Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Evden Eve Taşıma Fiyatları

Hayatımızı olumsuz etkileyen taşınma işlemleri, ekip işi isteyen önemli işlerden biridir. Taşıma işleminde, paketleme ve istiflemeden anlamayan kişilerin tercih edilmesi, eşyanızın zarar görmesine neden olacaktır. Profesyonel taşıma seçeneklerine ihtiyaç duyan evden eve nakliyat hizmeti, amatör seçeneklerden çok farklıdır. Online adresimizi ziyaret ederek profesyonellerle taşınabilirsiniz. İstanbul evden eve taşıma fiyatları, asansörlü araç temini ve hamal temini gibi konularda müşteri hizmetlerimiz yardımcı olmaktadır.

Biz Ne İş Yapıyoruz?

Nakliyebizden.com, yurdumuzun en ücra köşesine nakliye hizmeti taşımaktadır. Aracılık yöntemlerini tercih eden şirketimiz, bulunduğunuz şehirdeki veya ilçedeki nakliyeci firmalarla anlaşmaktadır. İstanbul evden eve taşıma fiyatları, her şehir için farklılık gösterebilir. Bu kategoride mesafe, araç ve yük özellikleri belirleyici rol oynamaktadır.

Müşteri hizmetlerimiz, taşıma işlemi gerçekleştirmek istediğiniz güzergah konusunda bilgilendirmektedir. Ayrıca taşıma işlemi esnasında meydana gelen aksaklıklar konusunda da yardımcı oluyoruz.

Evden Eve Taşıma Hizmeti Nedir?

Uzmanlık isteyen ve güncel çözüm seçenekleriyle gerçekleştirilmesi gereken nakliye hizmeti, günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biridir. İstanbul evden eve taşıma fiyatları tercih edilen hizmete göre farklılık göstermektedir. Evden eve hizmetinin aşamaları şu şekildedir:

1- Keşif hizmetinde taşınacak eşyanın miktarı ve özellikleri test edilmektedir. Ayrıca asansör aracın ve kapalı kasa aracın park edeceği boşluğun tespiti, paketleme malzemesi ve paketleme elemanı, sigortalama ve ücret gibi konular ilk aşamada belirlenmektedir.
2- İkinci aşamada ise paketleme işlemi var. Kırılabilir eşyalar özel köpüklü kutulara yerleştirilmektedir. Çizilebilir eşyalar balonlu özelliğe sahip naylonlara sarılmaktadır. Diğer yandan marangoz hizmeti de bu aşamada gerçekleşiyor. Parçalanan mobilya parçaları, balonlu naylonlara sarılmaktadır.
3- Üçüncü aşamada asansörlü araç en uygun pencereye veya balkona yanaşmaktadır. İlk aşamada, balonlu naylonlara sarılmış mobilya ve dolaplar indirilmektedir.
4- Taşıma işleminde kapalı kasa araçlar en kısa sürede adrese ulaşmaktadır.
5- Eşya indirme işleminde, gerekirse asansörlü araç kullanılmaktadır. Ayrıca eşyanın taşındığı adreste eşyalar isteğe bağlı bir şekilde düzenlenmektedir.

Ev taşıma işlemleri konusunda deneyim ve tecrübe ile tanışmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Sitemizde yer alan seçenekleri değerlendirerek, istediğiniz evden eve nakliyat hizmetini tercih edebilirsiniz.

Dört Mevsim Çözüm Üretiyoruz

Olumsuz hava koşullarında eşya taşımak zordur. Bu konuda deneyimli firmalarla anlaşırsanız, eşya taşıma işleminiz çok daha kolay olacaktır. Kötü hava koşullarında kapalı kasa araçlarla eşya taşıma hizmeti sunan firmamız, bu konuda güncel çözüm seçeneği sunmaktadır. Aracılık hizmeti sunan sitemiz, işin ehli firmalarla anlaşmaktadır. Taşıma hizmeti konusunda problem çıkarmayan ve müşteri memnuniyetini tercih eden şirketleri tercih ediyoruz. İstanbul evden eve taşıma fiyatları düzenli bir şekilde güncellenmektedir.

Bizim için belli bir mesai saati yoktur. Günün her saatinde ve yılın dört mevsiminde sürekli olarak taleplerinizi değerlendiriyoruz. Gecenin bir vakti veya sabahın erken saatlerinde taleplerinizi değerlendiriyoruz. Nakliyeci aramadan önce bizimle irtibata geçin, aradığınız özelliklere sahip nakliyecilerle tanışın. Müşteri hizmetlerimiz, gerçekleştirdiğiniz talepler doğrultusunda hareket ederek, yaşadığınız şehirdeki anlaşma sağladığımız nakliyecileri size yönlendirmektedir.

Önce Güvenlik Diyoruz

Firmamızın ilk önemli prensibi, müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için, güvenilir yöntemleri tercih ediyoruz. Eşya güvenliğinin yanı sıra güvenli istifleme seçenekleri, evden eve taşımacılık hizmetinin en önemli konusudur. Taşıma hizmetinde sigortalama seçenekleri de bulunuyor. Sigortalama işlemi, eşya paketlenmeden önce gerçekleşmektedir ve taşıma işlemi sonuna kadar geçerlidir.

Sıradan taşıma seçenekleri eşyanızın zarar görmesine ve zaman kaybına neden olacaktır. Nakliyebizden.com, sıradan olmayan ve bu sektörde isim yapmış firmalarla çalışıyor. En kısa sürede sizin için en uygun firma ile sizi buluşturuyoruz.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git