Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Evden Eve Taşıma Ücretleri

Ev ve iş yeri gibi mekanlar için taşınmak kaçınılmazdır. Yeni ev alanlar veya yeni kiralık eve geçenler, taşınma problemi ile karşı karşıya kalmaktadır. Nakliyebizden.com, evini taşımak isteyen veya iş yerini taşımak isteyenler için çözüm oluşturmaktadır. Bütün il ve ilçelerin yanı sıra İstanbul evden eve taşıma konusunda da çözüm üretiyoruz. 

Online adresimizi ziyaret ederek, nakliye ile ilgili sorunlarınızı kısa sürede çözebilirsiniz. Sitemizin ana sayfasını inceleyerek, en uygun hattı tercih edebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerimizle anında iletişime geçerek, yaşadığınız şehirde bulunan anlaşmalı nakliyecilerle anında irtibata geçebilirsiniz. Firmamız, müşteri memnuniyeti adına, hızlı, etkili ve aynı zamanda pratik İstanbul evden eve taşıma hizmeti veren şirketlerle anlaşmıştır.

Sitemizin Farkı Nedir?

Ev veya iş yeri taşıma işleminin yanı sıra acil eşya taşıma işlemi de önemli bir konudur. Sitemiz, acil yük taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. İnternette veya başka kategoride nakliyeci aramadan en kısa sürede uygun fiyata nakliyeci bulmak istiyorsanız adresimizi ziyaret edin. Üyelik sistemine sahip sitemiz, nakliyecinin kısa sürede iş bulmasını sağlamaktadır. Aynı şekilde evini taşıtmak isteyenler için de hızlı çözüm seçenekleri sunmaktadır.

Zamanında yük teslimatı için sitemizdeki seçenekleri tercih etmeniz yeterlidir. Yük özellikleri, miktarı ve benzeri konularda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda şirketimiz en uygun firma ile irtibata geçmektedir. İstanbul evden eve taşıma hizmeti sunan firmalar, işin ehli ekiplerle çalışmaktadır. İstanbul ve tüm Türkiye'yi kapsayan aracılık hizmetimiz, kısa sürede en uygun seçenekleri ekrana yansıtıyor.

Hizmette Kalite İle Tanışın

Online hizmet sunan ve bu konuda profesyonel web sitesiyle çözüm üreten sitemiz, hizmette kaliteyi tercih etmektedir. Anlaşma sağladığımız firmaların genel özellikleri şu şekildedir:

1- Ekspertiz, paketleme, istifleme, asansörlü taşıma, eşya indirme ve yeni adreste eşya yerleştirme gibi konularda, anlaşmalı firmalarımız ayrı ayrı ücretlendirme işlemi gerçekleştirmektedir.
2- Hamal konusunda da sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bu sektörde tecrübeli olan iş gücü ekipleri, gerektiği zaman iş gücü ile taşıma işlemi gerçekleştiriyor.
3- Müşteri ve nakliyeci arasında çıkan anlaşmazlıkta firmamız ara buluculuk görevi üstlenmektedir. Çıkabilecek sorunlarda firmamızı aramanız yeterlidir.
4- Şehirler arası ve şehir içi taşıma işlemleri konusunda anlaşmalı nakliyecilerimiz deneyimli ve tecrübelidir.

İşini ciddiye alan ve güvenilir çözüm seçenekleri sunan sitemiz, nakliye işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bütün il ve ilçelerde anlaşmalı firmalarımız bulunuyor. Ayrıca hammal ve asansör temin etme işleminde de sitemiz  çözüm üretmektedir. İstanbul evden eve taşıma ile ilgili konularda her zaman için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Marangoz Hizmeti de Veriliyor

Anlaşmalı şirketlerimizin en önemli özelliklerinden biri de marangoz hizmeti sunmalarıdır. Paketleme, taşıma ve marangoz hizmeti, evden eve nakliyat hizmetini en önemli konusudur. Bütün bu konular hakkında güvenilir çözüm seçenekleri sitemizde sizleri bekliyor. Müşteri arayan nakliyeci firmalarla, nakliyeci arayan müşteri, sitemizde bir araya geliyor. Özel kolileme teknikleri ve balonlu naylonlarla sarma işlemi, profesyonel yöntemlerle gerçekleşmektedir.

Firmamızla anlaşma sağladıktan sonra, sizi sıraya ekliyoruz. Söz verilen zamanda anlaşma sağladığımız nakliyeci firma adresinize geliyor. Taşınacak eşyanın incelenmesinin ardından uygun kapalı kasa araç tercih edilmektedir. Ayrıca taşıma işleminde meydana gelebilecek aksaklıklar da ilk aşamada tespit ediliyor. Asansörlü aracın park edeceği boşluk ve kapalı kasa aracın park edileceği buşluk da tespit ediliyor. Paketleme elemanı ve malzeme tercihi de bu kategoride belirlenmektedir. Sigortalama işlemi, paketleme işleminden önce yapılmaktadır. Anlaşma sağladığımız nakliye firması yaptığı inceleme sonunda fiyat belirliyor. Anlaşma sağlandıktan sonra taşıma işlemine geçiliyor.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git