Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Şehir İçi Evden Eve Taşıma

İnsanlar, nerede yaşarsa yaşasın mutlaka ev eşyasına ihtiyaç duymaktadır. İnsanı farklı kılan bu ihtiyaç, ev taşıma problemini de beraberinde getirmektedir. Nakliye dünyasında özel bir yere sahip olan ev eşyası taşıma işlemi, Nakliyebizden.com sayesinde daha farklı bir noktaya gelmiştir. Sitemiz, nakliyeci arama veya yük arama gibi problemleri, kısa sürede ortadan kaldırmaktadır.

Kısa Sürede Çözüyoruz

Yük arama veya nakliyeci arama gibi konularda çözüm odaklı hareket eden online adresimiz, zamana karşı yarışanların yanındadır. Ayrıca, en uygun fiyat seçenekleri konusunda da anında haberdar olabilirsiniz. Sitemizin giriş bölümündeki formu inceleyerek işe başlayabilirsiniz. İstanbul şehir içi evden eve taşıma işlemlerinde, İstanbul veya İstanbul dışı nakliye konularında çözüm odaklı hareket eden firmamız, Türkiye’nin geneline hitap etmektedir.

Türkiye’nin geneline hitap eden sitemiz, aynı zamanda bütün ilçeler için de nakliye çözüm seçenekleri sunmaktadır. Anlaşma sağladığımız nakliyecilerle, nakliyeci arayan müşteriyi bir araya getiriyoruz. Bu konuda her zaman için müşteri memnuniyetini dikkate alıyoruz. İstanbul şehir içi evden eve taşıma işlemlerinde dikkat edilecek en önemli husus, en doğru kararı vermektir.

Anlaşmalı Şirketlerimiz Profesyonel

Firmamız, yıllarca hizmet vermiş ve nakliye konusunda profesyonelleşmiş şirketlerle anlaşmıştır. Yaşadığınız şehirde anlaşma sağladığımız nakliyecileri anında size yönlendiriyoruz. Saatlerinizi alacak İstanbul şehir içi evden eve taşıma, sitemiz sayesinde çok daha kısa sürede gerçekleşmektedir.

Bu konuda yeterli bilgiye ve belgeye sahip olmayan firmalarla çalışmıyoruz. Eşya güvenliği ve eşyanın güvenli bir şekilde taşınması gibi konularda uzman olan elemanlarla çalışıyoruz.

Anlaşmalı Şirketlerimizin Genel Özellikleri

Profesyonel şirketlerle çalışan sitemiz, hizmet kalitesinin en üst seviyede olması için güncel yöntemleri tercih etmektedir. Anlaşma sağladığımız şirketlerin genel özelliği şu şekilde değerlendirilebilir:

1- Taşıma işlemi öncesinde şirketler eşya kontrolü yapmaktadır. Eşyanın miktarına göre kapalı kasa araç tercihi yapılmaktadır.
2- Taşıma işlemi esnasında meydana gelebilecek aksaklıkların ortadan kaldırılması için, taşıma işleminin yapılacağı yer incelenmektedir. Kapı girişleri, koridorlar, pencere ve balkonlar incelenmektedir.
3- Asansörün kurulumu için engel teşkil edecek elektrik teli ve ağaçlar da bu aşamada incelenmektedir.
4- Paket işlemi ev taşıma işleminin en önemli konularından biridir. Bu nedenle tercih edilecek paket ve paketleme elemanı bu aşamada belirlenmektedir.
5- Sigortalama ve sözleşme konusu da bu kategoride çözüme kavuşturulmaktadır.


Anlaşmalı şirketlerimiz, ev taşıma konusunda gerekli ehemmiyeti göstermektedir. Bu konuda çıkabilecek anlaşmazlıklarda şirketimiz sizi mağdur etmemektedir. Sizin için en uygun güzergahın belirlenmesi konusunda elemanlarımız deneyimlidir.


Eşya Taşıma İşleminde Etkili Çözüm


Yaşadığınız ilde veya ilçede nakliyeci problemse ve aramak için zamanınız yoksa, nakliyebizden.com bu sorunu anında çözmektedir. Eşya taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden firmamız, yaşadığınız bölgede nakliyeci arama işlemine son veriyor. Yaşadığınız yeri ve taşınacak yükü belirtmeniz yeterli. Müşteri hizmetlerimiz en uygun nakliye seçeneğini size bildirecektir. İstanbul şehir içi evden ve taşıma, profesyonel yöntemlerle gerçekleşmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliye

Müşteri hizmetlerimizle yük taşıma konusunda anlaşma sağladığınız zaman, taşıma işlemleri, tamamen nakliyeci firmaya aittir. Bu aşamadan sonra sorumluluk tamamen nakliyecidedir. İstanbul şehir içi evden eve taşıma konusunda, İstanbul trafiği ve hava şartları dikkate alınarak karar verilmektedir.

Güvenilir nakliye hizmetleri kategorisinde çözüm üreten firmamız, gece gündüz nakliye çözüm seçenekleri sunmaktadır. Nakliyat firması arayan kişilerle, eşya taşıtmak isteyenleri bir araya getiren sitemiz, ev taşıma işlemini pratik bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Hizmet verenle hizmet talebinde bulunanı bir araya getiren sitemiz, yılın her gününde nakliyeci tedarik edebilmektedir. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git