Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Beyoğlu Evden Eve Nakliye

Cam eşya, elektronik eşya, mobilya, buzdolabı ve dolap gibi ev eşyaları özel yöntemlerle taşınmalıdır. Taşınmaya karar verdiğiniz zaman, Beyoğlu evden eve nakliye hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecek bir firmayı tercih etmek gerekir. Ev eşyası taşıma işleminin ilk önemli adımı ekspertiz hizmetidir.

Web Sayfamızda Milyonlar Bir Araya Geliyor

Nakliyeciler için yük bulmak, her zaman sorundur. Özellikle kamyon boş kaldığı zaman kısa sürede yük bulmak gerekir. Ev, iş yeri veya ofis taşıma işlemlerinde de zaman önemlidir. Kısa sürede uygun fiyata ev taşımanın en pratik yolu internettir.

Nakliye Bizden ekibi, online sanal alemde, nakliye şirketleriyle, nakliye şirketini arayanları bir araya getirmektedir. Sitemiz aracıdır ve Türkiye’nin bütün illerine nakliye hizmeti sunmaktadır. İlçeler de sitemizin hizmet programı içerisindedir. Beyoğlu evden eve nakliye işlemi konusunda anlaşma sağladığımız şirketler, taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Sitemiz sadece işin koordinasyonunu gerçekleştiriyor.

Telefonunuzu Kullanın Hemen Bize Ulaşın

Ev, iş yeri veya diğer kategorilerde taşıma işlemi, hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Zaman kaybı yaşamamak adına nakliyebizden.com’a girin, en kısa sürede nakliyeci bulun. Sitemizdeki güzergah programını inceledikten sonra sizin için en uygun seçeneği tıklayın. Müşteri hizmetlerimiz Beyoğlu evden eve nakliye bilgilerinizi değerlendirerek en uygun nakliye firmasını size yönlendirecektir.

İşini Meslek Edinmiş Firmalar Hizmetinizde

Nakliye Bizden ekibi olarak, işini meslek edinmiş firmalarla anlaşarak, profesyonel ev taşıma hizmetine aracılık yapıyoruz. Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen evden eve nakliye hizmetinde uzmanlık önemlidir. Güvenli ve zamanında ev taşıma hizmeti sunan bu şirketler, 7/24 sitemizde sizleri bekliyor. Profesyonel hizmet kalitesine sahip bu firmaların genel özellikleri şu şekildedir:

1- Öncelikle ilk işlem ekspertiz işlemidir. Ev taşıma işleminde çıkabilecek sorunlar, paketleme, uygun kapalı kasa aracın belirlenmesi, sigorta ve asansörlü aracın yeri gibi konular açığa kavuşmaktadır. Giriş ve çıkışlar incelenmektedir ve en uygun pencere tercihi yapılmaktadır.
2- Anlaşma sağlandıktan sonra anlaşma sağladığımız profesyonel firmalar paketleme işlemiyle işe başlamaktadır. Özel ve kırılabilir eşyaların kutuları da özeldir. İçi köpüklü ve oldukça sağlam olan bu kutular, taşıma esnasında eşyanın kırılmasını önlemektedir. Çizilebilir mobilyalar ve dolaplar, balonlu naylonlara sarılmaktadır. Diğer yandan marangoz hizmetiyle dolaplar parçalara ayrılmaktadır.
3- Anlaşma sağlandıktan sonra sıra asansörlü taşıma hizmetine geçilmektedir. Eşyaların sığabileceği pencere veya balkona uzanan asansör kolları, 400 kg kapasiteli kabini taşımaktadır. Kabin yere paralel bir şekilde aşağı-yukarı hareket etmektedir. İlk önce buzdolabı, çamaşır makinesi ve benzeri ağır eşyalar indirilmektedir. Kapalı kasa aracın zemini boş kalmayacak şekilde ağır eşyalar istiflenmektedir. İstifleme işleminin ardından hassas eşya kutuları güvenli bir şekilde üst kısma yerleştirilmektedir.
4- Son aşamada eşyalar asansörle indirilmektedir. Asansörün kullanılamayacağı yerlerde iş gücü devreye girmektedir. İsteğe bağlı ev içerisinde eşya yerleştirme işlemiyle taşıma işlemi sona ermektedir.

Memur, öğretmen ve öğrenci evlerinin taşınması işleminde zaman kısıtlıdır. Kısa sürede istediğiniz il veya ilçeye en uygun nakliye firmasını bulmak için sitemize uğrayın.

Sanal Nakliye Platformu

Etkili ve pratik özelliklere sahip sanal nakliye platformumuz, nakliye ile ilgili konularda profesyonel çözüm seçeneği sunmaktadır. Ev taşıma işleminin ardından kamyonu boş kalan ve evine boş dönmek istemeyen nakliyeciler bizimle irtibata geçebilir.

Sitemize üye olan nakliyecilerle daha rahat iletişime geçiyoruz. Yük bulma işlemini anlık gerçekleştiren web sayfamız, nakliye firmalarının daha fazla kazanmasını sağlamaktadır. Beyoğlu evden eve nakliye kategorisinde aradığınız bütün çözüm seçenekleri sitemizde sizleri bekliyor. Zaman kaybı yaşamadan güvenilir evden eve nakliye çözümleri için 7/24 bizimle irtibata geçin.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git