Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Evden Eve Nakliye Fiyatları İstanbul Avrupa Yakası

Ev taşıma hizmetinin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için işin ehlini tercih etmelisiniz. Kısa sürede ev taşıyabilmek için online çözüm seçeneklerini göz ardı etmeyin. Yurt genelinde bütün şehirleri ve bu şehirlere bağlı ilçeleri kapsayan Nakliyebizden.com adresine uğramadan karar vermeyin. Evden eve nakliye fiyatları İstanbul piyasasında en makul fiyatlar seçenekleri sunuyoruz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat konusunda bizi arayabilirsiniz.

Eşya Taşıyan Şirketleri Müşterisiyle Buluşturuyoruz

Nakliye Bizden ailesi, nakliyeci arayanlarla, evden eve nakliye hizmeti sunan firmaları bir araya getirmektedir. Yük arama derdine son veren sitemiz, yük taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Evden eve nakliye fiyatları İstanbul şehri için gece-gündüz nakliye çözümleri üretiyoruz.

Özel Yöntemlerle Eşya Taşınmaktadır

Bütün şehirleri kapsayan ve bütün ilçeler için nakliye çözümü sunan sitemiz, eşya taşıma işleminde özel yöntemleri tercih etmektedir. Evden eve nakliye fiyatları İstanbul kategorisinde ilk aşamada gerçekleşen ekspertiz hizmetinin detayları şu şekildedir:

1- Anlaşma sağladığımız nakliye firması, en kısa sürede adresinize ücretsiz ekspertiz ekibi göndermektedir. Bu ekip eşyalarınız inceledikten sonra, en uygun kamyon veya tır yük aracını tercih etmektedir.
2- Asansörlü taşıma işlemi için yeterli genişliğe sahip pencere veya balkon tercihi bu aşama yapılmaktadır. Bu tercih yapılırken, asansör aracı ile kapalı kasa aracın sığacağı park veya bahçe boşluğu da belirlenmektedir.
3- Sigorta işlemi paketlemeden önce yapılmaktadır. Sözleşme de bu aşamada gerçekleşmektedir.
4- Taşıma işlemi esnasında çıkabilecek aksaklıklar da not edilmektedir.

Bütün işlemler bittikten sonra nakliye işlemleri için tarih belirlenmektedir. Paketleme işleminin ardından asansörlü araç ve kapalı kasa araç eve yanaştırılmaktadır.

Aradığınız Nakliye Bizden

İşin uzmanı olan evden eve nakliye firmalarımız, kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliye fiyatları İstanbul, taşıma mesafesine, araca ve eşyaya göre değişiklik göstermektedir. Taşıma işleminin diğer aşamaları şu şekildedir:
1- Paketleme elemanı ve paketçi eleman konusu da çözüme kavuşmaktadır. Bu kategoride içi köpüklü kutular ve balonlu naylonlar sipariş edilmektedir.
2- Çizilebilir eşyaların üzeri balonlu naylonla kaplanmaktadır. Mobilya, beyaz eşya ve halı gibi eşyalar özel yöntemlerle kaplanmaktadır.
3- Marangozların yardımıyla dolap ve diğer mobilyalar parçalara ayrılmaktadır. Parçalar balonlu naylonlara sarılmaktadır.
4- Asansörlü araçtan ilk aşamada ağır eşyalar indirilmektedir. Daha sonra kırılabilir hassas eşyaların kutuları indirilmektedir.
5- Deneyimli şoförler eşyaları sarsmadan yeni adrese taşımaktadır. Özel süspansiyonlu araçlar, eşyanızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. 
6- Yeni adreste gerekirse asansörlü araç kullanılmaktadır. Asansörlü araç, yüksek katlardan ağır eşyaları indirme imkanı sunuyor.
Taşıma işleminin sonunda müşteri isterse firmalar ev içerisinde eşya düzenleme hizmeti sunmaktadır. Marangozlar yeni adreste mobilya ve dolapları yeniden kurmaktadır.

Evden Eve Taşımada İş Gücü Çözümleri

Profesyonel yöntemlerle ev taşıma yöntemlerini kapınıza getiren sitemiz, hamal ve asansörlü araç temin edebilmektedir. Bulunduğunuz şehirde veya ilçede anlaşma sağladığımız şirketler, hamal ve asansörlü araç konusunda çözüm seçenekleri sunmaktadır. İlk aşamada sitemizle anlaşma sağlandıktan sonra, müşterimiz sıraya konulmaktadır. Taşıma işleminden anlaşmalı firma sorumludur. Firmamız sadece arabulucudur. Taşıma işlemi sonuna kadar sitemiz, çıkabilecek sorunların çözümünde de arabulucudur.

İşi Bilene Bırakın

Amatör yöntemlerle ev taşıma yöntemi her zaman için sorun teşkil etmiştir. Bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmayan amatör firmalar, her zaman sorun çıkarmıştır. Nakliye Bizden ailesi, işin uzmanı olan firmalarla anlaşarak, güvenli ve pratik evden eve nakliye çözümleri sunmaktadır. Ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde deneyim ve tecrübe sahibi olan anlaşmalı firmalarımız, 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.

İstanbul Nakliye İlanları   

Detay - Kod Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi
Detaya Git  - 956159  08 Ağustos 2021 İstanbul - Sancaktepe Diyarbakır - Ergani Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 276707  10 Ağustos 2021 İstanbul - Bahçelievler Şanlıurfa - Siverek Kamyon 1+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 340918  17 Ağustos 2021 İstanbul - Bağcılar Antalya - Konyaaltı Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 513456  24 Ağustos 2021 İstanbul - Küçükçekmece Isparta - Isparta Kamyon 3+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 203321  25 Ağustos 2021 İstanbul - Küçükçekmece Giresun - Görele Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 109439  27 Ağustos 2021 İstanbul - Beşiktaş Elazığ - Elazığ Kamyon 3+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 669403  27 Ağustos 2021 İstanbul - Ataşehir Mardin - Midyat(Estel) Kamyon 1+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 611015  31 Aralık 2021 İstanbul - Beyoğlu Erzincan - Erzincan Kamyon 2+1 Evden eve taşıma