Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Asansörlü taşıma hizmetinin pratik olması ve iş gücüne nazaran ekonomik olması, nakliye dünyasında tercih edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Evinizdeki eşyaların güvenle taşınabilmesi için nakliyebizden.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Kış aylarında ve yaz aylarında, aynı performansla çalışan anlaşmalı çalıştığımız nakliyeciler, adresinize en kısa sürede geliyor ve eşyalarınızı taşıyor. Online kategoride, anında nakliyeci bulmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret etmekle işe başlayabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat konusunda, aradığınız bütün soruların cevabı sitemizde yer alıyor. 

Nakliyebizden.com’un Farkı Nedir?

Nakliye ile ilgili bir işiniz olduğu zaman, tanıdık vasıtasıyla veya internetten nakliyeci aramaya başlarız. Nakliyeci ararken, fiyat ve güzergah konusunda anlaşma sağlamanız zaman alır. İstediğiniz fiyata taşıyabilecek bir firmayı bulmanız için birden fazla şirketle ayrı ayrı görüşmeniz gerekir. Nakliyebizden.com adresimiz, sizi bu zahmetten kurtarıyor ve sizin yerinize nakliyeci ile anlaşıyor. Seksen bir ilde ve bütün ilçelerde anlaşmalı nakliye firması bulunuyor. İstanbul evden eve nakliyat konusunda çözüm üreten sitemiz, bütün illeri kapsıyor. Ayrıca iş gücü ve asansörlü araç ihtiyacı da sitemizde mevcuttur.

Nakliye işlemlerinin ilk aşamasında, taşıma işleminin yapılacağı güzergahı belirlemelisiniz. Ayrıca taşınacak eşyanın özellikleri de belirtilmelidir. Firmamız, taşıyacağınız eşyanın özelliklerini dikkate alarak en uygun nakliye seçeneklerini değerlendirmektedir. Bulunduğunuz ilde bulunan anlaşmalı nakliyat firması, kısa sürede adresinize uğramaktadır.

Eşyanız Güvenle Taşınıyor

Evden eve nakliye işlemlerinde eşya güvenliği ön plandadır. Sizin için tercih ettiğimiz nakliye firmaları, paketleme konusuna özen göstermektedir. İstanbul evden eve nakliyat işleminde ve diğer iller için evden eve çözümleri, bu konuda aradığınız çözümü sunmaktadır. Paketleme işlemi esnasında şu konulara dikkat edilmektedir:

1- Cam, seramik, elektronik eşya ve benzeri eşyalar özel kutulara sarılmaktadır.
2- Çizilmeyi engellenmek için anlaşmalı firmalarımız balonlu naylonlarla sarma işlemi gerçekleştirmektedir. Mobilya, dolap ve diğer değerli eşyalar, özel bir şekilde sarılmaktadır.
3- Kırılabilir eşyaların kutuları üzerine ‘kırılır’ ibaresi yazılmaktadır.

Paketleme işlemi, evden eve taşıma hizmetinin en önemli konusudur. Sizinle bir araya getirdiğimiz profesyonel nakliyeciler, özel paketleme seçeneklerini tercih etmektedir.

7/24 Nakliyeci Bulmak Şimdi Daha Kolay

İnternet sitemizi günün 24 saati ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz zaman İstanbul evden eve nakliyat konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz, verdiğiniz bilgiler doğrultusunda kısa sürede istediğiniz özelliklere sahip nakliyeciyi size yönlendirecektir. Fiyat ve hizmet özelliği konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, taşıma işlemi kısa sürede gerçekleşmektedir.

Asansör Özelliği Bulunan Araçlar Emrinizde

Ev taşıma işleminde sadece asansör kiralamak istiyorsanız, sitemizde bu konu hakkında etkili çözüm seçenekleri bulunuyor. Ayrıca hammaliye konusunda da aradığınız çözüm seçenekleri sitemizde yer alıyor. Hammaliye, asansörlü taşıma ve yük taşıma gibi konularda uzman ekiplerimiz, istediğiniz hizmeti kısa sürede size yönlendiriyor.

Asansör özelliğine sahip özel araçlarla taşıma, her zaman için avantajlıdır. İş gücünden ve zamandan tasarruf imkanı sunan asansörlü araçlar, taşıma işleminin kısa sürede gerçekleşmesini sağlamaktadır. Özellikle ağır eşyaların saniyeler içinde indirilmesi, asansörlü araçlarla çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Dört yüz kilo kaldırma kapasiteli kabine sahip asansörlü araç, yüksek katlardan eşya indirme özelliğine sahiptir. Ev taşıma hizmetinin hızlanmasında önemli rol oynayan bu araçlar sayesinde ev taşımak sorun olmaktan çıkmıştır. Sitemizi ziyaret ederek, yaşadığınız il veya ilçede anlaşmalı olduğumuz firmalarla anında irtibata geçebilirsiniz.

Online Çözüm Adresindesiniz

Ev taşıma işleminde sitemizi tercih ederek, zamandan kazanabilirsiniz ve ekonomik seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Özellikle kampanya bölümümüzü ziyaret ederek, ekonomik evden eve seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Özel paketleme, istifleme ve yerleştirme yöntemlerini tercih eden anlaşmalı şirketler, ev içerisinde eşya düzenleme işlemini de gerçekleştirmektedir. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git