Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Taşınma işlemi zorlu bir süreçtir. Bu süreç içerisinde ev sahiplerini birçok sorumluluk bekler. Bu sorumlulukları yerine getirmek kimi zaman yorucudur. Özellikle çalışan bireyler için nakliye işlemi büyük bir külfet haline gelir. Nakliye hizmetlerini profesyonel bir firmadan almak tüm bu sorunların önüne geçer.

İşimiz Sadece Nakliye

Nakliye hizmetlerimizle bizi tercih edenlere profesyonel bir hizmet sunarız. İstanbul şehirler arası evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerimizle İstanbul merkezli taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. her türlü ev tipi ve eşya için uygun nakliye çözümlerimizle hayatınızı daha da kolaylaştırıyoruz. Bu sayede taşınma işlemi sizin için bir külfet olmaktan çıkarak heyecanlı yeni bir başlangıca dönüşüyor.

Online Takip Sistemi

Nakliye hizmeti sunduğumuz araçlarda bulunan takip sistemi sayesinde eşyalarınızın her an nerede olduğunu görebilirsiniz. İstanbul şehirler arası evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerimiz kapsamında takip işlemlerini sadece bilgisayarlardan değil, mobil cihazınızdan da yapabilirsiniz. Tüm bunları yaparken üyelik veya şifre işlemleri için herhangi bir efor sarf etmezsiniz. Web sitemizin ana sayfasında bulunan araç takip sistemleri sayesinde aracınızın konumunu canlı olarak izleyebilirsiniz.

Özenli Paketleme ve Zamanında Teslim

Özenli paketleme ile her bir eşyanızın ilk günkü gibi korunmasını sağlıyoruz. Yol boyunca yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlemimizi hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri alıyoruz. Hava balonlarıyla dolu paketler sayesinde eşyalarınızın birbirine çarpmasını önlüyoruz. Bu paketler eşyalar arasında hava boşlukları oluşturarak yastık görevi görüyor. Bu sayede yol boyunca araç çukura da girse zorlu tümseklerden de geçse eşyalarınız hiçbir zarar görmüyor. İstanbul şehirler arası evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerimizin artıları bunlarla sınırlı değil. Zamanında teslim hizmetimiz sayesinde eşyalarım yetişir mi gibi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

Profesyonel Hizmetin Keyfini Sürün

Profesyonel nakliye hizmetlerimiz sayesinde siz elinize kahvenizi alıp eşyalarınızın dakikası dakikasına gelmesinin hazzını yaşayabilirsiniz. Yol boyunca oluşabilecek aksaklıklar göze alınarak yola çıkılır. Bu sayede transfer kamyonunun tekeri patlasa da, yol çalışması olsa da eşyalarınız geç kalmaz. İşini layıkıyla yapmayan nakliye şirketleri nedeniyle boş evinde yatmak zorunda olan arkadaşlarınız olmuştur. Siz de onlardan biri olmak istemiyorsanız İstanbul şehirler arası evden eve asansörlü nakliyat hizmetlerimizi seçebilirsiniz. 

Güçlü Depolama Desteği

İstanbul'dan farklı bir şehre taşınıyorsanız, bunu da hemen yapmak zorundaysanız depolama hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Eşyalarınızı eski evinizden hemen çıkarmak zorundaysanız ancak yeni evinize geçmek için daha vakit varsa depolama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız yıpranmadan ve dış havanın olumsuz etkilerine maruz kalmadan güven içerisinde muhafaza edilir. Siz de teslimat tarihini yetkililerimize bildirerek istediğiniz tarihte eşyaların yeni evinize taşınmasını sağlayabilirsiniz.

İster 2+1 İster 6+2 Eviniz Olsun

Taşınma işlemi için niceliğe değil, niteliğe bakarız. Evinizin boyutu ve eşyalarınızın adedi bizler için önemli değildir. Bizim için önemli olan, teslim ettiğiniz eşyaların herhangi bir zarar görmeden varış noktasına ulaştırılmasıdır. Bu nedenle tüm eşyalarınızı büyük küçük demeden bize emanet edebilirsiniz. Nakliye hizmetlerimiz sayesinde birçok avantaja sahip olacaksınız. Bunlar;

*Eşyaların dış koşulların olumsuz etkisinden korunması
*Özenli paketlenmesi
*Zamanın teslim edilmesi
*Asansör sistemi sayesinde bina içlerinin kullanılmaması
*Bina dışından çok kısa sürede taşınma işleminin gerçekleşmesi
*Sertifikalı personellerimiz sayesinde tüm süreçlerin olumlu işlemesi
*Araç takip sistemi ile aracın yol durumunun kontrol edilebilmesi
*Fiyat kalite oranının ideal olması
*Müşteri hizmetleri temsilcisinin 7/24 yanınızda olması olarak sayılabilir. Siz de yeni bir hayata başlarken stresten uzaklaşmak ve anın tadını çıkarmak istiyorsanız nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 0 müşteri memnuniyeti anlayışımızla sizlere hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git