Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Avrupa Yakası Şehirler Arası Evden Eve Nakliye

Eleman, taşıma yöntemi ve profesyonel araç filosu, nakliye hizmetinin en önemli konuları içerisinde yer almaktadır. Deneyimli, tecrübeli ve işinin ehli olan, nakliye işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren ekiplerle çalışan nakliyebizden.com, aracı bir sitedir. Sitemiz, nakliye işlemini fiili olarak yapmamaktadır. Biz sadece nakliyat şirketi arayanlarla, taşınacak yük arayanı bir araya getiriyoruz. Bu işlemde çalışma alanımız Türkiye sınırlardır.

İstanbul ili için profesyonel çözüm üreten sitemiz, Avrupa yakası şehirler arası evden eve nakliye konusunda da oldukça deneyimlidir. Bu konuda profesyonel elemanlarla çalışan şirketler, ev taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Türkiye Sınırları İçerisindeyseniz Bizi Arayın

Türkiye sınırları içerisinde yer alan bütün şehirler ve bu şehirlerin sınırları içerisindeki bütün ilçeler, nakliyebizden.com’un hizmet alanını teşkil etmektedir. Nakliye dünyası hızlıdır ve süreklilik arz eder. Yani nakliyeciler her zaman için yoldadır. Bu nedenle bu sektör için anlık çözüm gerekir. Nakliyebizden.com, bu boşluğu doldurmaktadır.

Evine boş dönmek istemeyen nakliyeciler, sitemizi ziyaret ederek kısa sürede yük bulabilirler. Aynı şekilde nakliyeci arayanlar da kısa sürede istedikleri özelliğe sahip evden eve firması bulabilir. Sitemiz, nakliye işlemlerinde sözleşmeli çalışmaktadır. Sözleşme imzaladığımız Avrupa yakası şehirler arası evden eve nakliye firmaları, en kısa sürede adresinize gelerek taşınacak yükü almaktadır.

Web Sayfamız 7/24 Çözüm Üretiyor

Profesyonel tasarım özelliğine sahip sitemiz, ilk aşamada sizden gelecek talepleri değerlendirmektedir. Yükün alınacağı adres, yükün bırakılacağı adres ve yükün özellikleri, fiyatı belirleyen konulardır. Bu konularda anlaşma sağlandığı zaman sitemiz sizi sıraya yazıyor. Anlaşmalı firmaya gerekli bilgiler gönderildikten sonra, sıranız geldiğinde firma adresinize geliyor. Avrupa yakası şehirler arası evden eve nakliye çözümleriyle, Anadolu ve Trakya illeri için kısa sürede taşınma imkanı sunuyoruz.

Taşıma İşi Firmanın

İki tarafı bir araya getiren şirketimiz, nakliye konusuna karışmamaktadır. Eşyayı taşıyacak firma adresinize geldiği zaman, ilk aşamada keşif yapmaktadır. Keşif işleminde eşyanın özellikleri, miktarı ve taşınma adresi belirlenmektedir. Sigortalama, paketleme ve diğer bütün konular ilk keşif hizmeti esnasında belirlenmektedir. Asansörlü araç ve kamyonun park edeceği alan, eşyanın indirileceği pencere ve gerekli paketleme malzemesi, bu aşamada belirlenmektedir.

Hızlı ve Etkili Çözüm

Özel eşyaların paketlenmesi konusunda uzman olan bu firmalar, elektronik eşya, cam eşya, seramik ve elektronik eşya paketleme işleminde köpüklü kutuları kullanmaktadır. Ayrıca elektronik eşyalar balonlu poşetlere konulmaktadır. Değerli buzdolabı ve mobilyalar, balonlu naylonlara sarıldıktan sonra taşınmaktadır. Çizilmeyi önleyen bu balonlu naylonlar, taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır.

Eşya İndirme İşlemi

Uygun pencere veya balkondan eşyalar indirme işlemi, asansörlü araç sayesinde kısa sürede gerçekleşmektedir. İlk önce buzdolabı ve derin dondurucu gibi ağır eşyalar indirilmektedir. Kapalı kasa aracın en alt kısmına ağır eşyalar, boşluk kalmayacak şekilde, yerleştirilmektedir. Daha sonra bu dolapların üstüne, hassas ve kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilmektedir. En üst kısma en hassas eşyanın kutusu yerleştirilmektedir. Pratik yöntemlerle gerçekleştirilen eşya yerleştirme işleminde eşyanın güvenliği önemli bir konudur.

Vakit Kaybetmeyin

Ev taşıma işlemi, profesyonel firmalar tarafından bir kaç saatte tamamlanabilir. Avrupa yakası şehirler arası evden eve nakliye için bizi arayın. Vakit kaybetmeden eşyanızın taşınmasını istiyorsanız, profesyonel yöntemleri tercih edin. İşin uzmanı profesyonel firmalar;

1- Ekspertiz,
2- Paketleme,
3- Marangoz hizmet,
4- Asansörlü araçla eşyaları indirme,
5- Yeni adrese eşya indirme,
6- Yeni adreste eşyaların düzenlenmesi gibi işlemleri, deneyimle elemanlarla kısa sürede gerçekleştirmektedir. Nakliye Bizden, bu işte uzman olan kişileri tercih etmektedir. İstediğiniz zaman adresinize nakliye probleminizi çözüme kavuşturmaktadır.
 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
847628 29 Temmuz 2024 İstanbul - Pendik İstanbul - Pendik Evden Eve 2+0 Evden eve taşıma Detaya Git
232516 29 Temmuz 2024 İstanbul - Çekmeköy Tekirdağ - Çerkezköy Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
132342 30 Temmuz 2024 İstanbul - Tuzla Erzurum - Palandöken Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
871966 30 Temmuz 2024 İstanbul - Bahçelievler İstanbul - Başakşehir Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
628014 31 Temmuz 2024 İstanbul - Kadıköy Nevşehir - Ürgüp Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
295408 31 Temmuz 2024 İstanbul - Kartal Siirt - Siirt Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
529778 10 Ağustos 2024 İstanbul - Maltepe Kars - Kars Merkez Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
372041 12 Ağustos 2024 İstanbul - Beylikdüzü Erzincan - Erzincan Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
982979 15 Ağustos 2024 İstanbul - Küçükçekmece Tunceli - Mazgirt Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
376617 20 Ağustos 2024 İstanbul - Beyoğlu Tunceli - Tunceli Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git