Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliye

Evinizdeki değerli eşyaları, dolapları ve mobilyaları taşırken dikkatli olmak gerekir. Bu sektörde uzmanlık, güvenli eşya taşıma işleminin en önemli konularından biridir. Ev taşıma işleminin uzmanı olan firmalarla, evini taşımak isteyen müşteriyi sanal dünyada bir araya getiren sitemiz, çözüm odaklı hareket etmektedir.

Şehirler arası nakliye konusunda deneyimli şoför kadrosu, ev taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. İstanbul şehirler arası evden eve nakliye işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi, bu konuda tecrübe gerektirir. Şehirler arası ve şehir içi nakliye konusunda profesyonel firmalarla tanışmak sitemize girmeniz yeterlidir.

Ev Eşyası Taşımak Uzmanlık İster

Bu konuda ilk önemli konu, çıkabilecek sorunların ortadan kaldırılmasıdır. Anlaşma sağladığımız uzman İstanbul şehirler arası evden eve nakliye firmaları şu şekilde çalışmaktadır:
1- Ücretsiz keşif işlemiyle işe başlanmaktadır. Bu aşamada girişler, kapılar, pencereler, balkonlar ve bina önündeki boş alanlar kontrol edilmektedir. Asansör için en uygun park veya bahçe boşluğu, bu aşamada tespit edilmektedir. Bu boşluğa asansörlü araç ve kapalı kasa araç kolaylıkla sığmalıdır. Sigortalama işlemi, ücret, paketleme işlemi ve araç tercihi de bu aşamada belirlenmektedir.
2- Paketleme, ev taşıma işleminin en önemli noktasını teşkil etmektedir. Cam mutfak eşyaları, seramik mutfak eşyaları, avizeler, elektronik eşyalar ve kırılabilir diğer eşyalar, içi köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Özel balonlu naylonlara sarılan mobilyalar ve dolaplar, güvenli bir şekilde indirilmektedir.
3- Marangoz hizmetinde, dolaplar parçalara ayrılmaktadır ve balonlu naylonlara sarılmaktadır.
4- Eşya indirme işleminde ilk aşamada ağır eşyalar indirilmektedir. Mobilya, dolap, kanepe, halı ve benzeri eşyalar, kapalı kasa araçlara ilk önce indirilmektedir.
5- Üst kısma ise kırılabilir eşyalar yerleştirilmektedir. Bu şekilde eşyalar daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.
6- Eşya indirme işlemlerinde de asansörlü araç kullanılmaktadır. Yeni adreste eşyaların yerleştirilmesi de programda yer almaktadır.

Ev taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan anlaşma sağladığımız evden eve nakliye firmaları, 7/24 çalışmaktadır.

Dört Mevsim Çözüm

Evinizden çıkmadan, telefonla nakliye işlemini pratik bir şekilde çözmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin. Türkiye’nin bütün illeri için nakliye çözümüne sahibiz. Ayrıca ilçeler için de evden eve çözüm seçenekleri sunuyoruz. Kış aylarında ve yaz aylarında, sürekli yollarda olan nakliyeciler, anında müşteri bulmak için sitemizi ziyaret ediyor. Aynı şekilde anında nakliyeci bulmak isteyenler de Nakliyebizden.com online sitemizi ziyaret etmektedir.


Güvenli ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan evden eve firmamız, 7/24 çözüm üretiyor. İstanbul şehirler arası evden eve nakliye konusunda dört mevsim çözüm seçenekleriyle tanışın.

Şoförler İşin Ehli

Sitemizi ziyaret ederek nakliyeci arayanlar, kısa sürede nakliyeci buluyor. Bu firmaların şoförleri, işin ehli kişilerden oluşmaktadır. Güvenli taşıma hizmeti sunan bu firmalar, Ulaştırma Bakanlığı’nın iznine uygun şekilde hareket etmektedir. Trafikte güvenli bir şekilde araç kullanan şoförler, şehirler arası taşıma konusunda deneyimlidir. Yoğun kar yağışında güvenli bir şekilde araç kullanılmaktadır. Eşya güvenliği için özel üretilen kapalı kasa araçlar, nem ve ısı izolasyon özelliğine sahiptir.

Profesyonel şoförlerle çalışan bu firmalarla tanışmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edin. Güzergahınız konusunda bilgi verin. Müşteri hizmetlerimiz kısa sürede en uygun firmayı size yönlendirsin. Anlaşma sağlandıktan sonra şehrinizde bulunan anlaşmalı nakliye firmaları, söz verilen zamanda adresinize gelmektedir. Ekspertiz hizmetiyle başlayan ev taşıma işlemi, kısa sürede gerçekleşmektedir.

Profesyonel Araç Filosu

Nakliye hizmetinin en önemli konusu profesyonel araç filosudur. Firmamız, profesyonel araç filosuna sahip deneyimli firmalarla çalışmaktadır. Dört mevsim sorunsuz kullanılan bu araçlar, İstanbul şehirler arası evden eve nakliye konusunda pratik çözüm gerçekleştirmektedir. 

İstanbul Nakliye İlanları   

Detay - Kod Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi
Detaya Git  - 949500  25 Ekim 2021 İstanbul - Bağcılar Bitlis - Tatvan Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 296809  01 Kasım 2021 İstanbul - Esenyurt Erzurum - Çat Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 611015  31 Aralık 2021 İstanbul - Beyoğlu Erzincan - Erzincan Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 953507  31 Ocak 2022 İstanbul - Başakşehir Balıkesir - Gönen Kamyon 2+1 Evden eve taşıma