Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Asansörlü Nakliye İstanbul

Asansörlü taşımacılık hizmetlerinde lider konumda olan firmamızla İstanbul içerisinde evden eve, işten işe eşyalarınızı güven içerisinde taşıtmanız mümkündür. Sunduğumuz hizmetler sayesinde eşyalarınızın taahhüt ettiğimiz tarihte ve saatte ulaşım noktasında olacağından emin olabilirsiniz. Firmamız; üstlendiği misyon kapsamında;

Eşyalarınız Bizimle Güvende

*Eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını sağlar.
*Özenli paketleme ile eşyaların zarar görmesini önler.
*Sertifikalı ekip arkadaşlarıyla işlemlerinizin sorunsuzca sürdürülmesini sağlar.
*Eşyaların transferi son model araçlarla, hızlı bir şekilde yapılır.
*Asansörlü taşıma hizmetiyle bina içine girmeden eşyalar aktarılır.

Tam Zamanında Teslimat

Teslimat kamyonu filomuz, asansörlü nakliye İstanbul dağıtım merkezlerini kullanan müşteriler için toplam tedarik zinciri çözümlerinin bir parçası olarak tam zamanında teslimatlarda önemli bir rol oynamaktadır. Sertifikalı ekip arkadaşlarımız, son model taşıma araçlarıyla hem evlere hem de iş yerlerine düzenli veya özel teslimatlar yapmaktadır. Noktadan noktaya teslimatlar, İstanbul'daki merkezi aktarma merkezi aracılığıyla yönlendirilir.
 
Özelleştirilmiş Transfer Araçları

Müşterilerimizin taşıma işinde güvenilir bir ortak olan markamız, asansörlü nakliye İstanbul nakliye, emniyetli taşıma ve zamanında teslimatın önemini anlayarak, hız, yönlendirme ve taşınan yük türleri açısından optimum esneklik sağlar. Her müşterimizin özel gereksinimlerini karşılama kapasitesine sahip olan markamız, online izleme sistemi sayesinde eşyalarınızın her an nerede olduğunu görmenize izin verir.
 
Güvenli ve Düşük Maliyetli Çözümler

Güvenli ve düşük maliyetli çözümler sunma konusundaki sürekli iyileştirme planımızın bir parçası olarak, büyük karayolu taşımacılığı filosunun çoğunluğunu yönetmek için uzman asansörlü nakliye İstanbul sistemleri kullanarak eşyalarınızın zamanında teslim edilmesini sağlarız. Tüm araçlara araç ve sürücü verimliliğinin izlenmesi için araç takip sistemi takılmaktadır. Şirketimiz tecrübeli, denenmiş, test edilmiş sistem ve prosedürleri ile birçok mutlu müşteriye sahiptir.

Yılların Deneyimi Memnuniyetinizde

Taşımacılık sektöründe yıllarca süren deneyime sahip olan şirketimiz, eşyalarınızın güven içinde ulaştırılmasını sağlar. Büyük küçük demeden tüm evlerdeki eşyaların taahhüt edilen zamanda yerine ulaştırılmasını sağlayan ekibimiz, memnuniyetiniz için çalışır. Şirket politikamız gereği dilediğiniz zaman eşyalarınızın nerede olduğunu görebilir ve müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Asansörlü taşıma hizmetimizle en yüksek katlı binalardan müstakil evlere kadar tüm yapılara hızlı nakliye hizmeti sunuyoruz.

Asansörlü Nakliyatın Avantajları

Asansörlü nakliyatın birçok avantajı vardır. Son model araçlarla hizmet veren ekibimiz, asansörlü nakliye araçları sayesinde eşyaları bina içinden değil, bina dışından taşınmasını sağlar. Böylelikle eşyalar taşınma aşamasında zarar görme riski yaşamaz. Bunun yerine kolaylıkla ve hızlılıkla transfer noktasına ulaştırılır. Yük asansörünün olmadığı binalarda ve hiç asansörsüz yüksek binalarda büyük avantaj oluşturan bu durum, asansörlü nakliye İstanbul için büyük bir fırsattır. 

Tam Yerinde ve Tam Zamanında

İstanbul'un trafiğine takılmadan, tam zamanında teslimat için bizi tercih edebilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız yola çıkmadan önce oluşabilecek aksaklıkları göz önünde bulundurarak yola çıkarlar. Bu sayede sizin işleriniz hiçbir zaman aksamaz. eşyalarınız söz verdiğimiz saatte yeni evinizde veya iş yerinizde olur. Böylelikle siz de zamanı verimli kullanarak diğer işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Taşınacak eşyalarınız özenle paketlenir. Paketlerin üzerinde bulunan hava kanalları eşyalar birbirine çarpsa da zarar görmesini engeller. Aynı zamanda hava kanalları eşyaların dış hava koşullarının olumsuz etkisinden de kurtulmasını sağlar.

Yağmurdan Kim Korkar

Yağmur, kar, dolu ve don gibi olumsuz hava koşullarının eşyalara zarar vermesini önlemek için eşyalarınız özenle paketlenir. Taşıma esnasında en ufak bir çizik dahi oluşmaz. Güvenle teslim aldığınız eşyalarınızı paketlerinden dilediğiniz zaman ayırabilir ve kaldığınız yerden kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizi aramak ve sonrasında kişisel eşyalarınızı toplamaya hemen başlamak olacak.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git