Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Nakliyat İstanbul

Ekonominin bel kemiği olan ve ticaretin gelişmesinde önemli role sahip nakliyecilik, her geçen gün hızlanıyor. Ekonominin ve sosyal hayatın gelişmesiyle, ev taşıma ve nakliye işlemlerinde hızlı ve etkili çözümler tercih edilmektedir.

Nakliye Bizden ekibi, nakliyat İstanbul konusunda, güncel, etkili ve pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. Sitemiz, taşıma hizmeti sunan bir firma değildir. Taşıma hizmeti sunan şirketlerle, taşıma şirketi arayan müşteri bir araya getiren bir sitedir.

Anlık Çözüm

Sitemize üye olan anlaşmalı nakliye firmaları, yük taşıma işlemlerinde gelirken boş gelmemek için yük aramaktadır. Ev taşıyan müşteri de ekonomik seçenekleri tercih etmektedir. Dönüşte boş gelmek istemeyen nakliyeci, uygun yük aramaktadır. Bu imkanı elde etmek için nakliyebizden.com, pratik çözüm sunmaktadır. Anlık nakliyat İstanbul çözümleri için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Profesyonel Sitemiz Hizmetinizde

Pratik, etkili ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden sitemiz, uygun fiyat çözümleri sunmaktadır. Sitemizin genel özellikleri şu şekildedir:

1- İlk aşamada sitemizi ziyaret ederek başvuru kısmını incelemelisiniz. Müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede dönüş yapmaktadır.
2- Şehrinizde bulunan anlaşmalı firmalarımızdan en uygun olanını size yönlendiriyoruz. Anlaşma sağlandıktan sonra geri kalan işlemi anlaşmalı firma gerçekleştiriyor.
3- Taşıma işleminden anlaşmalı şirket sorumludur. Sitemiz, çıkabilecek anlaşmazlıklarda çözüm odaklı hareket etmektedir.

Kısa sürede nakliye işleminin gerçekleşmesi için bütün imkanlarını seferber eden sitemiz, il veya ilçe kategorisinde en kısa sürede nakliyeci tedarik etmektedir.

Yük Arayanlar Buraya

Nakliyecilik yapan bütün firmalar, yük taşıma işlemleri esnasında aracın boş kalması durumunda yük ararlar. Geri dönüşte aracın boş olarak gitmesi, nakliyat İstanbul firmaları için zarardır. Bu nedenle en kısa sürede yük bulmaları gerekir. Bu kategorideki boşluğu dolduran nakliyebizden.com, yük bulma işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Yük arama işlemini kısa sürede gerçekleştiren ve bu konuda çözüm odaklı hareket eden ekibimiz, bulunduğunuz il veya ilçe için en uygun seçenekleri sizler için bir araya getiriyor. Nakliyat İstanbul işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üretmeye devam eden sitemiz, nakliye dünyası için pratik çözüm sunmaktadır.

Hamal mı Arıyorsunuz?

Toplumumuzda iş gücü elemanlarına hamal olarak adlandırılan işçiler, ev taşıma işi konusunda deneyimli ve tecrübeli kişilerdir. Özellikle asansörün kullanılamadığı mekanlarda hamallar devreye girmektedir. Ağır eşyaları tek başına taşıyabilen ve taşıma teknikleri konusunda profesyonelleşmiş hamallar, sitemizde sizleri bekliyor.

Bu konuda yeterli deneyime sahip olmayan kişiler, eşyanıza zarar verebilir. Taşıma işlemi esnasında eşyanızın zarar görmemesi için deneyimli ve tecrübeli hamallarla çalışmalısınız. Deneyimli hamallar, bu kategoride pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. 

Sitemiz, güncel çözüm seçeneği sunmaktadır. Sitemizde güzergah bilgileri ve diğer bilgiler güncellenmektedir. Fiyatlandırma işleminde, taşıma mesafesi, taşıma işlemi için tercih edilen araç ve taşınacak yük dikkate alınmaktadır. Bu konuları dikkate alan nakliyebizden.com, en uygun seçenekleri sizler için bir araya getirmektedir. 

Asansörlü Araç mı Arıyorsunuz?

Ev taşıma sektörünü kolaylaştıran en önemli araçlardan biri asansörlü araçtır. Asansörlü araçlar, ağır buzdolabı, çamaşır makinesi ve benzeri eşyaları kısa sürede indirmektedir. Saatler sürecek taşıma işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştiren bu araçları sitemizde bulabilirsiniz. Şehir ve ilçe bazında asansörlü taşıma seçenekleri için 7/24 çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Yüksek katlardan eşya indirme özelliğine sahip asansörler, sitemizde sizleri bekliyor. Güvenilir ve pratik yöntemlerle eşya taşıtmanın en kolay yolu asansörlü eşya taşıma yöntemidir. Kaçıncı katta olursanız olun, asansörlü araçlar eşyanızı indirmektedir. Eşya taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde asansörlü araçların rolü büyüktür. Sitemizde bu konuda deneyimle ve tecrübeli firmalar çözüm üretmektedir.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
185073 30 Mayıs 2023 İstanbul - Şişli Mardin - Nusaybin Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
928724 31 Mayıs 2023 İstanbul - Sancaktepe Ankara - Yenimahalle Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 31 Mayıs 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
737339 31 Mayıs 2023 İstanbul - Zeytinburnu Çanakkale - Çanakkale Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
888212 03 Haziran 2023 İstanbul - Pendik Çanakkale - Çan Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
787355 03 Haziran 2023 İstanbul - Eyüp Hatay - Reyhanlı Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
838997 10 Haziran 2023 İstanbul - Ataşehir Mersin - Mezitli Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
353852 17 Haziran 2023 İstanbul - Küçükçekmece Muğla - Bodrum Evden Eve 1+1 Evden eve taşıma Detaya Git