Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Asansörlü Taşıma İstanbul

Güncel nakliye kategorisine internet, pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. Online kategoride nakliye hizmetinin daha hızlı ve daha pratik bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan Nakliyebizden.com yeni bir anlayış getirdi. Nakliyecilerle, müşterisini bir araya getiren aracı web sayfamız, bu konuda bir boşluğu doldurmuştur. Asansörlü taşıma İstanbul şehri için anlaşmalı firmalarımız devreye girmektedir. 

Türkiye genelinde 81 il ve 957 ilçe için nakliye çözümleri sunan sitemiz, yurt genelinde evden eve nakliyat çözümleri sunmaktadır. Başvuru işlemi esnasında hangi ilde olduğunuzu belirtmelisiniz. Ayrıca hangi yöne ev taşıyacağınızı da belirtmelisiniz.


Her An İçin Nakliye Çözümleri Sitemizde

Nakliye dünyası hiç durmaz ve çok hızlı bir şekilde çalışır. Nakliye araçları her zaman hareket halindedir ve gece gündüz çalışır. Bu nedenle yük arama işleminin anlık çözülmesi gerekir. Nakliye Bizden ailesi, her an için asansörlü taşıma İstanbul konusunda çözüm seçeneği sunmaktadır. Nakliyeci arayanlar için de sitemiz aradığınız özelliklere sahiptir.

Cep telefonu, masa bilgisayarı, tablet ve notebook gibi cihazlardan sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Türkiye'nin her yerinden sitemizin profesyonel aracılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Pratik ve Güvenilir Çözüm

Merkezi olmayan ve kıyıda köşede kalmış birçok şehir ve ilçe, nakliye konusunda problem yaşayabilir. Merkezi bölgelerde de asansörlü taşıma İstanbul konusunda anlık çözüm gerekebilir. Ev taşıma işleminde anında pratik çözüm arıyorsanız sitemizi ziyaret edin. Ev taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için firmamız meydana gelen anlaşmazlık durumlarında çözüm odaklı hareket etmektedir.

Hangi şehir ve hangi ilçeden olduğunuzu ve hangi yöne eşya taşıyacağınızı belirtin. Güzergah belirleme işlemini ardından müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede dönüş yapacaktır. Anlaşma sağlandıktan sonra nakliye firması en kısa sürede adresinize gelecektir. Nakliye firması, ücretsiz ekspertiz hizmetiyle işe başlamaktadır. Yükünüzü ve taşınacak mekanı inceleyen ekipler, en güvenli taşıma yöntemini tercih etmektedir. 

Evinizi Taşımak Bizden

kırılabilir ve değerli eşyaların taşınmasında profesyonellik önemlidir. Sıradan taşıma yöntemleri, değerli eşyaların zarar görmesine neden olur. Sigortalı taşıma hizmeti veren ve asansörlü yöntemle kısa sürede eşya taşıyan asansörlü taşıma İstanbul firmaları, pratik çözüm adresidir.

Evden eve nakliye işleminde tercih edilen hizmetler ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. Paketleme, marangoz hizmeti, asansör hizmeti, iş gücü hizmeti ve ev içerisinde eşya düzenleme hizmeti, ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır. Taşıma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz.


Kırılabilir eşyalar, elektronik eşyalar ve antika eşyalar, bu sektörde özel yöntemlerle paketlenmektedir. İçi köpüklü kutulara yerleştirilen kırılabilir eşyalar, yükleme esnasında en üst kısma yerleştirilmektedir. Sağlam ve dayanıklı eşyalar ise en altta kalacak şekilde istiflenmektedir.

Asansör Kurulumu

Evden eve sektörünün ilerlemesinde önemli rol oynayan asansörlü araç, uzayan raylara sahiptir. Bu raylar üzerinde hareket eden kabin, dört yüz kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Anlaşma sağladığımız ve ev taşıma işleminde asansör kullanan şirketler, ekspertiz hizmeti esnasında asansör için uygun boşluk tespiti yapmaktadır. Uygun boşluk tespiti yaparken şu konulara dikkat edilmektedir:

1- Boşluk park veya bahçe gibi yerler olmalıdır. Bu boşlukta asansörlü araç ve kapalı kasa araç kolaylıkla sığmalıdır.
2- Tercih edile pencere veya balkon, eşya indirme işlemi için uygun olmalıdır. Pencere veya balkondan hangisi uygunsa asansörlü aracın rayları oraya uzatılmaktadır.
3- Asansörlü araç, yüksek katlara rahatlıkla uzamaktadır. Bu özelliği nedeniyle saatlerinizi alacak ağır eşya indirme işlemi dakikalar içerisinde gerçekleşecektir.
4- İş gücüne göre daha ekonomiktir. Zaman kaybını ortadan kaldırmaktadır.

Asansörlü evden eve nakliye işlemleri için Nakliyebizden.com.tr adresimizi ziyaret edin. En kısa sürede nakliye işlemini gerçekleştirin.
 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
185073 30 Mayıs 2023 İstanbul - Şişli Mardin - Nusaybin Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
928724 31 Mayıs 2023 İstanbul - Sancaktepe Ankara - Yenimahalle Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 31 Mayıs 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
737339 31 Mayıs 2023 İstanbul - Zeytinburnu Çanakkale - Çanakkale Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
888212 03 Haziran 2023 İstanbul - Pendik Çanakkale - Çan Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
787355 03 Haziran 2023 İstanbul - Eyüp Hatay - Reyhanlı Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
838997 10 Haziran 2023 İstanbul - Ataşehir Mersin - Mezitli Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
353852 17 Haziran 2023 İstanbul - Küçükçekmece Muğla - Bodrum Evden Eve 1+1 Evden eve taşıma Detaya Git