Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Avrupa Yakası Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü Nakliye

Bütün mekanlar için olmazsa olmaz olan eşyalar, taşınma esnasında problem meydana getirmektedir. Değerli mobilyalar, pahalı elektronik cihazlar ve antika eşyalar, taşınma esnasında zarara uğrayabilir. Taşınma esnasında zarara uğramadan taşınmak istiyorsanız, Nakliyebizden.com adresine uğramadan karar vermeyin. Sitemiz, her zaman için nakliyeci firma bulma imkanı sunmaktadır. Avrupa yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliye sorununu çözmek için gün boyu müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Nakliyat

Profesyonelliği her zaman için tercih eden ve bu konuda çözüm odaklı hareket eden sitemiz, şehir içi ve şehirler arası hizmet veren şirketlere çalışıyor. Ülkemizin bütün illeri ve bütün ilçeleri, Avrupa yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliye hizmet programımızda yer almaktadır. Sitemiz, İstanbul merkezli hizmet veren şirketlerle çalışmaktadır.

Taşınacak yük arayan firmalarla, eşyasını taşıtacak firma arayanları bir araya getiren sitemiz, aracı hizmeti sunmaktadır. Deneyimli, tecrübeli ve işin uzmanı olan şirketlerle tanışmak istiyorsanız, 'Nakliye Bizden' ekibiyle tanışmalısınız.

Profesyonel Nakliye Hizmeti

Ev taşırken, eşyanın özel yöntemlerle paketlenmesi işlemi, nakliye hizmetinin en önemli konularından biridir. Nakliye Bizden ekibiyle çalışan Avrupa yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliye firmalarının çalışma sistemi şu şekildedir:

1- Taşıma işlemi esnasında sorun çıkmaması için, ekspertiz hizmeti ilk aşamada gerçekleşmektedir. Asansör aracının yeri, kapalı kasa aracın yeri, sigortalama, paketleme ve marangoz hizmeti, bu aşamada belirlenmektedir. Girişler, kapılar, koridorlar, asansörlü taşıma işlemi esnasında engel olacak telefon teli ve ağaçlar ve bina önündeki boşluklar bu aşamada incelenmektedir.
2- Özel paketleme işlemi, sorunsuz bir şekilde ev taşıma hizmetinin en önemli ana maddesidir. Özel paketlemede kullanılan içi köpüklü kutular ve balonlu naylonlar, cam ve seramik eşyaların paketlenmesinde kullanılmaktadır. Elektronik eşya paketleme işleminde balonlu poşetler ve özel köpüklü kutular tercih edilmektedir.
3- İstiflemede, eşyaların özellikleri göz önüne alınmaktadır. İstihap haddi, eşyaların zarar görmeden istiflenmesinde önemli rol oynamaktadır. Eşyaların yüklenmesinde asansörlü araçlar kolaylık sağlamaktadır. Asansörlü araçlar sayesinde ağır eşyalar kısa sürede inmektedir.

Ev taşıtmaya karar vermeden önce, aradığınız fiyat aralığında eşya taşıyan nakliyecilerle irtibata geçmek için nakliyebizden.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Dört Mevsim Eşya Taşıma Hizmeti

Her mevsimin kendine özgü hava koşulları vardır. Özellikle kış aylarında eşya taşımak, başlı başına bir problemdir. Ev taşıma işleminde, olumsuz hava koşullarına karşı maksimum koruma sağlayan kapalı kasa araçlar, güveli taşıma hizmetini temelini oluşturmaktadır. Dört mevsim olumsuz hava koşullarından etkilenmeden eşya taşıtmak için müşteri hizmetlerimizi arayın. Avrupa yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliye güzergahlarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Şoförler Deneyimli

Nakliye Bizden ailesi ile anlaşma sağlayan firmalar, deneyimli şoförlerle çalışmaktadır Şehir içi ve şehirler arası trafikte güvenle araç kullanan şoförler, kötü hava koşullarında gerekli önlemleri almaktadır. Buzlanma, sis, kar yağışı ve yağmur gibi durumlarda gerekli önlemleri alan şoförler, zamanında adrese yük teslimatı gerçekleştirmektedir.

Hamal Konusunda Çözüm Adresiniz

Profesyonel tasarım özelliğine sahip web sitemizde, hamal arayanlar için de bir sayfa oluşturduk. Bu sayfada, yaşadığınız beldede hizmet veren hamallarla anında irtibat kurabilirsiniz. İş gücü ile ilgili çözümler için müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir.

Asansörlü taşıma işlemlerinde, asansörün kurulum, asansör kullanımı ve eşyaların taşınması, profesyonel işçilik ister. Bunun dışında, asansörün kullanılamadığı yerlerde ise iş gücü devreye girmektedir. Taşıma işleminin sorun çıkarmaması için profesyonel işçilerle anlaşmalısınız. Hiç ev taşımamış işçiler, özel eşyalarınıza zarar verebilir. Özellikle paketleme ve istifleme konusunda profesyonel işçilik çok önemli bir konudur. Bu konuda sitemiz güvenilir firmalarla ve hamallarla çalışmaktadır. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
185073 30 Mayıs 2023 İstanbul - Şişli Mardin - Nusaybin Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
928724 31 Mayıs 2023 İstanbul - Sancaktepe Ankara - Yenimahalle Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 31 Mayıs 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
737339 31 Mayıs 2023 İstanbul - Zeytinburnu Çanakkale - Çanakkale Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
888212 03 Haziran 2023 İstanbul - Pendik Çanakkale - Çan Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
787355 03 Haziran 2023 İstanbul - Eyüp Hatay - Reyhanlı Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
838997 10 Haziran 2023 İstanbul - Ataşehir Mersin - Mezitli Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
353852 17 Haziran 2023 İstanbul - Küçükçekmece Muğla - Bodrum Evden Eve 1+1 Evden eve taşıma Detaya Git