Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Evden Eve Asansörlü Nakliye İstanbul

Taşınmayı düşünüyorsanız, iki düşünün bir karar verin. Her işte olduğu gibi nakliye hizmetlerinde doğru karar vermek önemlidir. Acele etmek ve işin ehli olmayan nakliyecilerle çalışmak, eşyanızın zarar görmesine neden olabilir. Eşya taşıma konusunda problem yaşamamak için nakliyebizden.com’u ziyaret ederek hizmet kalitemizle tanışın.

Hamal Asansör Nakliyeci

Sitemizde nakliye firması arayanlarla, yük arayan firmalar bir araya geliyor. Anlaşmalı firmalarla çalışan sitemiz, her iki tarafı bir araya getiren sanal bir platformdur. Sitemizde, Türkiye’nin bütün illeri, ilçeleri ve bölgeler için nakliye çözümleri bulunmaktadır. Bütün şehirlerde anlaşmalı nakliyecimiz bulunmaktadır. Ayrıca en ücra ilçelerde bile anlaşma sağladığımız nakliyeciler hizmet vermektedir. Evden eve asansörlü nakliye İstanbul aramaları için ilk tercihiniz 'Nakliye Bizden' olsun.

Yük Arama İşi Çok Kolay

Nakliye konusunda ekonomik çözüm arayanlar için sitemiz aradığınız özelliklere sahiptir. Yük indirdikten sonra boş kalan taşıma firmaları acil yük aramaktadır. Bu durumda sitemizi ziyaret ederek anında yük bulabilmektedirler. Uygun fiyata nakliyeci arayanlarla, acil yük arayan nakliyeciler sitemizde istediklerini bulmaktadır. Evden eve asansörlü nakliye İstanbul için 7/24 hizmet sunuyoruz.

Taşıma işleminde işgücü çok önemlidir. Hamal arayanlar, hamal bölümünü ziyaret edebilir. Burada her il ve ilçede anlaşmalı hamallarımız profesyonel çözüm seçeneği sunuyor. Evden eve asansörlü nakliye İstanbul kategorisinde asansörlü taşıma seçeneği arayanlar bizimle irtibata geçebilir. Her il ve ilçe için anında nakliye hizmeti sunuyoruz. 

Eşyalarınız Güvenle Taşınıyor

Aracılık hizmeti sunan nakliyebizden.com, bu konu hakkında çıkan problemlerin çözümünde ara bulucu görevindedir. İlk aşamada bizimle anlaşma sağladıktan sonra taşıma işlemi için nakliyeci ile iletişime geçiyorsunuz. Taşıma kategorisinde bütün sorumluluk nakliyeciye aittir. Her hangi bir anlaşmazlık çıktığı zaman sitemiz müşteri memnuniyetini tercih etmektedir. Evden eve asansörlü nakliye İstanbul konusunda tecrübeli firmalar adresinize yönlendirilmektedir.

Güvenli eşya taşıma hizmetinin detayları şu şekildedir:

1- Sitemizle anlaşan firmalar ilk aşamada eşyanızı incelemektedir. En uygun kapalı kasa aracı tercih etmektedir. Paketleme, paketleme elemanı, iş gücü, asansör aracının yeri ve sigortalama işlemi ekspertiz ekipleri tarafından gerçekleştirilmektedir.
2- Eşya güvenliği kategorisinde, eşyanın özelliğine uygun paketleme seçeneği tercih edilmektedir. İçi köpüklü kutular, özel koliler ve balonlu naylonlar, eşyanızın güvenle taşınması için kullanılmaktadır.
3- Taşıma işlemi esnasında dikkat edilen en önemli hususlardan biri de istifleme işlemidir. İstiflemede dikkat edilen en önemli husus ağır eşyaların en alt kısma yerleştirilmesidir. Üst kısma ise kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.

Ev taşıma işleminde anlaşma sağladığımız firmalar, taşıma işlemi esnasında kolileri dikkatli bir şekilde yerleştirmektedir.

Zaman Çok Değerli

Nakliyecilikte zaman çok değerlidir ve her zaman için yük arama işlemi gerçekleşmektedir. Boş kalan nakliyeci boş bir şekilde geri dönmemek için o anda yük arama işlemi gerçekleştirir. Yük bulamazsa boş bir şekilde dönmek zorunda kalır. Nakliyebizden.com’da her an için yük bulunur. Türkiye genelinde taşıma hizmeti sunan birçok nakliyeci sitemizi ziyaret ederek anında yük bulabilmektedir.

Nakliyeci Arayanlar Buraya

Ekonomik seçeneklerle yük taşıtmak isteyenler, nakliye konusunda profesyonel yöntemleri tercih etmektedir. Nakliyeci arayanlar sitemizi ziyaret ettiği zaman en kısa sürede nakliyeci bulmaktadır. Kısa sürede nakliyeci bulmak isteyenler için sitemizde onlarca seçenek bir arada bulunmaktadır.

Ekonominin ve ticaret dünyasının ana konusu olan nakliye, sosyal hayatın ve iş hayatının devamını sağlamaktadır. Tayin işlemlerinde, yeni ev alımlarında, kiralık eve geçişlerde ve benzeri durumlarda güvenilir eşya taşıma hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu konuda tecrübeli ve deneyimli nakliye firmalarıyla tanışmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir.

İstanbul Nakliye İlanları   

Detay - Kod Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi
Detaya Git  - 958519  21 Eylül 2021 İstanbul - Maltepe Şırnak - Silopi Kamyon 3+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 362741  30 Eylül 2021 İstanbul - Avcılar Erzincan - Erzincan Kamyon 3+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 296809  01 Kasım 2021 İstanbul - Esenyurt Erzurum - Çat Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 611015  31 Aralık 2021 İstanbul - Beyoğlu Erzincan - Erzincan Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 953507  31 Ocak 2022 İstanbul - Başakşehir Balıkesir - Gönen Kamyon 2+1 Evden eve taşıma