Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Beyoğlu Şehir İçi Evden Eve Asansörlü Taşıma

Güncel ve aynı zamanda etkili nakliye çözüm seçenekleri sunan nakliyebizden.com, online aracılık hizmetleri kategorisinde kurulmuş bir sitedir. Nakliyecilerin yük arama işlemlerinde pratik çözüm sunan sitemiz, aynı anda nakliyeci arayan kişiler için de çözüm üretmeye devam etmektedir. Beyoğlu şehir içi evden eve asansörlü taşıma sektöründe zaman karşı amansız bir yarış söz konusudur. Yük bulma işi geciktikçe, nakliyeci zarar etmektedir. Bunun için en iyi seçenek yük arayanlarla sanal dünyada buluşmaktır. Nakliyebizden.com.tr, bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır.

Nakliyeciler Burada

Sitemiz, belli bir şehir veya ilçede hizmet veren bir site değildir. Türkiye illerini ve bu illere bağlı ilçeleri kapsayan Beyoğlu şehir içi evden eve asansörlü taşıma hizmetimiz, kısa sürede nakliye işleminin gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz yere yük taşıtmak istiyorsanız, Türkiye genelinde faal olan anlaşmalı nakliyecileri bir araya getiren Nakliye Bizden’i takip etmelisiniz.

Hamallar ve Hamal Arayanlar Burada

Ev taşıma işleminde iş gücü çok önemlidir. Her ne kadar asansörlü araç işi kolaylaştırdıysa da, bazı durumlarda iş gücü olmadan taşıma işlemi gerçekleşmemektedir. Apartmanların önünde yeterli boşluk yoksa veya pencereler küçükse, Beyoğlu şehir içi evden eve asansörlü taşıma işlemi imkansız hale gelmektedir. Bu durumda acilen hamal gerekecektir.


Sitemizin hamal bölümünü ziyaret ederek, bulunduğunuz il veya ilçede hizmet veren anlaşmalı hamallarla irtibata geçebilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve benzeri ağır eşyaları sorunsuz bir şekilde taşıyan profesyonel hamallar, büyük kolaylık sağlamaktadır.

Asansörlü Taşıma Seçenekleri

Ev taşıma işleminin can alıcı noktası asansörlü araçlardır. Saatler alan ve iş gücü kategorisinde pahalıya mal olan hamalların yerine asansörlü araçlar tercih edilmektedir. Bu araçlarla ağır eşyalar saniyeler içinde aşağı inmektedir. Beyoğlu şehir içi evden eve asansörlü taşıma firması seçeneklerinin yanı sıra asansörlü araç temin işleminde de sitemiz aradığınız özellikleri bir araya getirmektedir.

Paketleme ve İstifleme Önemlidir

Ev taşıma konusu deneyim, tecrübe ve pratik çözüm gerektirmektedir. Nakliye Bizden ailesi, evden eve nakliye işlemlerinde profesyonel firmaları tercih etmektedir. Bu firmalar,
1- Keşif hizmeti,
2- Paketleme,
3- İstifleme,
4- Taşıma,
5- Yük teslimatı kategorilerinde ayrı ayrı çözüm seçeneği sunmaktadır.

Ekspertiz hizmeti, ev taşıma hizmetinin ilk önemli aşamasıdır. Bu aşamada, asansör aracının ve kapalı kasa aracının park edeceği boşluk, paketleme malzemesi, paketleme elemanı, taşıma elemanı ve sigortalama işlemi takip edilmektedir. Çıkabilecek sorunlar önceden tespit edilmektedir. Bu sorunlar için çözüm seçenekleri masaya yatırılmaktadır.

Taşıma İşleminde Eşya Güvenliği Önemlidir

Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen eşya taşıma işlemi, güvenli istifleme yöntemine ihtiyaç duymaktadır. Profesyonel firmalar, ağır eşyaları kapalı kasa aracının en alt kısmına boşluk kalmayacak şekilde istiflemektedir. Üst kısma ise köpüklü kutulara yerleştirilmiş hassas eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. Bu şekilde eşya taşıma işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Eşya taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinin ardından eşyalar yeni adrese indirilmektedir.

Sitemizi Ziyaret Edin

Üyelik sistemine sahip olan sitemiz, nakliye sorunlarını pratik bir şekilde çözmektedir. Etkili yöntemlerle nakliyeci ile nakliyeci arayanı bir araya getiren sitemiz, anlık çözüm sunmaktadır. 7/24 nakliyeci çözümleri sunan sitemiz, her zaman için çözüm üretmeye devam etmektedir. Ana sayfada yer alan güzergah çizelgesini inceleyebilirsiniz.

Taşıma işlemi taleplerinizi değerlendiren müşteri hizmetlerimiz kısa sürede dönüş yaparak, nakliye işlemini çözüme kavuşturmaktadır. Müşteri hizmetleri bulunduğunuz ildeki anlaşmalı nakliyecilerle irtibata geçmektedir. En kısa sürede nakliyeci firma sizinle irtibata geçmektedir. Bu aşamadan sonra taşıma işleminde, tek sorumlu nakliye firmasıdır. Çıkabilecek anlaşmazlıklarda sitemiz ara bulucu olarak görev almaktadır.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git