Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Avrupa Yakası Şehirler Arası Evden Eve Taşıma

Yeni ev alanlar, ev kiralayanlar veya evini değiştirenler, profesyonel ev taşıma hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Ev taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan nakliyebizden.com, ekspertiz, paketleme, istifleme ve güvenli eşya teslimatı gibi konularda uzman olan firmaları tercih etmektedir. İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası şehirler arası evden eve taşıma sektörü de hizmet programımızda yer almaktadır. İstanbul merkezli taşınma işlemlerinde sitemiz her zaman çözüm seçeneği sunmaktadır.

Bütün Türkiye Hizmet Alanımızdır

Sitemiz, ülkemizde yer alan bütün şehirleri ve bütün ilçeleri kapsamaktadır. Bütün il ve ilçelere nakliye hizmetinin sorunsuz bir şekilde ulaşması için, sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. En kısa sürede adresinize gelen ekipler, sırasıyla şu işlemleri gerçekleştirmektedir:

1- Keşif hizmeti ilk işlemdir. Bu aşamada eşyanın özelliğine uygun kamyon, kamyonet ve benzeri araçlar temin edilmektedir. Sigortalama, asansörlü ve kapalı kasa özelliğine sahip araçlar için boşluk belirleme işlemi de keşif hizmetini içeriğini oluşturmaktadır.
2- Paketleme, marangoz hizmeti ve eşya taşıma işlemi, bu aşamadan sonra gerçekleşmektedir. Asansörlü araçlarla ağır eşyalar kısa sürede indirilmektedir.
3- Eşyanın özelliğine göre kapalı kasa araçlara eşyalar yüklenmektedir. En üste en hassas eşya gelecek şekilde eşyalar kamyona yüklenmektedir.
4- Yeni adrese eşyalar kısa sürede indirilmektedir. Eşya indirme işleminde de asansörlü araç kullanılmaktadır.

Kısa sürede gerçekleşen eşya indirme işlemi, evden eve nakliye hizmetinin en önemli konusudur. Pratik bir şekilde eşya taşıtmak istiyorsanız yapmanız gereken Nakliyebizden.com adresini ziyaret etmektir. Sitemizde Avrupa yakası şehirler arası evden eve taşıma hizmeti sunan profesyonel firmalar sizleri bekliyor.

Özel Eşya Taşıma Yöntemleriyle Tanışın

İşin ehli şirketlerle eşya taşıma hizmeti suna sitemiz, eşya taşıyacak şirketle, eşya arayan nakliyeciyi bir araya getirmektedir. Özel eşya taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştiren bu firmalar, sizin için özel taşıma yöntemlerini tercih etmektedir.

Her İl ve İlçe İçin İş Gücü Seçenekleri Sitemizde

Özel eşya taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için deneyimli hamal eleman arıyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İş gücü yani hamal, ev taşıma işleminin en önemli konusudur. Eşya taşıma konusunda deneyimli olmayan hamallar, taşınacak eşyaya zarar verir. Bu sektörde deneyimli hamal elemanlar, eşyanıza zarar vermeden güvenle taşır. Sitemiz, bu konuda deneyimli ve tecrübeli iş gücü elemanlarını tercih etmektedir. 

Sitemizi Ziyaret Edin Pratik Nakliye Seçenekleriyle Tanışın

Sizden gelen taşıma talebini değerlendiren müşteri hizmetlerimiz, bulunduğunuz ilde hizmet veren anlaşmalı nakliyat firmalarıyla irtibata geçmektedir. Bu firmalarla yapılan anlaşmadan sonra, anlaşma sağladığımız firmalarla sizi buluşturuyoruz. Taşıma işleminde anlaşmalı şirketler sorumludur.

Sitemiz sadece aracıdır ve nakliye kategorisinde çözüm arayan kitleleri sanal dünyada bir araya getirmektedir. Avrupa yakası şehirler arası evden eve taşıma işlemlerinizi, kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. 

İnternet Sayesinde Zaman ve Mekan Sınırlaması Kalktı

Türkiye’nin binlerce kilometre ötesinde yer alan bir firma ile irtibata geçmek zordur. Ancak internet sayesinde bu sorun tam anlamıyla ortadan kalkmaktadır. Kısa sürede nakliyeci bulmak için binlerce kilometre uzaklığı ortadan kaldıran internet, en iyi çözümdür. Nakliyebizden.com, bütün Türkiye için nakliye çözümleri üreterek, milyonlarca kişiyi bir araya getiriyor. Zaman kaybetmeden nakliyeci bulmak isteyenler için sitemiz aradığınız özelliklere sahiptir.

Türkiye'nin en kalabalık şehirlerinden biri olan İstanbul, hizmet programımızın merkezini oluşturmaktadır. Avrupa yakası şehirler arası evden eve taşıma ve Anadolu yakası evden eve taşıma işlemleri için, sitemiz güncel çözüm seçenekleri sunmaktadır. İstanbul merkezli güzergahlar günün her saatinde çalışmaktadır. Bu güzergahları inceleyerek, en uygun nakliye işlemlerini sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
809506 02 Aralık 2022 İstanbul - Pendik Muğla - Milas Kamyon 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
928724 02 Aralık 2022 İstanbul - Sancaktepe Ankara - Yenimahalle Kamyon 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
918731 10 Aralık 2022 İstanbul - Küçükçekmece Ordu - Ordu Kamyon 1+1 Evden eve taşıma Detaya Git