçmektedir. Ekspertiz, paketleme, istifleme, taşıma ve teslimat konularından anlaşma sağladığımız firmalar sorumludur. Taşıma esnasında meydana gelen sorunlar sitemiz tarafından kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Hizmet Kalitemizin Genel Özellikleri

Nakliye Bizden ailesi olarak, evden eve nakliye işlemlerinde kaliteyi tercih ediyoruz. Hizmet kalitemizi şu şekilde maddelendirebiliriz:

1- Nakliye işlemlerinde her zaman için güvenilir çözüm seçeneklerini tercih ediyoruz.
2- Çalıştığımız firmalar işin ehlidir. Ev taşıma işlemi esnasında çıkabilecek problemler kısa sürede çözülmektedir.
3- Firmamız aracı konumundadır. Biz sadece müşteri ile nakliyeciyi bir araya getiriyoruz. Sitemiz kısa sürede nakliyeci ve müşteri bulmak isteyenler için özel tasarlanmıştır.
4- Taşıma işleminden nakliye firması sorumludur. Nakliye firması ile aranızda çıkan anlaşmazlıklar konusunda sitemiz çözüm odaklı hareket etmektedir. Sorunsuz bir ev taşıma işlemi için sitemiz pratik çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Etkili, pratik ve aynı zamanda çözüm odaklı nakliye çözümlerinde sitemiz her geçen gün popülerliğini artırmaktadır.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
847628 29 Temmuz 2024 İstanbul - Pendik İstanbul - Pendik Evden Eve 2+0 Evden eve taşıma Detaya Git
232516 29 Temmuz 2024 İstanbul - Çekmeköy Tekirdağ - Çerkezköy Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
132342 30 Temmuz 2024 İstanbul - Tuzla Erzurum - Palandöken Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
871966 30 Temmuz 2024 İstanbul - Bahçelievler İstanbul - Başakşehir Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
628014 31 Temmuz 2024 İstanbul - Kadıköy Nevşehir - Ürgüp Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
295408 31 Temmuz 2024 İstanbul - Kartal Siirt - Siirt Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
529778 10 Ağustos 2024 İstanbul - Maltepe Kars - Kars Merkez Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
372041 12 Ağustos 2024 İstanbul - Beylikdüzü Erzincan - Erzincan Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
982979 15 Ağustos 2024 İstanbul - Küçükçekmece Tunceli - Mazgirt Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
376617 20 Ağustos 2024 İstanbul - Beyoğlu Tunceli - Tunceli Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git