Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Günümüz taşıt teknolojinin gelişmesiyle birlikte, özel kapalı kasa yük araçları da gelişti. Süspansiyon, çekiş gücü, konfor ve güvenli sürüş özellikleri, her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Bu gelişme, ev taşımada kullanılan asansörlü araçlara da yansımıştır. Bu araçlar, ağır yüklerin kısa sürede taşınmasında önemli rol oynamıştır.

Asansörlü Taşıma Kolaylık Sağlıyor

Saatlerimizi alan ev taşıma işlemleri, asansörlü araçlar sayesinde kısa sürede gerçekleşmektedir. Nakliyecilik sektöründe meydana gelen önemli gelişmelerden biri de Nakliyebizden.com’un hizmetleridir. Sitemiz bu sektöre hız kazandırmıştır. İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat işlemlerinde uzun yol deneyimli şoförler tercih edilmektedir. 

Ticaretin, ekonominin ve sosyal hayatın devamı, etkili nakliye hizmeti ile mümkündür. Bu konuda deneyimli, tecrübeli ve işin ehli ekipler her zaman için tercih edilmektedir. Sitemiz, Türkiye’de isim yapmış nakliyecilerle, eşya taşıyacak firma arayanları bir araya getirmiştir.

Nakliyeci mi Arıyorsunuz?

Taşıt teknolojinin gelişmesiyle birlikte, internet seçenekleri de gelişmeye devam ediyor. Nakliye sektörünün gelişmesinde önemli rol oynayan sitemiz, yük taşıyanla, yük taşıtanı bir araya getirdi. İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat sektöründe, nakliyeci bulunmak zaman alır. Özellikle bu konuda yeterli olmayan bölgelerde nakliyat başlı başına bir sorundur.

Dünyanı küçücük bir kutu haline getiren internet, nakliyat sektörünü de bir araya getirdi. Nakliye bizden, Türkiye’nin en uzak şehrinden, en merkezi şehrine kadar birçok şehri bir araya getirdi. Hizmet alanımız sadece şehirleri kapsamıyor. Türkiye sınırları içerisindeki bütün ilçeler, Nakliyebizden.com’un hizmet sınırları içerisinde yer almaktadır.

Pratik ve Etkili Çözüm Seçenekleri Sunuyoruz

Nakliye konusunda yeterli seviyede olmayan ilçeler ve iller, ev taşıma işlemi esnasında ciddi sorunlarla karşılaşmaktadır. Sürekli yolda olan ve her an için yük taşıyan araçlar, ilden ile taşıma hizmeti veriyor. Bu arada yük indirme işlemi gerçekleştikten sonra araç boşalıyor. Yük arayan nakliyeciler, nakliyeci arayan müşteriler, birbirinden haberdar olamıyor.

Nakliyebizden’in ilk önemli amacı, birbirinden haberdar olmayan müşteri ve şirketi sanal dünyada buluşturmaktır. İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti, bütün İstanbul semtlerini kapsamaktadır.

Nakliye Programımız Nasıl İşliyor?

Evinizi güvenilir bir şirkete taşıtmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman, ilk aşamada yapmanız gereken işlem, güzergah tercihidir. Yükün özellikleri ve benzeri konular da belirtilmelidir. Müşteri hizmetlerimiz bu konuda size yardımcı olacaktır. En uygun güzergah tercihini yapan müşteri hizmetleri, anlaşma sağlandıktan sonra yük taşıma safhasına geçmektedir.

Sıraya alınan müşteri, sırası geldiği zaman yükü taşıyacak nakliyeci müşteri ile irtibata geçmektedir. Bu aşamadan sonra sorumluluk yükü taşıyan nakliyeciye aittir. Nakliyeci, söz verdiği zamanda yükü teslim almaktadır. Teslim alınan yük, söz verilen zamanda teslim edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, nakliye işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat konusunda zamanında teslimat önemlidir.

Asansörlü Ev Taşıma Hizmetinin Avantajları

Profesyonel asansörlü ev taşıma hizmeti sunan firmalar, ev taşıma işleminde her zaman için avantaj sağlamaktadır. Asansörlü ev taşıma işleminin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

1- Zaman kaybetmeden ağır eşyalar en kısa sürede aşağı inmektedir.
2- Kapalı kasa araçla yan yana park edilen asansörlü araç, eşya taşıma işleminde büyük kolaylık sağlamaktadır.
3- Asansörlü özelliklere sahip bu özel araçlar, iş gücüne ihtiyaç duymadan eşya taşıma imkanı sağlamaktadır.
4- Asansörlü araç, eşya yükleme ve eşya indirme konusunda pratik çözüm sunmaktadır.
5- En yüksek katlardan eşya indirme imkanı sunan bu araçlar, uzayan raylara sahiptir. Bu raylar üzerinde hareket eden kabin, dört yüz kilo taşıma kapasitelidir.

Asansörlü özelliklere sahip evden eve nakliyat araçları, ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git