Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Evden Eve Nakliyat İstanbul Şirketleri

Anadolu’nun dört bir yanına nakliyeci hizmeti taşıyan sitemiz, sanal dünyada nakliye şirketleriyle, nakliye şirketi arayanları bir araya getirmektedir. Nakliyeci aramak, zaman alan bir işlemdir.

İstediğiniz fiyata taşıma işlemini gerçekleştirecek nakliyeci bulmak oldukça zordur. İnternet, bu konuda sizin için büyük kolaylık sağlayacaktır. Evden eve nakliyat İstanbul kategorisinde çözüm üreten sitemiz, 81 il için nakliye çözümleri sunuyor. Bütün iller ve ilçeler, hizmet programımızda yer almaktadır.

Bütün il ve ilçeler, nakliye hizmetimizin kapsama alanına girmektedir. Bütün il ve ilçelerde anlaşmalı firmalarımız bulunmaktadır. Asansör ve hamalliye konusunda da sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Anlaşmalı hamallar ve firmalar, en kısa sürede yükünüzü istediğiniz yere taşımaktadır. 

İnternete Bağlanın Rahat Edin

İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte nakliye dünyası da hızlanmaya başladı. Nakliyebizden.com.tr adresi, internetin sağladığı kolaylığı sunuyor. Türkiye’yi kapsayan sitemiz, bütün illerin ve bütün ilçelerin nakliye problemini çözüyor. Acil yük arayanlar, acil nakliyeci arayanlar, hamal ve asansörü kiralamak isteyenler sitemizde bir araya geliyor. Evden eve nakliyat İstanbul konusunda anlık çözüm için sitemizi ziyaret edin.

Sanal dünyanın kolaylığını nakliye dünyasına taşıyan web sayfamız, uygun fiyata ev taşımak isteyenlerin tercihi haline geldi. Sitemiz, işin ehli firmalarla anlaşmıştır. Sizin için en uygun nakliyeciyi kısa sürede size yönlendirmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul konusunda size en yakın nakliyeci en kısa sürede adresinize ulaşmaktadır.

Ev Taşıma İşleminde Hangi Konulara Dikkat Ediliyor?

Günlük yaşantımızın bir parçası olan ev taşıma işlemleri, hızlı, etkili ve güvenli seçeneklere ihtiyaç duymaktadır. Sitemizin anlaşma sağladığı profesyonel firmalar, ev taşıma işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat İstanbul kategorisinde şu konulara dikkat edilmektedir:

1- İlk aşamada eşyanın miktarı incelenmektedir. Yapılan inceleme sonunda en uygun kapalı kasa araç modeli tercih edilmektedir. Sigortalama, asansörlü araç için uygun yerin tercih edilmesi, paketleme malzemesi ve paketleme elemanı da ilk aşamada belirlenmektedir.
2- Taşıma işlemi esnasında çıkabilecek aksaklıklar da bu aşamada belirlenmektedir. Çıkabilecek aksaklıkların belirlenmesinin ardından bu problemlerin çözümü için çözüm seçenekleri değerlendirilmektedir. Sigortalama işlemi, taşıma işleminden önce gerçekleşmektedir.
3- Cam, elektronik eşya, seramik gibi kırılabilir özelliğe sahip eşyalar, özel kutulara yerleştirilmektedir. Ayrıca kırılma veya çizilme ihtimali olan eşyalar balonlu naylonlara sarılmaktadır.
4- İstifleme konusunda profesyonel olan nakliyeci firmalar, en alt kısma sağlam, en üst kısma ise kırılabilir eşyaların kutularını yerleştirmektedir.

Pratik Nakliye Bizden

Nakliyeci arayanların yanı sıra hamal arayanlar da sitemizi ziyaret edebilir. Eşya taşıma konusunda deneyimli iş gücü elemanları, il ve ilçe kategorisinde sınıflandırılmıştır. Bulunduğunuz il veya ilçede hizmet veren hamallarla anında iletişime geçmek için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. En kısa sürede nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz.

Asansörlü araç temin etmek istiyorsanız, sitemizin ilgili bölümünü ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese asansörlü araç temin edebilirsiniz. Eşya taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan sitemiz, 7/24 çözüm seçeneği sunmaktadır.

İstanbul Nakliye İlanları   

Detay - Kod Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi
Detaya Git  - 958519  21 Eylül 2021 İstanbul - Maltepe Şırnak - Silopi Kamyon 3+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 362741  30 Eylül 2021 İstanbul - Avcılar Erzincan - Erzincan Kamyon 3+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 296809  01 Kasım 2021 İstanbul - Esenyurt Erzurum - Çat Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 611015  31 Aralık 2021 İstanbul - Beyoğlu Erzincan - Erzincan Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 953507  31 Ocak 2022 İstanbul - Başakşehir Balıkesir - Gönen Kamyon 2+1 Evden eve taşıma