Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Evden Eve Asansörlü Nakliyat İstanbul

Değerli mobilyalar, antika eşyalar ve pahalı elektronik eşyalar, taşınırken özel bir şekilde paketlenmelidir. Ayrıca bu eşyaların istiflenmesi de önemlidir. Kırılabilir eşyalar altta kaldığı zaman eşyalar zarar görebilir.

Nakliyebizden.com, eşyanızı güvenle taşıyacak firmalarla sizi buluşturuyor. Türkiye’nin bütün şehirlerine nakliye hizmeti taşıyan şirketimiz, ilçelere de nakliye hizmeti sunmaktadır. Ayrıca evden eve asansörlü nakliyat İstanbul hizmet programıyla, tüm İstanbullular için güvenilir ev taşıma hizmeti sunuyoruz.

Online Çözüm

Eşya taşıma işleminde hızlı ve etkili çözüm seçeneği sunan sitemiz, bu kategorideki boşluğu doldurdu. Nakliyeci arama veya yük arama, zaman alan bir konudur. Özellikle yük taşıyan nakliyeciler, boş gelmemek için yük ararlar. Bu işlem kısa sürede gerçekleşmediği zaman nakliyeci boş gelmek zorunda kalır. Bu durumda kazancı düşer.

Nakliyebizden.com’un programı sayesinde nakliyeciler boş gelmek zorunda kalmayacak. Sitemize üye olan nakliyeciler için anlık çözüm seçeneği sunuyoruz. Her zaman için yük ve nakliyeci bulunduran sitemiz, profesyonel aracılık hizmeti sunmaktadır.

Anlaşmalı Nakliyeciler İşin Ehli

Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman ilk karşınıza çıkan güzergah programıdır. Müşteri hizmetlerimiz taleplerinizi kısa sürede değerlendirerek sizin için en uygun nakliye seçeneğini size bildirmektedir. Fiyat ve benzeri konularda anlaşma sağlandıktan sonra, sitemiz sizi anlaşmalı nakliyeciye havale etmektedir. Evden eve asansörlü nakliyat İstanbul firmaları şu şekilde çalışmaktadır:

1- Adresinize gelen firma elemanı eşyanızın özelliklerini not ederek eşyanız için uygun kapalı kasa araç tercihi yapmaktadır.
2- Ev taşıma işlemlerinde asansörün park edeceği boşluk tespit edilmektedir. Asansör aracının kurulacağı pencere veya balkon da bu aşamada belirlenmektedir. Ayrıca asansör aracının taşınması esnasında sorun çıkarabilecek ağaç veya elektrik teli de bu aşamada dikkatli bir şekilde incelenmektedir.
3- Gerekli iş gücü ve paketleme elemanı da bu aşamada belirlenmektedir. Müşteri eşyasını sigortalamak isterse paketleme işleminden önce sigorta poliçesi kesilmelidir.
4- Paketleme, marangoz hizmeti, istifleme ve yeni adreste eşyaların yerleştirilmesi, kısa sürede gerçekleşmektedir.

Sitemizin anlaşma sağladığı profesyonel nakliyeciler, eşyanızı güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.

Gece Gündüz Nakliye Bizden

Kış aylarında ve yaz aylarında olumsuz hava koşullarında güvenli araç kullanan nakliyeciler, gece gündüz nakliye hizmeti sunmaktadır. Evden eve asansörlü nakliyat İstanbul taşıma işleminde en uygun seçenekleri sitemizde bulabilirsiniz. Özellikle yük indirdikten sonra boş giden nakliyeciler, uygun fiyata ev taşıma imkanı sunmaktadır. Bu nakliyecilerle buluşmanın en pratik yolu ise Nakliyebizden.com’dur. Sitemize üye olun ve fırsatlarımızdan yararlanın.


Nakliyeci bulmanın yanı sıra hamal ve asansörlü araç bulma konusunda da sitemiz her zaman çözüm üretmektedir. İş gücü, evden eve asansörlü nakliyat İstanbul taşıma işlemlerinde her zaman gereklidir. Bu konuda uzman iş gücü ekipleri her zaman için sitemizde sizleri bekliyor. Sadece asansörlü araç kiralamak isterseniz sitemiz bu kategoride de çözüm üretmeye devam etmektedir.

Doğru Adrestesiniz

Tayini çıkan memurlar, yeni ev alanlar, kiralık evini değiştirenler ve öğrenci evi tutanlar, her zaman ev taşıma problemi ile karşılaşmaktadır. Ev taşıma hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan evden eve nakliyat hizmeti, hızlı, etkili ve pratik çözüm seçeneğine ihtiyaç duymaktadır. Nakliyebizden.com adresimizi ziyaret ederek bu konuda en doğru adımı atabilirsiniz.

Bulunduğunuz şehirde veya ilçede nakliyeci bulmakta zorlanıyorsanız nakliyebizden.com’u ziyaret etmeden karar vermeyin. Sitemizde güzergah programını inceleyin. Taşıma işlemi için gerekli bilgileri verin ve en kısa sürede nakliyeci bulun. Düzenli bir şekilde güncellenen sitemiz, 7/24 nakliye sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır. Fiyatlandırma işlemi, mesafe, araç ve yük özelliğine göre değişmektedir.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git