Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Avrupa Yakası Şehir İçi Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Yılların tecrübesine sahip, işini meslek edinmiş nakliyeciler, taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İşini meslek edinmiş Nakliye Bizden ekibi, yılın her gününde aynı performansla hizmet vermektedir. Türkiye sınırları içerisinde yer alan bütün il ve ilçeler için eşya taşıma ve nakliye çözümleri sunuyoruz. Avrupa yakası şehir içi evden eve asansörlü nakliyat için bizimle irtibata geçin.

Tercihinizi Doğru Yapın

Türkiye için Nakliye Bizden çözümleri sunan elemanlarımız, sizden gelen talepleri değerlendirdikten sonra en kısa sürede dönüş yapmaktadır. Hangi şehirde yaşadığınız veya hangi ilçede bulunduğunuz önemli değil. Siz sadece yaşadığınız ili veya ilçeyi not edin ve istediğiniz nakliye hizmetini belirtin.

Deneyimli Nakliye Bizden ekibi, istediğiniz doğrultusunda, bulunduğunuz il veya ilçedeki anlaşmalı şirketleri aramaktadır. Yükün gideceği yer ve yükün özellikleri konusunda bu firmaları bilgilendiriyoruz. Daha sonra ekibimiz size dönüş yaparak taşıma tarihi belirlemektedir. 

Her konuda anlaşma sağlandıktan sonra eşyanın taşınacağı tarih ve saatte nakliye ekibi kapınıza gelmektedir. Bu aşamadan sonra evinizi taşıyacak Avrupa yakası şehir içi evden eve asansörlü nakliyat şirketi sorumludur. Her hangi bir anlaşmazlık durumunda Nakliye Bizden devreye girmektedir.

Gözünüz Arkada Kalmasın

Eşya paketleme, istifleme ve taşıma işlemlerinde güveni ön plana alan Nakliyebizden.com, taşıma işleminin sonuna kadar takip işlemi gerçekleştirmektedir. Değerli eşyaların özel paketleme sistemiyle taşıyan anlaşmalı Avrupa yakası şehir içi evden eve asansörlü nakliyat firmalarımız, bu konuda güven vermektedir. Anlaşma sağladığımız firmalar şu konulara dikkat etmektedir:

1- İlk aşamada evinizdeki eşyalar kontrol edilmektedir. Bu aşamada ücretsiz hizmet veren keşif ekibi, nakliye aracı ve asansör aracı için uygun boşluğun belirlenmesi, sigortalama, paketleme elemanı ve çıkabilecek sorunların tespiti işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

2-Paketleme işleminin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi, taşınacak eşyanın zarar görmesini engellemektedir. İçi köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve diğer paketleme ürünleri, bu aşamada temin edilmektedir. Profesyonel paketleme
elemanları, pratik bir şekilde paketleme işlemi gerçekleştirmektedir.

3-Marangoz hizmetinde, dolap ve kitaplıklar parçalara ayrılmaktadır. Parçalara
ayrılan dolaplar, balonlu naylonlara sarılmaktadır.

4-İstifleme işlemi için asansörlü araç en uygun pencere veya balkona yanaştırılmaktadır. Aracın yanına kapalı kasa araç park etmektedir. Asansörlü aracın uzayan rayları pencerenin alt kısmına kadar uzatıldıktan sonra eşya indirme işlemi başlamaktadır. İlk aşamada dolap, buzdolabı, sandık ve mobilya gibi ağır eşyalar indirilmektedir. Aracın alt kısmı bu ağır eşyalarla, boşluk kalmayacak şekilde, doldurulmaktadır. Daha sonra üst kısma ise kırılabilir
eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.

5- Özel paketleme yönteminin yanı sıra, eşyaların kamyona yüklenmesi işlemi de pratik çözüm istemektedir. Anlaşma sağladığımız Avrupa yakası şehir içi evden eve asansörlü nakliyat şirketleri, istifleme işleminde ilk aşamada ağır eşyaları kapalı kasa araçlara yerleştirmektedir. Üst kısma ise kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız nakliyeci ile eşya taşıyacak nakliyeci arayanları bir araya getirmektedir. Sanal dünyada her zaman için milyonlarca nakliyeci arayan kişileri sitemizde bulabilirsiniz. Nakliyeci için de sitemiz, büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Özellikle yükü indirdikten sonra boş kalan nakliyeciler, en kısa sürede yük bulmaları gerekir. Nakliyebizden.com platformunda her an için müşteri bulabilirsiniz.

Profesyonel Elemanları Tercih Edin

Amatör ev taşıyıcıları, eşyanız için uygun paketleme ve istifleme işlemlerinde başarısızdır. Eşyanızın zarar görmesine neden olan amatör nakliyeciler, taşınma işleminde ciddi zararlara neden olur. Profesyonel nakliye elemanları ile çalışan sitemiz, bu konuda güven veren profesyonel şirketlerle çözüm üretmektedir. Deneyimli elemanlarla iş gücü sorunun çözen şirket, istediğiniz zaman adresinize uğramaktadır. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git