Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Evden Eve Nakliye Fiyatları Avrupa Yakası

Ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi, profesyonel yöntemlerle mümkündür. Bu işte yılların tecrübesine sahip olan firmalar, kısa sürede ev taşıma işlemini gerçekleştiriyor. Nakliyebizden.com, Türkiye’nin bütün illerine ve bütün ilçelerine hizmet sunuyor. Anlaştığımız firmalarla irtibata geçerek yükünüzü alıyoruz. Anlaştığımız firmalar, standartların üzerinde hizmet veren kaliteli firmalardır. İstanbul evden eve nakliye fiyatları, taşıma mesafesi, yükün özellikleri ve tercih edilen yük aracı kategorisinde farklılık göstermektedir.

Güvenli Evden Eve Nakliyat

Ev taşırken eşyanın zarar görmesi, bu sektörün en büyük problemlerinden biridir. Evden eve nakliyat hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, ilk aşamada anlaşmalı firmalarımız ekspertiz hizmeti sunuyor. Bu sektörde, bütün aşamalar farklı ücretlendirilmektedir. Ekspertiz hizmeti esnasında şu konulara dikkat edilmektedir:
1- Taşınacak eşya için en uygun kamyon veya tır aracının belirlenmesi,
2- Sigortalama işlemi yapılacaksa, eşya paketlenmeden yapılması gerekir. Bu aşamada sigortalama işlemi yapılır ve taşıma işleminin sonuna kadar eşya sigortalanmış olur.
3- Asansör aracının ve yanına park edecek olan kapalı kasa araç için en uygun boşluğun tespiti bu aşamada belirlenmektedir. Ayrıca asansör aracıyla yükün indirileceği pencere ve balkon da bu aşamada belirlenmektedir.
4- Asansörlü araçla yükü indirirken, elektrik teli ve ağaç gibi engeller de dikkatle incelenmektedir.
5- Paketleme elemanı, paket malzemesi ve paketleme zamanı gibi konular açıklığa kavuşturulmaktadır.
6- Fiyatlandırma, tercih edilen hizmet, taşıma mesafesi ve tercih edilen araç kategorisinde değerlendirilmektedir.
7- Anlaşma sağlandığı zaman sözleşme imzalanmaktadır.

Sitemizi ziyaret ederek, taşıma listemizi inceleyebilirsiniz. Yükünüz için en uygun seferi sizin yerinize tespit ederek anlaşmalı olduğumuz firmalarla irtibata geçebiliriz. İstanbul evden eve nakliye fiyatları, tercih edilen hizmet kategorisine göre farklılık göstermektedir. 

Nakliyede Güvenli Adres

Nakliyebizden.com, taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına firmamız, en güvenli nakliye seçeneğini tercih etmektedir. Zaman kaybetmeden yükünüzü en uygun şartlarda taşıtmak istiyorsanız, doğru adrese geldiniz demektir.

Zamanında yük teslimatının gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden anlaşmalı firmalarımız, eşyanızın paketleme işlemini de güvenli bir şekilde yapıyor. Özellikle kırılabilir eşyalar için köpüklü kutular ve balonlu naylonlar tercih ediliyor. Ayrıca istifleme konusunda da, anlaşmalı olduğumuz firmalara güvenebilirsiniz.

Asansörlü Araçlarla Yük İndirme

Evden eve nakliye hizmetinin can alıcı noktası, asansörlü araçlardır. Bu araçlarla gerçekleştirilen indirme işlemlerinde, öncelikle ağır eşyalar indirilmektedir. Ağır eşyalar indirildikten sonra, ikinci aşamada kırılma ihtimali olan eşyalar indirilmektedir. En üste en hassas eşya gelecek şekilde eşyalar asansörlü araçlarla indirilmektedir. Eşyaların taşınması işleminde dikkat edilecek hususlardan biri de, eşyanın zamanında teslimatıdır. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz firmalar, profesyonel çözüm üretmektedir. İstanbul evden eve nakliye fiyatları, sigorta işlemlerinin dışında değerlendirilmektedir. 

Firmamız Her Zaman Yanınızda

Sitemizi ilk sayfasında yer alan başvuru formunu doldurduktan sonra, müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede size dönüş yapıyor. Yük, taşıma saati, varış yeri ve tercih edilecek araç gibi konularda anlaşma sağlandıktan sonra sizi anlaşmalı firmalara yönlendiriyoruz. Bulunduğunuz şehirde anlaşmalı olduğumuz firmalar, yükünüzü en kısa sürede alıyor. Her hangi bir anlaşmazlıkta firmamız ara buluculuk yapmaktadır. Bu konuda firmamız her zaman için yanınızdadır.

Ev taşıma konusunda çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, zaman kaybı yaşanmadan ev taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Firmaları tek tek aramak suretiyle fiyat almak yerine nakliyebizden.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. İstanbul evden eve nakliye fiyatları, güncel rakamlarla değerlendirilmektedir. Değişen akar yakıt fiyatları ve iş gücü fiyatları, güncel bir şekilde fiyatlara yansımaktadır. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git