Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Avrupa Yakası Nakliyat

Anadolu ve Trakya’yı kapsayan, bütün il ve ilçeler için anlık nakliye çözümü sunan nakliyebizden.com.tr, sektöre canlılık getirmiştir. Nakliyecilik hizmeti hiç bir zaman durmayan ve sürekli hareket halinde bir sektördür. Bu nedenle anlık çözüm gerektirmektedir. Ev taşıma, ofis ve iş yeri taşıtmak isteyenler de en kısa sürede nakliye firması bulmak ister. Avrupa Yakası nakliyat konusunda sitemiz her zaman nakliyeci tedarik edebilmektedir.

Nakliyede Dikkat Edilen Hususlar

Nakliye firması arayanlar için müşteri hizmetlerimiz anlaşmalı firmalarla iletişime geçmektedir. Türkiye sınırları içerisindeki bütün şehirler için nakliye çözümü üreten sitemiz, bütün ilçeleri de nakliye hizmeti kapsamına almıştır. Bulunduğunuz il veya ilçedeki anlaşmalı nakliyecilerle iletişime geçen müşteri hizmetleri, profesyonel taşıma seçeneği sunmaktadır. Anlaşma sağlandıktan sonra müşteri hizmetlerimiz sizi sıraya almaktadır.

Belirlenen tarihte adresinize gelen firmalar, taşınacak eşyayı inceledikten sonra en uygun taşıma programını hazırlamaktadır. Taşınacak mekanın giriş ve çıkışları incelenmektedir. Ayrıca kapı ve pencereler de bu aşamada incelenmektedir. Evinizin asansörlü eşya taşıma işlemine uygun olup olmadığını test eden firma, listeye asansörlü aracı da eklemektedir. Ayrıca gerekli işçi sayısı da ilk aşamada belirlenmektedir.

Profesyonel Şoför Kadrosu Hizmetinizde

Şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetinde en önemli konulardan biri şofördür. Dört mevsim araç kullanabilen şoförler, güvenli araç kullanımı konusunda deneyimlidir. Şoförler, karlı, buzlu, sisli, fırtınalı ve çok sıcak günlerde en güvenli sürüş tekniklerini kullanıyorlar. Evden eve Avrupa yakası nakliyat işlemlerinde, eşyanızın zarar görmemesi için aracı sarsmadan taşıyan şoförler, kısa sürede eşya teslimatı gerçekleştirmektedirler.

Özel Paketleme Yöntemleriyle Eşyanız Güvenle Taşınıyor

Etkili, pratik ve güncel yöntemlerle gerçekleştirilen evden eve nakliyat hizmetleri, güvenli eşya taşıma konusunda profesyonel yöntemleri tercih etmektedir. Kırılabilir ve aynı zamanda değerli olan eşyaların paketlenmesi, güvenli eşya taşıma hizmetinin en önemli konusudur. İçi köpüklü kutular, özel kutulama teknikleri, balonlu naylonlar ve balonlu poşetler, güvenli eşya taşıma hizmetinin en önemli konusudur.

Eşyanızı kısa sürede adresinize teslim eden nakliyat firmalarıyla anlaşan sitemiz, her an için müşteri bulabilmektedir. Ayrıca sitemizde 81 ilde her an taşıma işi yapacak Avrupa yakası nakliyat firmaları, sizleri beklemektedir. İlçe bazında da sitemiz nakliyeci temin etmektedir.

Seksen Bir İldeki Nakliyeciler Burada

Türkiye’nin en büyük nakliyeci platformu olan Nakliyebizden.com, yük arayan ve nakliyeci arayan kitleleri bir araya getiriyor. Milyonlar sitemizde bir araya geliyor ve kısa sürede eşya taşıma hizmeti gerçekleştiriyor. Türkiye’nin ilçelerini ve illerini kapsayan profesyonel Avrupa Yakası nakliyat hizmetimiz, kısa sürede en çok tercih edilen seçeneklerden biri haline geldi.

Sanal Dünyada Yerinizi Alın

İnternetten iş bulmak şimdi çok daha kolay. Hizmet sahanızı genişletmek ve daha büyük müşteri kitlelerine hitap etmek için internetten daha iyi bir seçenek yok. Ayrıca en kısa sürede nakliyeci bulmanın da en kolay yolu internet. Nakliyebizden.com, profesyonel yöntemlerle en kısa sürede nakliyeci bulma imkanı sunmaktadır. Nakliyebizden.com’un avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

1- İnternet üzerinden milyonlarca kişi ile anında iletişime geçebilirsiniz.
2- Türkiye genelinde nakliyeci sorununu anlık çözebilirsiniz.
3- Zaman kaybetmeden, ekonomik nakliye seçenekleriyle tanışabilirsiniz.
4- Asansörlü ev taşıma hizmetinin yanı sıra hamal işlemleri için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Nakliyeci arayanlar ve nakil yapacak eşya arayanlar, sitemizde bir araya geldi. Avantajlı nakliye hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz günün her saatinde nakliye çözümleri sunuyor. Sitemizi her zaman için ziyaret edip, en kısa sürede nakliye işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz her zaman dönüş yapabilmektedir. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git