Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Avrupa Yakası Şehir İçi Evden Eve Asansörlü Nakliye

Taşınmak, her zaman sosyal hayatın ve iş hayatının sorunları içerisinde yer almaktadır. Nakliye Bizden ailesi, hayatımızın bir parçası olan ve profesyonellik isteyen eşya taşıma işini pratik hale getiriyor. Türkiye’nin dört bir yanına nakliye hizmeti veren firmaları sitede bir araya getiren firmamız, nakliyeci arayanları da sitede buluşturuyor.

Nakliyecilik Pratik Çözüm İster

Nakliye işlemi esnasında yükü boşaltan firmalar, en kısa sürede müşteri bulmak ister. Taşınmak için izin alan memur ve işçi de en kısa sürede nakliyeci bulmak ister. Nakliyebizden.com adresi, nakliyeciyi ve nakliyeci arayanı bir araya getirdi. Avrupa yakası şehir içi evden eve asansörlü nakliye işlemlerinde, İstanbul trafiğini iyi tanıyan profesyonel şirketlerle çalışıyoruz. 

Sitemizin İşlevi

Türkiye genelinde evden eve nakliye hizmeti, profesyonellik isteyen önemli bir konudur. Bu nedenle ‘profesyonel nakliye bizden’ hizmeti sunan şirketimiz, bu kategorideki önemli bir boşluğu doldurdu. Bütün illeri ve bu illere bağlı bütün ilçeleri kapsayan hizmet programımız, kısa sürede nakliyeci bulma imkanı sunmaktadır. Ayrıca yükünü boşaltan ve evine boş gitmek istemeyen nakliyatçılar da sitemizin hizmet programından faydalanabilir. Avrupa yakası şehir içi evden eve asansörlü nakliye şirketleriyle çalışan sitemiz, anlaşma sağladığı nakliyecilere kısa sürede müşteri bulmaktadır.

Evinizi Güvenle Taşıtıyoruz

Firmamız, nakliye aracılık hizmeti veren bir firmadır. İlan sitemize üye olduğunuz zaman daha kolay nakliyeci bulabilirsiniz. Sitemizin ilk sayfasında bulunan güzergahı değerlendirerek işe başlayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz talepleriniz doğrultusunda size dönüş yapmaktadır. Yaşadığınız il ve ilçenin durumuna göre en uygun firmayı size yönlendirmektedir. Anlaşma sağlandıktan sonra sitemiz sizi sıraya yazmaktadır.

Taşıma günü geldiği zaman anlaşma sağladığımız şirket sizi aramaktadır. Bu aşamadan sonra bütün sorumluluk, anlaşma sağladığımız şirkete aittir. Aranızda bir sorun çıkarsa Nakliyebizden.com sorunu çözmektedir. Avrupa yakası şehir içi evden eve asansörlü nakliye ekibimiz, kısa sürede paketleri teslim etmektedir.

Nakliye Bizden’in Farkını Fark Edin

Zaman hızlı akıyor ve her geçen gün zamanın bereketi ortadan kalkıyor. Bu nedenle insanlar hızlı ve etkili yöntemleri tercih ediyor. Nakliyeci en kısa sürede müşteri, müşteri de en kısa sürede nakliyeci bulmak istiyor. Nakliyebizden.com.tr adresi, bu ihtiyacı ortadan kaldırmak için profesyonel aracılık hizmeti sunuyor. Avrupa yakası şehir içi evden eve asansörlü nakliye konusunda profesyonel elemanlarımız en uygun şirketleri size yönlendirmektedir.

Neden Profesyonel Evden Eve Taşıma Hizmeti?

Sıradan ve amatör ev taşıma yöntemleri, bizim için büyük sorun meydana getirmektedir. Sitemiz, işini meslek edinmiş ve profesyonel yöntemlerle ev taşıyan şirketlerle anlaşmıştır. Bu firmaların genel özellikleri şu şekildedir:

1- Ekspertiz hizmetini profesyonel elemanlarla gerçekleştirmektedir. Bu hizmet esnasında, taşınacak eşyanın özellikleri, paketleme işlemi için gerekli eleman ve paketleme malzemesi konusu açığa kavuşmaktadır. Asansör aracının kurulacağı pencere ve park edeceği boşluk, ekspertiz elemanları tarafından belirlenmektedir. Sigortalama da bu aşamada yapılmaktadır.
2- Paketlemede özel kutu ve ambalajlar kullanılmaktadır. Marangoz hizmeti ile dolaplar parçalara ayrılmaktadır ve balonlu naylonlara sarılmaktadır.
3- Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer ağır eşyalar, ilk etapta asansörle indirilmektedir. Kapalı özelliklere sahip araca aktarılan ağır eşyaların üzerine kırılabilir eşyaların paketleri yerleştirilmektedir.

Evden eve nakliye hizmetinde, isteğe bağlı bir şekilde yeni adreste eşya düzenleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Hızlı Güvenilir Pratik

Ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için bu konuda profesyonel firmalar tercih edilmelidir. Ev taşıma konusunda zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız, anlık çözüm üreten nakliyebizden.com adresine ihtiyacınız olacak. Sitemizi ziyaret edin en kısa sürede nakliye sorunlarınız çözüme kavuşsun.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git