Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Şehir İçi Evden Eve Asansörlü Taşıma

Ev taşırken kırılan vazolar, kırılan Lcd televizyonlar, sizi maddi açıdan büyük zarara uğratacaktır. Kırılan dolaplar ve çizilen değerli mobilyalar, ev taşıma işlemini kabus haline getirecektir. ‘Nakliye Bizden’ bu konuda sizin için güvenilir çözüm seçenekleri sunuyor. Özel eşya taşıma tekniğine sahip nakliye firmalarıyla kısa sürede eşya taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Asansörlü Araçlarla Kısa Sürede Ev Taşınıyor

Ev taşıma işlemini pratik hale getiren asansörlü araçlar, evden eve hizmetinin en önemli konusudur. İstanbul şehir içi evden eve asansörlü taşıma, istediğiniz zaman kapınıza gelmektedir. Ev taşıma işleminin başarılı olması için, asansörlü araç olmazsa olmazlardan biridir. 

Güvenli Eşya Taşıma Seçeneklerimizle Tanışın

Ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan sitemiz, ekspertiz, paketleme, istifleme, taşıma, indirme ve yerleştirme konularında uzman olan firmalarla çalışıyor. Müşteri ile firmayı bir araya getiren online sitemiz, işinde uzman olan ve eşya güvenliğini ön plana alan firmalarla çalışmaktadır. Bu firmalar, 7/24 çözüm seçeneği sunmaktadır.

Firmamız, Türkiye nakliye sektörünün daha hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Nakliyeci arayanlar için anlık çözüm üreten ‘Nakliyebizden.com’, bu sektörde büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Nakliyeci arama veya yük arama işlemini pratik hale getiren sitemiz, İstanbul şehir içi evden eve asansörlü taşıma konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir.

Özel Eşyalarınız Güvenle Taşınıyor

Profesyonel şoför kadrosuna sahip olan ve eşya taşıma işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştiren nakliyeciler, sitemizde sizleri bekliyor. Asansörlü eşya taşıma işleminin yanı sıra hammal arayanlar da sitemizi ziyaret edebilir. Firmamız, sadece İstanbul için çözüm üretmiyor. Seksen bir ilin yanı sıra bütün ilçeler için nakliye hizmeti sunuyor.

Asansörlü Araç ve Hamal Aramak Şimdi Daha Kolay

Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman, giriş bölümündeki formu incelemeniz yeterlidir. Sizin için en uygun güzergahı tercih edebilirsiniz. Hammal veya asansörlü araç kiralama işlemine ihtiyaç duyuyorsanız, ilgili bölümleri ziyaret edebilirsiniz. İstanbul şehir içi evden eve asansörlü taşıma işlemleri için gerekli bütün çözüm seçenekleri web sayfamızda sizleri bekliyor.

Nakliyat Konusu Sorun Değil

Binlerce kilometrelik mesafeyi kısaltan ve dünyayı küçücük bir köye dönüştüren internet, nakliye dünyasında da çözüm üretti. Türkiye’nin en ücra ilçesinden, en kalabalık iline kadar bütün bölgelerde anlaşma sağladığımız nakliyeciler bulunmaktadır. İstanbul şehir içi evden eve asansörlü taşıma sorununu bizimle çözebilirsiniz.

Yapmanız gereken, ilinizi belirtmek ve yük özelliklerini belirtmektir. Sitemiz, bulunduğunuz ilde anlaşmalı nakliye firmasına size yönlendirmektedir. Ayrıca hamal ve asansör temin işlemi konusunda da sitemiz pratik çözüm seçeneği sunmaktadır.

İşi Her Zaman Bilene Bırakın

Ev taşıma konusunda ‘işin ehli’ her zaman en iyi çözüm seçeneğidir. Sitemizde yer alan nakliyecilerin genel anlamda ev taşıma prensibi şu şekildedir:

1- Öncelikle ekspertiz hizmeti gerçekleştirilmektedir. Taşıma işlemi gerçekleştirecek firma, ücretsiz ekspertiz elemanı göndererek, eşyaları yerinde incelemektedir. Yerinde inceleme işleminin ardından, araç, sigorta, sözleşme, asansörlü araç için yer tespiti ve paketleme gibi konular çözüme kavuşmaktadır.
2- Çıkabilecek sorunların önceden tespit edilmesi ile birlikte, evden eve nakliyat işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.
3- Paketleme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, içi köpüklü kutular ve balonlu naylonlar kullanılmaktadır.
4- Paketleme işleminin ardından, eşya güvenliği konusunda önemli olan ikinci konu istiflemedir. Kapalı kasa araçlara eşya yükleme işleminde, asansörlü araçlarla ilk aşamada mobilya türü araçlar indirilmektedir. Ayrıca, dolap, koltuk ve halı gibi dayanıklı eşyalar, altta kalacak şekilde yerleştirilmektedir. Kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları, en üst kısma yerleştirilmektedir.
5- Eşyaların yeni adrese indirilmesi işlemi de bu aşamada önemlidir. Eşya indirme işleminde asansörlü araçlar kolaylık sağlamaktadır.

Sitemizde, ev taşıma kategorisinde çözüm odaklı hareket eden firmalar bir arada bulunmaktadır. Ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için Nakliyebizden.com adresini ziyaret edin. Bulunduğunuz adrese en kısa sürede nakliyeci gönderebiliriz.
 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
824481 30 Ocak 2023 İstanbul - Başakşehir Ankara - Altındağ Kamyon 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
692570 01 Şubat 2023 İstanbul - Maltepe Kastamonu - Kastamonu Kamyon 1+1 Evden eve taşıma Detaya Git
213899 01 Şubat 2023 İstanbul - Beylikdüzü Edirne - Uzunköprü Kamyon 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
404790 15 Şubat 2023 İstanbul - Çekmeköy Kars - Kars Kamyon 1+1 Evden eve taşıma Detaya Git
742121 20 Şubat 2023 İstanbul - Pendik İzmir - Seferihisar Kamyon 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
928724 01 Mart 2023 İstanbul - Sancaktepe Ankara - Yenimahalle Kamyon 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 30 Mart 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Kamyon 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
578144 01 Temmuz 2023 İstanbul - Sultangazi İzmir - Menemen Kamyon 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git