Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Avrupa Yakası Nakliye

Dünya üzerinde yaşayan hemen hemen her insan yaşamında en az bir kez taşınma ihtiyacı duyar. Bu taşınma durumu kimi zaman bir sokaktan başka bir sokağa yahut ilçeye olabilir. Kimi zaman da iş veya benzeri nedenlerle başka bir şehre de olabilir. Bu noktada taşınacak kişilerin en önemli yardımcıları nakliyat şirketleri olmaktadır. Nakliyat şirketleri, eşya taşımacılığı konusunda önemli faaliyetler gösteren şirketlerden oluşur. Ancak bu konuda faaliyet gösteren her şirket güvenilir ve profesyonel olamayabilir. Bu noktada tecrübe ve profesyonelliğin yanı sıra güvenilirlilik önemli bir husustur. 

Avrupa Yakası Nakliye'de Güvenin Adresi

Taşınmak hemen hemen her insan için büyük önem taşıyan bir ihtiyaçtır. Bundan dolayı güvenilir ve işinde tecrübeli firmalarla çalışmak ciddi önem teşkil eder. Avrupa yakası nakliye hizmetleri konusunda aradığınız tecrübe ve güveni bulacağınız doğru adrestesiniz. Nakliye sektöründe öncü Nakliyebizden.com platformu olarak 20 yılı aşkın bir süreyi geriden bırakmış bir tecrübe ile hizmet vermekteyiz. Bu süre içerisinde edinmiş olduğumuz bilgi birikim ve deneyimlerimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmak için faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. 

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Bu konuyla ilgili olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda evden eve ve ofis taşıma konularında en hızlı biçimde gerekli hizmetleri sunmaktayız. Bununla alakalı olarak Türkiye'nin en büyük entegrasyon platformunu sitemiz üzerinden hizmetinize sunmaktayız. Bu işlemi ise güvenilir nitelikteki taşıyıcı firmalarımız sözleşmeli ve de yalnızca profesyonel evden eve nakliye şirketlerimiz aracılığı ile gerçekleştirmekteyiz. 

Olası Sorunlarınıza Kalıcı Çözüm Üretiyoruz

İhtiyaç duyduğunuz Avrupa yakası nakliye hizmetleri konusunda her zaman güven duyabileceğiniz bir platform olarak yanınızdayız. Güvenilir firmalar vasıtasıyla hizmet vermekte olan platformumuz siz değerli müşterilerine güvence sunmaktadır. Bunun için taşınma sürecinde eşyaları zarar gören müşterilerimizin zararlarının giderilmesi konusunda önemli bir hassasiyet göstermekteyiz.

Bunun için müşterilerimizin zararlarını, çalıştığımız nakliyat firmalarından karşılamaktayız. Bu sayede müşterilerimizin herhangi bir olumsuzluk yaşamasının önüne geçmekteyiz. Güvenilir ve konusunda lider bir platform olarak müşterilerimizin memnuniyetinden asla ödün vermeyen bir anlayış doğrultusunda yolumuza devam etmekteyiz. 

Hizmet Sistemimiz Nasıl Çalışır?

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak faaliyet gösteren www.nakliyebizden.com sitemiz müşterisini düşünen bir platform olarak varlık göstermektedir. En öncelikli hedefimiz Avrupa yakası nakliye konularında müşterilerimize ihtiyaç duydukları kolaylıkları sağlamaktır. Bunun için kullanımınıza sunulan sistemimiz iki aktivasyon ile çalışmaktadır. Buna göre;

- İlk olarak müşterilerimizin yükünü sisteme girmeleri gerekmektedir. Bu işlemin ardından müşteri temsilcilerimiz kontrol amaçlı olarak telefon ile arama yapmaktadır. 
- Değerli müşterilerimizin belirtmiş olduğu bilgilere göre sistemimiz tarafından fiyat belirlenmektedir. Belirlenmiş olan fiyat ise müşteri danışmanı vasıtasıyla müşteriye bildirilmekte ve onayın alınmasının ardından taşınma tarihi beklenerek sıraya alınmaktadır. 
- Verilmiş olan teklif ise müşterilerimize SMS ve ya mail yoluyla iletilmektedir. 
- Hizmet talebinde bulunmuş olan müşterimizin onay vermiş olduğu teklif NAKLİYEBİZDEN aracılığıyla Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde bulunan acentelerimiz tarafından üstlenilerek sorumluluk alınmaktadır. 
- Hizmete sunulmakta olan sistemimiz üzerinde Türkiye'nin genelindeki tüm şehir ve ilçelerde faaliyet gösteren firmalarımız yer almaktadır. Bu firmaların her biri müşteri memnuniyetinin sağlanması için çalışmaktadır. 

Zarar Görmüş Ürün Ve Eşya Güvencesi 

Güvenilir bir adres arayan ve Avrupa yakası nakliye ihtiyacına çözüm bulmak isteyenler için en güvenilir platform olarak varlık göstermekteyiz. Taşıma esnasında eşya yahut ürünlerin zarar görmesi halinde müşterilerimizin zararları firmamız vasıtasıyla taşıyıcı firmadan tahsil edilmektedir. Bu sayede yaşanacak olumsuzluklardan müşterilerimizin etkilenmesinin önüne geçmekteyiz. Çünkü en öncelikli hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olmaktadır. 

Hizmet Kapsamı

Şirketimiz siz değerli müşterilerinin taşınma işlemini başlatır. Bu işlemler ise yerinde kurulumu bitinceye kadar devam eder. Firmamız eşyanızın taşınma sorumluluğunu üstlenen firmayı takip altında tutar. Asansörlü taşıma ve hamal hizmetleri de firmamız tarafından titizlikle sunulmaktadır.
Böylece taşınma sürecinizin sorunsuz bir şekilde başlayıp bitmesini sağlamaktayız. Bununla birlikte taşıma sürecinizde sigortalı taşınma ve Nakliye Bizden güvencesini sunmaktayız. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git