Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  İstanbul Asansörlü Nakliyat

İnternet dünyasının her geçen gün gelişmeye devam etmesi ile birlikte, nakliyebizden.com istediğiniz zaman evden eve nakliye hizmeti sunmaktadır. Ana sayfada yer alan güzergah seçeneklerini değerlendirerek, en kısa sürede nakliyeci bulabilirsiniz. Bunun için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçmeniz yeterlidir. İstanbul asansörlü nakliyat seçenekleriyle, istediğiniz zaman nakliye firması bulabilirsiniz. 

Türkiye’nin Bütün İllerine ve İlçelerine Hizmet Sunuyoruz

Ülke genelinde hizmet sunmaya devam eden şirketimiz, bütün illere ve bütün ilçelere hizmet sunuyor. Sitemizin en önemli özelliği, anında nakliyeci bulabilmesi ve anlık çözüm üretmesidir. Yük arayanlar , hamal arayanlar ve nakliyeci arayanlar, sitemizde bir araya gelmektedir. Sitemizin üyelik sistemi bulunmaktadır. Sitemize üye olanlar, hizmetlerimizden daha iyi bir şekilde faydalanmaktadır.

Ev taşıma işlemi için bulunduğunuz ilçede, anlaşmalı olduğumuz firmalar, nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Firma ile olan anlaşmazlıklar konusunda sitemiz müşteri memnuniyetini tercih etmektedir. Ödeme, tahsilat ve benzeri birçok konuda meydana gelen anlaşmazlıklarda her iki tarafın mağdur olmaması için etkili çözüm seçenekleri sunuyoruz. İstanbul asansörlü nakliyat sektörü ve tüm Türkiye'yi kapsayan nakliyat işlemleri, sitemizde sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. 

Nakliyeci Bulmak Şimdi Daha Kolay

Firmamız, işinin uzmanı olan firmalarla anlaşma sağlamıştır. Ev taşıma işleminde uzman olan bu firmalar, güncel yöntemleri tercih etmektedir. Bu firmaların genel özelliğini şu şekilde sınıflandırabiliriz:
1- İlk aşamada ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Firmalar ücretsiz ekspertiz hizmetiyle taşınacak eşyanın miktarını göz kararı ile tespit etmektedir. En uygun kapalı kasa araç tercih edilmektedir.
2- Asansörlü taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üreten bu firmalar, güvenli yöntemleri tercih etmektedir.
3- Eşya güvenliği her zaman için ilk önemli aşamadır. Özel paketleme işlemleri, bu işin uzmanı olan elemanlar tarafından yapılmaktadır.
4- İstifleme işleminde, eşyanın özellikleri göz önüne alınmaktadır. Dayanıklı ve mukavemeti yüksek eşyalar, kapalı kasa aracın alt kısmına yerleştirilmektedir. Üst kısmına ise kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. İstanbul asansörlü nakliyat işlemlerinde eşya güvenliği önemlidir.

Eşya taşıma işleminde profesyonelliği ön plana alan anlaşmalı firmalarımız, 7/24 nakliye çözüm seçenekleri sunmaktadır. Sitemizi ziyaret ederek istediğiniz il veya ilçeye eşyalarını güvenle taşıyabilirsiniz. Fiyatlandırma işleminde, mesafe, yük aracının cinsi ve yükün genel özellikleri belirleyici rol oynamaktadır.

Hamal Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz

Ev taşıma işleminde her zaman asansör kullanılmayabilir. Bazı mekanlar için asansör kullanımı imkansızdır. Kapıların veya pencerelerin dar olması, eşya taşıma işlemini imkansız hale getirebilir. Bu gibi durumlarda, profesyonel iş gücü ihtiyacı ortaya çıkar. İstanbul asansörlü nakliyat ev taşıma işlemlerinde hamal arayanlar için sitemiz en iyi adrestir.

Türkiye geneli için ihtiyaç olan bütün nakliye işlemleri kısa sürede gerçekleşmektedir. Nakliyebizden.com adresini ziyaret ederek, bu konuda ilk önemli adımı atabilirsiniz. Hamal veya nakliyeci gerekiyorsa, müşteri hizmetlerimiz kısa sürede tedarik etmektedir. Sitemizde yer alan güzergahlardan istediğinizi tercih edebilirsiniz.

İşin Uzmanlarıyla Anlaştık

Ev, iş yeri ve depo taşıma işleminde pratik çözüm seçenekleri sunan şirketimiz, işin uzmanlarıyla anlaşmıştır. Evinizdeki eşyaları özenle paketleyen ve özenle istifleyen bu firmalar, 7/24 hizmet sunmaktadır. Özel paketleme işlemlerinde dikkat edilen en önemli husus, kırılabilir eşyaların özel kutulara yerleştirilmesidir. Kutularda yer alan özel köpükler, kırılabilir eşyaları en iyi şekilde korumaktadır.

Anlaşma sağladığımız profesyonel firmalar, marangoz hizmeti de veriyor. Dolaplar, işin uzmanı olan marangozlar tarafından sökülüyor. Taşıma işleminde dolaplar balonlu naylonlara sarılıyor. Bu sarma işlemi sayesinde dolaplar ve özel eşyalar çizilmemektedir. Marangoz hizmeti, eşyanı taşındığı adreste devam etmektedir. Dolaplarınız, taşıma işlemi sonunda yeniden kurulmaktadır.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git