Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Avrupa Yakası Evden Eve Asansörlü Nakliye

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte internet hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. Firmamız, deneyim, tecrübe ve güvenilir çözüm seçenekleri kategorisinde online nakliye çözümleri sunmaktadır. Online nakliye kategorisinde, iş arayan nakliyeci ile, nakliyeci arayan müşteriyi bir araya getiriyoruz. Anadolu yakası ve Avrupa yakası evden eve asansörlü nakliye çözümleri için bizi arayın yeterli. 

Müşteri Hizmetlerimizi Arayın

Pratik yöntemlerle ev taşıma imkanı sunan web sayfamızın müşteri hizmetleri, 7/24 çözüm seçenekleri sunmaktadır. Teknoloji harikası araçlarla hizmet veren anlaşma sağladığımız firmalar, her zaman yük alabilmektedir. Zaman kaybetmeden yük bulması gereken şirketlerle, zaman kaybetmeden nakliyeci bulması gereken müşteriyi bir araya getiriyoruz. Sitemizin en büyük avantajı, her an için müşteri ve nakliyeci bulma imkanı sunmasıdır.

Evinizi Sorunsuz Taşıtıyoruz

Yeni ev alanlar, kiralık evini değiştirenler ve yeni eve geçmek zorunda kalanlar, nakliye konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir. Avrupa yakası evden eve asansörlü nakliye konusunda uzman olan anlaşmalı şirketlerimiz, şu konulara dikkat etmektedir:

1- Öncelikle taşınacak eşya kontrol edilmektedir. Ücretsiz keşif ekibi, evinize gelerek eşyanın miktarını ve özellikleri test etmektedir. Eşyanız için en uygun kapalı kasa araç ve paketleme seçenekleri belirlenmektedir.
2- Ayrıca ücretsiz keşif ekibi, asansör için pencere tercihini bu aşamada gerçekleştirmektedir.
3- Pencerenin ve balkonun genişliğini ölçen bu elemanlar, asansör için park veya bahçe boşluğunu da keşfetmektedir.
4- Kapı, koridor, pencere ve balkon genişliği dikkatli bir şekilde ölçülmektedir. Ayrıca asansör aracına engel teşkil edecek elektrik teli ve ağaçlar da bu aşamada incelenmektedir.
5- Anlaşma sağlandıktan sonra sıra taşıma işlemine geçmektedir. Sigortalama işlemi yaptırmak isteyenler, eşya paketlenmeden yaptırması gerekir. Sigortalama işlemi, taşıma işleminin sonuna kadar devam etmektedir.

Paketlemede Profesyonel Çözüm

Ev taşıma işlemi esnasında meydana gelen en büyük problem, eşyaların zarar görmesidir. Sorunsuz bir şekilde eşya taşıma çözümleri sunan anlaşmalı firmalar, ilk aşamada kırılabilir eşyaları köpüklü kutulara yerleştirmektedir. Daha sonra marangoz hizmeti ile dolap, raf ve kitaplıkları parçalara ayırmaktadır. Çizilebilir eşyaların üzeri balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Taşıma ve nakliye esnasında bu eşyaların zarar görmemesi için balonlu naylonlar pratik çözüm sunmaktadır.

Asansörlü Taşıma Büyük Kolaylık

Profesyonel şoför ekibiyle hizmet veren anlaşmalı firmalarımız, asansörlü araçlarla kısa sürede taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Asansörlü araçlarla, ilk aşamada ağır eşyalar indirilmektedir. Buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi eşyalar kısa sürede indirilmektedir.


Daha sonra hassas eşyaların kutuları indirilmektedir. Avrupa Yakası evden eve asansörlü nakliye konularında uzman firmalarla çalışıyoruz. Bu firmalar, asansörlü nakliye konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir. Şehirler arası ve şehir içi yollarda durmadan taşıma hizmeti veren nakliyat firmaları, en kısa sürede müşteri bulmak ister. Nakliye Bizden ailesi olarak kısa sürede müşteri buluyoruz. 

Her Zaman Nakliye Bizden

Günün her saatinde her zaman için nakliye konusunda pratik çözüm sunuyoruz. Deneyimli elemanlarla hizmet veren şirketimiz, İstanbul güzergahlı çalışan nakliyecilerle 7/24 çözüm üretmektedir. Sürekli yolda olan ve zaman zaman boş kalan nakliyeciler, anlık yükü sitemizde bulabilir. Dönüşte boş kalan nakliyeciler, daha uygun fiyata taşıma işlemi gerçekleştirebilir. Nakliyebizden.com, sizin için güvenilir, pratik ve ekonomik eşya taşıma seçenekleri sunuyor.

Anadolu illerinin yanı sıra İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasına nakliye hizmeti taşıyan sitemiz, işin ehli firmalarla çalışıyor. Avrupa yakası evden eve asansörlü nakliye işlemlerinde, anlaşmalı firmalarımız en güvenli yolları tercih etmektedir. Lüks ve aynı zamanda güvenli yük araçlarıyla hizmet vermeye devam eden anlaşma sağladığımız evden eve nakliye firmaları, en iyi yöntemleri tercih etmektedir. Paketlemeden istiflemeye kadar bütün konularda bu firmalara güvenebilirsiniz. 
 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git