Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Evden Eve Nakliye Fiyatları İstanbul Avrupa Yakası

Ev taşıma hizmetinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için işin ehlini tercih etmelisiniz. Kısa sürede ev taşıyabilmek için online çözüm seçeneklerini göz ardı etmeyin. Yurt genelinde bütün şehirleri ve bu şehirlere bağlı ilçeleri kapsayan Nakliyebizden.com adresine uğramadan karar vermeyin. Evden eve nakliye fiyatları İstanbul piyasasında en makul fiyatlar seçenekleri sunuyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat konusunda bizi arayabilirsiniz.

Eşya Taşıyan Şirketleri Müşterisiyle Buluşturuyoruz

Nakliye Bizden ailesi, nakliyeci arayanlarla, evden eve nakliye hizmeti sunan firmaları bir araya getirmektedir. Yük arama derdine son veren sitemiz, yük taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Evden eve nakliye fiyatları İstanbul şehri için gece-gündüz nakliye çözümleri üretiyoruz.

Özel Yöntemlerle Eşya Taşınmaktadır

Bütün şehirleri kapsayan ve bütün ilçeler için nakliye çözümü sunan sitemiz, eşya taşıma işleminde özel yöntemleri tercih etmektedir. Evden eve nakliye fiyatları İstanbul kategorisinde ilk aşamada gerçekleşen ekspertiz hizmetinin detayları şu şekildedir:

1- Anlaşma sağladığımız nakliye firması, en kısa sürede adresinize ücretsiz ekspertiz ekibi göndermektedir. Bu ekip eşyalarınız inceledikten sonra, en uygun kamyon veya tır yük aracını tercih etmektedir.
2- Asansörlü taşıma işlemi için yeterli genişliğe sahip pencere veya balkon tercihi bu aşama yapılmaktadır. Bu tercih yapılırken, asansör aracı ile kapalı kasa aracın sığacağı park veya bahçe boşluğu da belirlenmektedir.
3- Sigorta işlemi paketlemeden önce yapılmaktadır. Sözleşme de bu aşamada gerçekleşmektedir.
4- Taşıma işlemi esnasında çıkabilecek aksaklıklar da not edilmektedir.

Bütün işlemler bittikten sonra nakliye işlemleri için tarih belirlenmektedir. Paketleme işleminin ardından asansörlü araç ve kapalı kasa araç eve yanaştırılmaktadır.

Aradığınız Nakliye Bizden

İşin uzmanı olan evden eve nakliye firmalarımız, kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliye fiyatları İstanbul, taşıma mesafesine, araca ve eşyaya göre değişiklik göstermektedir. Taşıma işleminin diğer aşamaları şu şekildedir:
1- Paketleme elemanı ve paketçi eleman konusu da çözüme kavuşmaktadır. Bu kategoride içi köpüklü kutular ve balonlu naylonlar sipariş edilmektedir.
2- Çizilebilir eşyaların üzeri balonlu naylonla kaplanmaktadır. Mobilya, beyaz eşya ve halı gibi eşyalar özel yöntemlerle kaplanmaktadır.
3- Marangozların yardımıyla dolap ve diğer mobilyalar parçalara ayrılmaktadır. Parçalar balonlu naylonlara sarılmaktadır.
4- Asansörlü araçtan ilk aşamada ağır eşyalar indirilmektedir. Daha sonra kırılabilir hassas eşyaların kutuları indirilmektedir.
5- Deneyimli şoförler eşyaları sarsmadan yeni adrese taşımaktadır. Özel süspansiyonlu araçlar, eşyanızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. 
6- Yeni adreste gerekirse asansörlü araç kullanılmaktadır. Asansörlü araç, yüksek katlardan ağır eşyaları indirme imkanı sunuyor.
Taşıma işleminin sonunda müşteri isterse firmalar ev içerisinde eşya düzenleme hizmeti sunmaktadır. Marangozlar yeni adreste mobilya ve dolapları yeniden kurmaktadır.

Evden Eve Taşımada İş Gücü Çözümleri

Profesyonel yöntemlerle ev taşıma yöntemlerini kapınıza getiren sitemiz, hamal ve asansörlü araç temin edebilmektedir. Bulunduğunuz şehirde veya ilçede anlaşma sağladığımız şirketler, hamal ve asansörlü araç konusunda çözüm seçenekleri sunmaktadır. İlk aşamada sitemizle anlaşma sağlandıktan sonra, müşterimiz sıraya konulmaktadır. Taşıma işleminden anlaşmalı firma sorumludur. Firmamız sadece arabulucudur. Taşıma işlemi sonuna kadar sitemiz, çıkabilecek sorunların çözümünde de arabulucudur.

İşi Bilene Bırakın

Amatör yöntemlerle ev taşıma yöntemi her zaman için sorun teşkil etmiştir. Bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmayan amatör firmalar, her zaman sorun çıkarmıştır. Nakliye Bizden ailesi, işin uzmanı olan firmalarla anlaşarak, güvenli ve pratik evden eve nakliye çözümleri sunmaktadır. Ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde deneyim ve tecrübe sahibi olan anlaşmalı firmalarımız, 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git