Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Beyoğlu Şehirler Arası Evden Eve Taşıma

Nakliye Bizden firması Türkiye’nin her bölgesine ve şehrine nakliye hizmeti vererek, müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Nakliye hizmetinde expert firma olarak görev alan Nakliye Bizden firması, müşterilerin istekleri doğrultusunda ev, iş, ofis ya da kurum gibi geniş alanlarda eşya taşımacılığı yapmaktadır.

Eşya taşımacılığına daha farklı bir bakış açısı getiren firmamız bu hizmet için 20 yıldır güvenle ve kaliteyle yoluna devam etmektedir. Sektörde 20 yılın verdiği tecrübeye dayanarak geniş bir araç filosuna ve uzman bir kadroya da sahip olmuştur. Bu açıdan tüm taşıma ve nakliye hizmetleri için firmamızın deneyimlerle dolu kadrosundan yardım alabilir kısa sürede yeni evinize ve eşyalarınıza kavuşabilirsiniz.

Şehirler Arası Eşya Taşımacılığında Uzman Kadro

Beyoğlu şehirler arası evden eve taşıma hizmeti almak isteyen kişiler firmamız ile görüşerek bilgi sahibi olabilirler. Beyoğlu şehirler arası evden eve taşıma hizmeti sunan firmamız öncelikle kişi ve eşyaların güvenliğini sağlamakla sorumludur. Bu açıdan 20 yıllık bir tecrübe ile beraber deneyimli ve sorumluluk sahibi kadroyla çalışmaktadır. Firmamız bünyesinde görev alan herkes eşya taşımacılığında gerekli bilince sahiptir. Bu sayede de eşyalarınız evden eve hem güvenilir şekilde hem de doğru şekilde taşınmaktadır. 

Personellerimizin tamamı alanında gerekli eğitimi almış kişilerden oluşmaktadır. Böylece taşınma işleminden önce müşterileri doğru şekilde yönlendirerek, taşıma işleminin güvenilir şekilde yapılması sağlanmaktadır. 

Şehirler Arası Eşya Taşımacılığında Süreç

Şehirler arası evden eve eşya taşımacılığı program ve düzen isteyen bir işlemdir. Özellikle tarihler ve şehirler arası mesafe taşıma işleminde önem kazanmaktadır. Beyoğlu şehirler arası evden eve taşıma hizmeti veren firmamız doğru araç filosunu ve uzman ekibi kullanmak için öncelikle keşif işlemi yapmaktadır. Yani taşıma yapılacak alan ve eşyalar ekip tarafından görülerek, eşyanın çokluğuna göre farklı araç ayarlaması yapmaktadır. Eşya durumuna göre görev alacak personel sayısı da değişecektir. Bu nedenle, eşya taşımacılığında firmamızın ilk yaptığı aşama eşyaları ve alanı görmektir. 

Gerekli teklif ve fiyat anlaşmasından sonra taşımacılıkla ilgili bir sözleşme hazırlanır. Bu sözleşme eşyaların güvenilir şekilde taşınmasını da sağlamaktadır. Ardından taşınacak alana uygun ekipmanlar getirilir ve eşyalar doğru şekilde ambalajlanmaya başlanır. Daha sonra ise taşıma işlemi için istifleme çalışması yapılır. Bu sürecin sonunda ise eşyalar personeller ile beraber araçlara yüklenir. 

Şehirler Arası Eşya Taşımacılığında Montaj İşlemleri

Beyoğlu şehirler arası evden eve taşıma hizmeti veren firmamızda montaj işlemleri de yapılmaktadır. Özellikle eşyaların evden alınması sırasında montaj işlemi gerektiren her eşya için ayrıca montaj uygulaması yapılır. Yani uzman ekibimiz dolap, yatak ya da karyola gibi eşyaların sökülmesine ve yeniden montajının yapılmasına yardımcı olur. Bu işlemler için bilgisiz kişiler tercih edilirse eşyalar da zarar görebilir. Fakat ekibimiz hem bilgi hem de gerekli ekipman sayesinde kolaylıkla montaj işlemlerini yapabilmektedir. 

Şehirler Arası Eşya Taşımacılığında Fiyatlar

Şehirler arası eşya taşımacılığında fiyatı etkileyen pek çok faktör bulunur. Özellikle şehirler arası evden eve taşıma hizmetinde öncelikle iki ev arası mesafeye bakılmaktadır. Mesafe uzadıkça taşıma hizmeti için fiyatlar da artış gösterir. Daha sonra ise eşyaların çokluğuna ve ağırlık durumlarına bakılmaktadır. Bununla beraber taşıma durumu uygun olmayan eşyalar için asansörlü taşıma hizmeti de firmamızca verilmektedir. Bu işlem de fiyatları artıran faktörler arasında yer alır. Bu nedenle alanı, eşyaları ve mesafeyi görmek için uzman ekibimiz bir keşif yaparak, sizlere taşıma hizmeti için fiyat verebilmektedir. 

Şehirler Arası Eşya Taşımacılığında Asansörlü Taşıma Hizmeti

Asansörlü taşıma hizmeti hem daha kolay hem de daha kısa süren bir işlemdir. Asansörlü taşıma hizmeti için mutlaka firmamızla görüşmeniz gerekir. Çünkü asansörlü araçlar normal taşıma araçlarından farklıdır. Bu hizmet için asansörlü aracın ulaşacağı yer belirlenir ve eşyalar üst üste asansöre yüklenir. Oldukça kısa sürede evinizden eşyanız alınarak yeni yaşam alanınıza teslim edilir.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git