Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü Taşıma

Yıllardır gözünüz gibi baktığınız eşyaların şehirlerarası taşınması zorlu bir süreçtir. Bu süreci en iyi şekilde yönetmek için profesyonel nakliye hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Sertifikalı personellerimiz size en iyi hizmeti sunmak için çalışırken teknolojik altyapımız sayesinde nakliye araçlarının her anını kontrol edebileceksiniz.

Yollar Gözünüzü Korkutmasın

Emek vererek satın aldığınız eşyaların yeni hayatınızda da sizinle olmasını istemek en doğal hakkınız. Bu nedenle eşyalarınızı özenle koruyacağımıza söz veriyoruz. İstanbul şehirler arası evden eve asansörlü taşıma hizmetlerimizle eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. Asansörlü araçlarımız sayesinde en yüksek binalara bile dakikalar içerisinde eşyalarınızı ulaştırıyoruz. Asansörlü araçlarımızın avantajları şunlardır;

*Asansör sistemi sayesinde yük asansörü bulunmayan binalara hızlı taşımacılık
*Eşyaların dakikalar içerisinde eve ulaşımı
*İş gücünden tasarruf
*Zamandan tasarruf
*Eşyaların bina içerisinde taşınırken zarar görme riskinin ortadan kalkması
*Komşuların rahatsız olma riskinin ortadan kalkması
*Bina kapısı sürekli açık olmayacağı için art niyetli kişilerin binaya girmesinin engellenmesi

Dilediğiniz An Araç Kontrolü

Araç takip sistemimiz sayesinde dilediğiniz an eşyanızın içinde bulunduğu aracın nerede olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Tabletinizden, telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan giriş yaparak aracın konumunu canlı olarak görebilir ve hareketlerini takip edebilirsiniz. Bu sayede aracın tahmini varış saatini görerek yeni evinize geçiş yapabilirsiniz. İstanbul şehirler arası evden eve asansörlü taşıma süreci boyunca şoför bilgilerine ulaşabilir ve detaylı bilgi de alabilirsiniz. Eşyalarınızın güvenle size ulaştırılmasını sağlamak için tüm süreçleri titizlikle takip ederiz. Eğer eşyalar farklı bir kişi tarafından teslim alınacaksa bu kişinin kişisel bilgilerini sizden alır ve teslim aşamasında tekrar onayınızı alırız.

Büyük Küçük Tüm Evlerdeyiz

Büyük küçük tüm evler için verdiğimiz İstanbul şehirler arası evden eve asansörlü taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Tüm süreçler kontrolümüz altındadır. Bizi tercih eden diğer müşterimizin yorumlarıysa en büyük referansımızdır. Web sitemizin ana sayfasının en alt bölümünde yer alan yorumlar kısmından bizi tercih eden müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Yorum yazmak için hizmet alma şartı bulunduğundan tüm yorumların gerçekliğini taahhüt ederiz. Siz de memnun müşterilerimiz arasına katılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İster E-Posta İster Telefonla Ulaşın

Web sitemizden iletişim bilgilerimizi alabilir ve bizlere dilediğiniz kanallardan ulaşabilirsiniz. En hızlı dönüşler telefon aracılığı ile olur. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyor ve donanımlarımıza yenilerini ekliyoruz. En son model araçlarla en iyi şoförleri bir araya getiriyor ve en nitelikli nakliye elemanlarıyla gücümüze güç katıyoruz. Asansörlü taşıma hizmetimizle en zorlu binaların en üst katlarına çıkıyor ve dakikalar içerisinde yeni evinize taşınmanıza yardımcı oluyoruz. Transfer sürecindeki tüm eşyaları özenle paketliyor ve yağmur, don, kar gibi hava olaylarından eşyalarınızın korunmasını sağlıyoruz. Çünkü eşyalarınız taşınma aşamasında kısa süreliğine de olsa dışarıda bekleyecektir. Bu süre içerisinde oluşabilecek zararları asgariye indirgiyoruz.

Siz İsteyin Biz Yapalım

Dilediğiniz gün ve saatte, dilediğiniz kadar eşyanın taşınmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul'un komşu illerinden en doğuya kadar tüm şehirlere sunduğumuz nakliye hizmetleri ile sektörde bir numarayız. Hizmet kalitemizi deneyimlemek ve referanslarımız arasına katılmak sizin elinizde. Hemen bizimle iletişime geçerek en uygun fiyatlara İstanbul şehirler arası evden eve asansörlü taşıma hizmetini almaya başlayabilirsiniz. Tüm süreçlerde müşteri destek elemanımız sayesinde takipçi olabilir ve eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde tarafınıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Zamanında teslimat ve nitelikli personellerimizle sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye'nin dört bir yanına dağılan araçlarımızla yeni hayatlara başlangıç yaparken yanınızdayız. Anılarınızın de korunarak ulaştırılmasını görevimiz olarak biliyoruz.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
669428 29 Şubat 2024 İstanbul - Sancaktepe Bursa - Gürsu Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
382860 22 Mayıs 2024 İstanbul - Çekmeköy Antalya - Muratpaşa Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git