Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Asansörlü Nakliye

İster müstakil olsun,ister apartman olsun, ev taşımak başlı başına uzmanlık isteyen bir konudur. Özellikle yüksek katlarda yaşayanlar için asansörlü evden eve nakliyat en iyi çözümdür. Bu konuda uzman olan firmalarla anlaşan sitemiz, Türkiye geneline hizmet sunmaktadır. Hangi ilde veya hangi ilçede yaşadığınız önemli değil. Sitemizi ziyaret edin ve istediğiniz il veya ilçe için nakliye çözümleri üretelim. İstanbul asansörlü nakliye işleminin yanı sıra 81 il için nakliye çözümleri üretiyoruz. 

Asansörlü Araçlar İşi Kolaylaştırıyor

Yüksek katlardan eşya indirme işlemini saniyeler içerisinde gerçekleştiren asansörlü araçlar, ev taşıma işlemini çok kolay hale getirmektedir. Ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üretmeye devam eden firmamız, çıkabilecek konularda çözüm üretmektedir.  Müşteri memnuniyetini tercih eden Nakliyebizden.com, nakliyeci veya hamal arama işlemini kısa sürede sonuçlandırmaktadır. İstanbul asansörlü nakliye platformunda hizmet sunan firmaların yanı sıra, diğer iller için de çözüm üretiyoruz. 

Asansörlü evden eve taşıma işleminde, anlaşma sağladığımız şirketler, öncelikle evinizi incelemektedir. Asansörün kullanılabilmesi için eşyaların indirilebileceği balkon veya pencere tespit edilmektedir. Eşya indirme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için pencerenin orta kısmındaki geniş bölüm çıkarılabilir. Bu konuda uzman olan elemanlar, eşya indirme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Güvenli bir şekilde İstanbul asansörlü nakliye çözümleri oluşturan sitemiz, işin ehli şirketlerle çalışmaktadır.

Kısa Sürede Evinizi Taşıyın

Ev taşıma işleminin kısa sürede gerçekleşmesinde önemli rol oynayan asansörlü araçlar, metrelerce yükseğe uzanan raylara sahiptir. Bu raylar, çok yüksek katlara kadar çıkabilmektedir. Ayrıca bu raylar üzerinde hareket eden kabin, dört yüz kilo kaldırma kapasitesine sahiptir. Buzdolabı, çamaşır makinesi, derin dondurucu, halı, mobilya ve dolap gibi ağır eşyalar, saniyeler içinde kapalı kapa araca indirilmektedir. Sitemiz, bu konuda uzman firmaları her zaman için tercih etmektedir. 81 il ve bütün ilçelerin yanı sıra İstanbul asansörlü nakliye kategorisinde aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getiriyoruz. 

Tüm Türkiye'yi kapsama alanına alan nakliye aracılık hizmetimiz, işin uzmanlarıyla çalışmaktadır. Nakliye işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan anlaşmalı şirketlerimiz, taşıma işleminden sorumludur. 

İlan Sitemizin Avantajları

Mesai dışında nakliyeci temin edebilmek için en pratik yol nakliyebizden.com’dur. Sitemiz günün her saatinde her zaman hizmet vermektedir. Sitemizin giriş bölümünde yer alan güzergah programını incelemekle işe başlayabilirsiniz. Sizin için en uygun güzergahı tercih ederek müşteri hizmetlerimize not bırakabilirsiniz. Ayrıca hamal gerekiyorsa, hamal bölümünü ziyaret ederek irtibata geçebilirsiniz. Asansörlü araç gerekiyorsa, asansörlü araçları kiraya veren firmalarla irtibata geçmenizi sağlıyoruz. Asansörle taşıma işleminin avantajları şu şekildedir:

1- İş gücünden tasarruf ederek, eşyalarınızı daha ekonomik bir şekilde taşıma imkanına kavuşabilirsiniz.
2- Eşya taşıma işleminde, zaman kaybı yaşamazsınız. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve derin dondurucu gibi eşyalar, saniyeler içinde aşağı inecektir.
3- Asansörlü araçlar, yüksek katlardan eşya indirme işlemini çok kolay hale getirmektedir.

Evden eve nakliyat işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan asansörlü araçlar, bu konuda kolaylık sağlamaktadır. Anlaşma sağladığımız asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar, asansör, hammal ve paketleme gibi hizmetleri farklı fiyatlandırmaktadır.

En Uygun Seçenekler Bizde

Eşya taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üretmeye devam eden şirketimiz, en uygun seçenekleri bir araya getiriyor. Şehirler arası ve şehir için kategorisinde, aradığınız özelliklere sahip nakliyeci bulmak istiyorsanız, sitemizi ziyaret edin. Nakliyeci arayanlarla, yük arayanları buluşturan sitemiz, güvenilir çözüm seçenekleri sunmaktadır. İndirimli ve kampanyalı seçenekleri değerlendirmeden, nakliye konusunda karar vermeyin. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git