Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Nakliye İstanbul

Evden eve nakliyatın en önemli konusu kuşkusuz güvenli taşımadır. Bunun yanı sıra anlık çözüm ve uygun fiyat seçenekleri de tercih edilen konular içerisinde yer almaktadır. Sanal dünyada nakliyecinin işini kolaylaştıran ve nakliyeci arama işlemini pratik bir şekilde çözen sitemiz, anlık nakliyeci temin etmektedir. Nakliye İstanbul sektöründe hizmet veren profesyonel nakliyeciler sizleri bekliyor.

Güzergah Programını İnceleyin

Sitemizin giriş bölümündeki güzergahı inceleyerek, en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Tercih işleminin ardından müşteri hizmetlerimiz geri dönüş yapmaktadır. Yaşadığınız il veya ilçede bulunan anlaşmalı firmalarla irtibata geçiyoruz. Evden eve nakliye İstanbul konusunda çözüm odaklı hareket ediyoruz.

Yönlendirme işleminin ardından taşıma işlemi bütünüyle anlaşma sağladığımız firmaya devrediliyor. Firma, adresinize gelerek taşınacak eşyayı incelemektedir. İnceleme işleminin ardından en uygun kapalı kasa araç temin edilmektedir. Paketleme, sigortalama, asansörlü araç için uygun boşluğun tespiti ve diğer konular ilk aşamada çözüme kavuşturulmaktadır.

Anlaşma sağlandıktan sonra taşıma işlemi için saat ve tarih belirlenmektedir. Taşıma işlemi şu şekilde gerçekleşmektedir:

1- İlk aşamada paketleme yapılmaktadır. Çizilebilir eşyalar balonlu naylonlara sarılmaktadır. Kırılma ihtimali olan eşyalar ise içi köpüklü kutulara konulmaktadır.
2- İkinci aşamada, ağır eşyalar asansörlü araçla aşağı indirilmektedir. Asansörlü aracın yanındaki kapalı kasa araca ağır eşyalar kısa sürede nakledilmektedir. Nakil işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde çözüm odaklı hareket eden firma, en üst kısma kırılabilir eşyaların kolilerini yerleştirmektedir.
3- Deneyimli şoförler güvenli bir şekilde eşyaları taşınacak adrese taşımaktadır. Eşya indirme işleminde asansörlü araç kullanılmaktadır.

Eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşıyan anlaşmalı nakliye İstanbul firmaları, kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

İstediğiniz Zaman Nakliyeci Temin Edebilirsiniz

Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde zaman en önemli konudur. Boş dönmek zorunda kalan nakliyeciler, en kısa sürede yük bulmak ister. Aynı şekilde en kısa sürede taşınmak isteyenler, en kısa sürede nakliyeci tedarik etmek ister. Bu konuda ara bulucu olan naklibizden.com ailesi, güncel çözüm seçeneği sunmaktadır. İstediğiniz nakliye İstanbul hizmetini 7/24 sunmaya devam ediyoruz.

Sitemizin en önemli özelliği, 7/24 nakliyeci bulma imkanı sunmasıdır. Günün her saatinde nakliyeci bulabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ederek aradığınız özelliklere sahip nakliyecileri anında bulabilirsiniz. Nakliye işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden sitemiz, bütün il ve ilçeler için nakliyeci temin etmektedir.

Eşya Taşıyacak İşçi mi Arıyorsunuz?

Ev veya iş yeri taşıma işlemlerinde hamal konusu önemlidir. İş gücü kategorisinde tecrübeli elemanlar sitemizde sizleri bekliyor. Hamal bölümünü ziyaret ederek yaşadığınız şehir veya ilçede iş gücü hizmeti sunanlarla irtibata geçebilirsiniz. Eşya taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan işçi konusu sitemizde pratik bir şekilde çözümlenmektedir.

Taşıma işleminde, eşyanın özelliklerini göz önüne alan iş gücü elemanları, asansörsüz taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Asansör kullanılamayan mekanlarda hamallar devreye girmektedir. Ağır eşyaları yüksek katlardan sorunsuz bir şekilde indiren hamallar, kısa sürede eşya taşıma işlemin gerçekleştirmektedir. 

Asansör Kiralama İşlemi Kısa Sürede Gerçekleşiyor

Ağır eşyaların taşınmasında önemli rol oynayan asansör aracı, bu konuda pratik çözüm sunmaktadır. Nakliye dünyası için çözüm odaklı hareket eden sitemiz, asansörlü araç kiralama kategorisinde çözüm odaklı hareket etmektedir. Kaçıncı katta olursanız olun, asansörlü araçlar kısa sürede eşyaları indirmektedir.

Yüksek katlardan eşya indirme işleminde öncelikle ağır eşyalar indirilmektedir. Ağır eşyaların üzerine hafif eşyalar eklenmektedir. Anlaşma sağladığımız firmalar, eşya istifleme konusunda deneyimli ve tecrübelidir. Güvenli bir şekilde ev taşımak için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede nakliye işleminiz gerçekleşecektir. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
809506 28 Eylül 2022 İstanbul - Pendik Muğla - Milas Kamyon 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
823304 30 Eylül 2022 İstanbul - Gaziosmanpaşa Bingöl - Bingöl Kamyon 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
711311 30 Eylül 2022 İstanbul - Büyükçekmece Yalova - Çınarcık Kamyon 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
811453 30 Eylül 2022 İstanbul - Beylikdüzü İzmir - Bayraklı Kamyon 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
925740 01 Ekim 2022 İstanbul - Silivri Kırşehir - Kırşehir Kamyon 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
218538 04 Ekim 2022 İstanbul - Pendik İzmir - Buca Kamyon 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git