Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Evden Eve Taşıma Fiyatları İstanbul

Taşınmak zahmetli bir güven gerektiren bir eylemdir. İstanbul ili içerisinde evden eve nakliye hizmetleri sunan firmamız, 0 memnuniyetiniz için özgün çözümler üretiyor. Eşyalarınızın taşınma aşamasında, tüm süreçler hakkında sizi başından sonuna kadar bilgilendirmeye özen gösteriyoruz. uygun fiyat politikamızla bütçenizi yormuyoruz. Evden eve taşıma fiyatları İstanbul ili içerisindde eşyanın ağırlığı ve sayısına göre değişkenlik gösteriyor.

Kapsamlı Taşımacılık Hizmeti

Eşya taşımacılığı işinde müşteri memnuniyetini sağlayan kapsamlı hizmetler sunan lider taşımacılık şirketi olarak evden eve taşıma fiyatları İstanbul ilinde fazla iş, az ücret politikasıyla çalışıyoruz.
Şirketimiz konteynerli araçlar dahil kendi filosuna sahiptir. Depolama filomuz, kamyonlarımız ile önde gelen kara taşımacılığı hizmet sağlayıcılarından biridir. Bugüne kadar kişisel ve kurumsal taşımacılık alanında kişiselleştirilmiş hizmetler sağladık ve güven kazandık. Bugün, kendi alanlarında uzmanlığa sahip kalifiye profesyonel manuel desteklenen ve toplam entegre lojistik çözümleri sunuyor. Tüm süreçleri hızlı bir şekilde gerçekleştiren ekibimiz geniş filo yönetimi ve depolama için araç takip sistemine sahiptir. Bu sayede müşterilerimiz eşyalarının her an, nerede olduğunu görebiliyor.

Kanıtlanmış Uzmanlıktan Faydalanın

Sektördeki onlarca yıllık kanıtlanmış uzmanlığımızdan yararlanan müşterilerimiz taşımacılık hizmetlerimizle şirketimizin çeşitli katma değerli servislerinden yararlanıyor. Zamanınıza, güvenliğinize ve gizlilik kısıtlamalarınıza uyum sağlıyor ve tamamen özel bir nakliye çözümü geliştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Evden eve taşıma fiyatları İstanbul ilinde uygun ücretlendirme tarifesi sunuyoruz.

Bize verdiğiniz her eşyayı tek eşya olarak kabul ediyoruz. Eşyalarınızın her birini öncelikli olarak gördüğümüz için, nakliye sırasında büyük özen gösteriyoruz. En uygun güvenlik koşullarında ürünlerinizi toplar, nakleder ve teslim ederiz. Eğitimli personelimiz, nakliye süreci boyunca eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor ve nakliye aşamaları hakkında gerçek zamanlı bilgiler sunuyor.

Özel Nakliye Planı

Eşyalarınızın varış noktası veya özel talepleriniz ne olursa olsun, operatörlerimiz her bir ihtiyacınızı karşılayacak şekilde tamamen özelleştirilmiş bir nakliye planı hazırlar. İstanbul'un en büyük özel sektöre ait nakliye hizmetleri taşıyıcılarından biri olan firmamız eşyalarınız için büyük özen gösterir. Benzersiz terminal lokasyonundan oluşan bir ağa sahibiz ve bu sayede tüm operasyonlar üzerinde doğrudan kontrolü elimizde tutuyoruz.

Müşteri hizmetlerine olan bağlılığımız, bölgedeki en güvenilir nakliye ve tedarik zinciri hizmetlerini sunma ve İstanbul'daki önde gelen nakliye şirketlerinden biridir.
Deneyimli ekibimiz, eşyaların boyutu ve kapsamı ne olursa olsun, karmaşık lojistik zorluklarını çözme becerisine ve yeteneğine sahiptir. En yüksek kalitede nakliye hizmeti, lojistik ve tedarik zinciri desteği sunan firmamı evden eve taşıma fiyatları İstanbul kapsamında eşyaların niceliğine göre ücretlendirme yapar.

Evinizin Büyüklüğü Ne Olursa Olsun

Evinizin büyüklüğü veya eşyalarınızın kapsamı ne olursa olsun, taşıma hizmetlerimiz İstanbul'un dört bir yanına nakliye hizmeti sunar. Rekabetçi fiyatlarımızla sunduğumuz hizmetlerden aldığınız memnuniyeti artırıyoruz. Eşyaları özenle paketleyen personellerimiz, hava kabarcıklı paketleme sayesinde zarar görmelerini engelliyor. böylece eşyalar yol boyunca birbirlerine çarpsalar dahi çizilmiyor. Özenle paketleme hizmetimiz, eşyaların hava koşullarının olumsuz etkisinden de korunmasını sağlıyor. Eşyaların indirilmesi ve bindirilmesi sırasında dışarıda kalacağı göz önüne alındığında paketlemenin iyi yapılması eşyayı tam olarak koruyacaktır.

Asansörlü Nakliye Hizmeti

Son model nakliye araçlarıyla hizmet veren firmamız, asansörlü araçların avantajıyla dakikalar içerisinde en büyük eşyaların taşınmasını sağlıyor. Yüksek katlı binalara da, bahçe katındaki bir villaya da hızlıca aktarım yaparak zamandan kazanmanızı sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle iş gücünden de avantaj sağlıyoruz. Bu da arz ettiğimiz tarifelerin uygun olmasını sağlıyor. Bizi tercih ederek güven içerisinde eşyalarınızı teslim ederek yeni hayatınıza gönül rahatlığıyla hemen başlayabilirsiniz.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git