Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü Nakliye İstanbul

Elektronik eşya, avize, antika eşya ve cam eşya taşıma işlemlerinde profesyonellik gereklidir. Ev taşıma konusunda çözüm odaklı hareket eden şirketler, bu tip eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Nakliyebizden.com’la eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz. İşin uzmanı olan şehirler arası evden eve asansörlü nakliye İstanbul firmaları web sayfamızda bir araya geliyor. Yük arayan müşteriyi aynı adreste bir araya getiren sanal adresimiz, 7/24 nakliye çözümleri sunmaktadır.

Ev Taşıma Sektöründe Yeni Çözüm

Profesyonel araç filosu ve profesyonel eleman kadrosu, nakliyeciliğin en önemli konularıdır. Günümüzde nakliyeciliğin diğer önemli bir konusu iletişimdir. Müşteri bulmak veya nakliyeci bulmak, zaman kaybına neden olmaktadır. Yükü bıraktıktan sonra boş kalan bir nakliyeci kısa sürede yük bulamadığı zaman evine boş gitmek zorunda kalmaktadır.

Acil eşya taşımak zorunda kalan memur veya öğretmen, evini taşımadan görev yerine gitmek zorunda kalabilmektedir. Bu sorunu tam anlamıyla çözüme kavuşturan şehirler arası evden eve asansörlü nakliye İstanbul sitemiz, anlık nakliyatçı ve müşteri bulmaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz ile veya ilçeye nakliyeci firma bulmak şimdi çok daha kolay.

İşi Ehline Verdik

Aracılık hizmetleri kategorisinde, seksen bir ilde ve bütün ilçelerde anlaşmalı firmalarımız bulunmaktadır. Bu firmalar nakliye sorunlarını kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Şehirler arası evden eve asansörlü nakliye İstanbul firmaları, paketleme, kamyona yükleme, asansörlü araç kullanma ve eşyaları teslim etme konusunda güncel çözüm seçeneği sunmaktadır.

Sitemizin Genel Özellikleri

Aracı firma özelliğindeki sitemizin çalışma programı şu şekildedir:

1- Başvuru işlemi esnasında müşteri güzergah, yük ve yükün teslimatı gibi konularda bilgi vermektedir. Bu bilgileri değerlendiren müşteri hizmetleri ekibimiz, en uygun seçenekleri tercih ederek dönüş yapmaktadır.
2- En uygun firmanın tercih edilmesinden sonra sitemiz sizi sıraya yazmaktadır. İlinizde hizmet veren anlaşmalı şirketimiz sizinle irtibata geçmektedir.
3- Taşıma işlemlerinde, bütün sorumluluk anlaşma sağladığımız firmaya aittir. Sitemiz bu kategoride aradan çıkmaktadır.
4- Nakliyeci ve müşteri arasında çıkan anlaşmazlıklarda sitemiz arabulucu vazifesi görmektedir.

Online nakliye işlemlerinde, güncel, etkili ve pratik yöntemler, şehirler arası evden eve asansörlü nakliye İstanbul taşıma süresini ve maliyetini düşürmektedir. En uygun nakliyeci bulma işlemi için işin uzmanı nakliyebizden.com adresini tercih etmeniz yeterlidir.

Evden Eve Ekspertiz işlemi

Bu aşamada, deneyim ve tecrübeyi ön plana alan firma, taşıma işinde deneyimli elemanları tercih etmektedir. Ekspertiz işleminde, taşınacak eşya ilk aşamada incelenmektedir. Eşyanın miktarına uygun kamyon, kamyonet ve tır araçlarından en uygunu tercih edilmektedir. Asansör aracının ve kapalı kasa aracının sığacağı boşluk tespit edilmektedir. Sigortalama işlemi, sözleşme imzalama, paketleme elemanı ve paketleme malzemesi gibi konular bu aşamada çözümlenmektedir.

Evden Eve Paketleme İşlemi

Bu sektörün en önemli konusu ambalaj konusudur. Ambalaj işleminde içi köpüklü kutular ve balonlu naylon seçenekleri tercih edilmektedir. İçi köpüklü özel kutular, cam, seramik, elektronik eşya, avize ve züccaciye gibi hassas eşyalar içindir. Çizilme ihtimali olan değerli mobilyalar, dolaplar ve beyaz eşyalar balonlu naylon denilen ambalaj malzemelerine sarılmaktadır.

Evden Eve Asansörle Taşıma İşlemi

Asansörlü aracın uzayan rayları, eşyanın indirileceği pencere veya balkona uzatılmaktadır. Bu rayların üzerinde hareket eden kabin, 400 kg taşıma kapasitesine sahiptir. İlk önce beyaz eşyalar ve ağır eşyalar indirilmektedir. Kırılganlık özelliğine göre eşyalar üst üstte yüklenmektedir. En üste en hassas eşyanın kutuları yerleştirilmektedir.

Evden Eve Eşya Teslimatı

Eşya indirme işleminde asansör kullanılacaksa, firma asansör kullanmaktadır. İş gücü gerekiyorsa, hamallar devreye girerek eşya taşıma işlemini bitirmektedir. Yeni adreste eşya yerleştirme işlemi için eleman tedarik edilmektedir.

İşinin uzmanı olan bu firmalar, istediğiniz zaman pratik eşya taşıma çözümleri sunmaktadır. Eşyanız zarar görsün istemiyorsanız Nakliyebizden.com’u ziyaret etmelisiniz.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
847628 29 Temmuz 2024 İstanbul - Pendik İstanbul - Pendik Evden Eve 2+0 Evden eve taşıma Detaya Git
232516 29 Temmuz 2024 İstanbul - Çekmeköy Tekirdağ - Çerkezköy Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
132342 30 Temmuz 2024 İstanbul - Tuzla Erzurum - Palandöken Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
871966 30 Temmuz 2024 İstanbul - Bahçelievler İstanbul - Başakşehir Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
628014 31 Temmuz 2024 İstanbul - Kadıköy Nevşehir - Ürgüp Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
295408 31 Temmuz 2024 İstanbul - Kartal Siirt - Siirt Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
529778 10 Ağustos 2024 İstanbul - Maltepe Kars - Kars Merkez Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
372041 12 Ağustos 2024 İstanbul - Beylikdüzü Erzincan - Erzincan Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
982979 15 Ağustos 2024 İstanbul - Küçükçekmece Tunceli - Mazgirt Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
376617 20 Ağustos 2024 İstanbul - Beyoğlu Tunceli - Tunceli Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git