Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Nakliyat

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, yaşadığınız şehirde veya ilçede anlaşmalı olduğumuz nakliyeciler, yükünüzü en kısa sürede almaktadır. Eşya taşıyan ile eşya taşıtacak kişileri bir araya getiren sitemiz, bu kategoride öncü kuruluşlardan biridir. İstanbul nakliyat sektöründe Türkiye genelindeki nakliyecileri ve eşya taşıtmak isteyenleri bir araya getiriyoruz.

Taşıma İşinde Aracıyız

Nakliyecilerle nakliyeci arayanları bir araya getiriyoruz. Zaman kaybı yaşamadan, kampanyalı seçeneklerle ev taşıma işleminde güven sağlıyoruz.  Anlaşma sağladığımız firmalar, işinde uzman ekiplerden oluşmaktadır.

İşin Ehli Firmalar İş Başında

Nakliye sektöründe çözüm odaklı hareket eden nakliyeci firmalar, profesyonel çözüm seçenekleri sunmaktadır. İstanbul nakliyat hizmetinde şu konular önceliklidir:
1- Taşıma işlemi için adresinize gelen anlaşma sağladığımız nakliyeciler, eşyanızı inceledikten sonra en uygun aracı tercih etmektedir.
2- Paketleme, sigortalama, asansörlü aracın park edeceği boşluk ve çıkabilecek ekstra sorunlar, bu aşamada çözüme kavuşmaktadır.
3- Ücret konusunda anlaşma sağlandığı zaman, en kısa sürede taşıma işlemine geçilmektedir.

Firmamız, taşıma işlemi için en uygun güzergahı tercih ettikten sonra sizi sıraya almaktadır. Daha sonra bütün sorumluluk anlaşma sağlanan firmaya devredilmektedir.

Güzergahlarımız İstediğiniz Özelliklere Sahip

Eşya taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üreten sitemiz, yaşadığınız şehir veya ilçe için en uygun güzergahı tercih etmektedir. Ayrıca kampanyalı seçeneklerimiz de bu aşamada değerlendirilmektedir. Evden eve İstanbul nakliyat işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için aradığınız bütün özellikler anlaşma sağladığımız şirketlerde bulunmaktadır.

Hizmet Kalitemizle Tanışın

Evden eve nakliye işlemlerinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üreten şirketimiz, hizmet kalitesini güncellemektedir. Ev taşıma hizmetimizin temel prensipleri şu şekildedir:

1- Her zaman için müşteri memnuniyetini ön plana alıyoruz.
2- Eşyanın zamanında adresine ulaşması, en önemli amaçlarımızdan biridir.
3- Uygun fiyat ve kampanyalı seçeneklerle, kısa sürede eşya taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.
4- Hizmetimiz bütün il ve ilçeleri kapsamaktadır.
5- Hızlı, etkili ve pratik nakliye hizmetiyle, ev taşıma işlemini kolay bir hale getiriyoruz.

Ev taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına hizmet kalitesini artıran sitemiz, güncel verileri değerlendirerek fiyatlandırma işlemi gerçekleştirmektedir.

Bir Telefon Kadar Yakınız

Yeni nesil araç filosuyla hizmet veren anlaşmalı firmalarımız, bir telefon kadar yakın. Bizimle irtibata geçin, sizin için en uygun güzergahı seçelim. Online sayfamızın giriş bölümünde yer alan güzergah planını inceleyebilirsiniz. Ayrıca hamal ve asansörlü araç kiralama işlemi konusunda da sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Zaman Kaybetmeyin

Ev taşımak, zor ve aynı zamanda zaman alan bir iştir. Bu nedenle zaman kaybı yaşamadan güvenli bir şekilde ev taşıtmak istiyorsanız sitemize uğrayın. Özel paketleme, istifleme ve yükleme seçenekleriyle hareket eden evden eve İstanbul nakliyat şirketleriyle tanışın.

Asansörlü taşıma konusunda uzman olan bu firmalar, en kısa sürede adresinize gelerek taşıma işlemine başlamaktadır. Planlı, programlı ve güvenilir yöntemlerle ev taşıma işlemi için müşteri hizmetlerimize bağlanın. Sizi işin ehli nakliyecilerle tanıştıralım.

Ev Taşımak İçin Doğru Adrestesiniz

Şehirler arası ev taşıma hizmetinin yanı sıra hammaliye ve asansörlü taşıma konusunda da çözüm üreten sitemiz, işin ehli şirketlerle çalışmaktadır. Ev, iş yeri gibi birçok mekan için eşya taşıma işlemini gerçekleştiren sitemiz, yaz kış hizmet vermektedir. Her zaman için sitemize mesaj bırakabilirsiniz. Müşteri hizmetleri personelimiz size dönüş yaparak, yaşadığınız bölgede anlaşmalı olduğumuz firmalarla irtibata geçmektedir.

Kaliteli, güvenilir ve zamanında teslimat seçenekleriyle çözüm üreten firmalarla tanışmak için web sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitemizde, nakliye, hammal ve asansörlü araç konusunda aradığınız bütün seçenekler bulunuyor. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git