Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Şehirler Arası Evden Eve Taşıma

Evden eve taşınmak ev sahipleri için oldukça zorlu bir iştir. Nakliye şirketi seçerken doğru karar almak gerekmektedir. Aksi taktirde taşınma işleminden doğacak olan eşya masrafları nakliye şirketine ödenen miktarın çok üstüne çıkabilmektedir. Bu noktada Anadolu yakası şehirler arası evden eve taşıma firması olarak kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Firmamız ekip, araç ve hizmet kalitesiyle fark yaratmaktadır. 

İstanbul Anadolu yakasından yola çıkan ekibimiz Öncelikle İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet götürmektedir. Bununla birlikte Türkiye'nin dört bir tarafına profesyonel taşıma hizmeti sunmaktayız. Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. 

Anadolu Yakası Şehirler Arası Taşımacılık Firması 

Firmamız Anadolu yakası şehirler arası evden eve taşıma firması olarak elinden gelen hizmetin en kalitelisini sunmak için gayret göstermektedir. Profesyonel hizmet gerektiren nakliyecilik yıllardan beri ehli olduğumuz bir iştir. Firmamız eşyalarınızı titizlikle paketleyip dilediğiniz yere taşımaktadır. Taşıma işlemini yapan araçlarımız son teknolojiyle üretilmiş, üstün koruma makinelerdir. 

Firmamız kurumsallık çerçevesinde hizmet vermektedir. Bu sebeple haklarınız ve talepleriniz her zaman ön plandadır. Her şeyden önce hizmetlerimiz prosedür çerçevesinde yapılmaktadır. Hizmet öncesi ve hizmet sonrası iletişim firmamız için önem taşımaktadır. Zaman bizim için önem taşıyan bir diğer unsurdur. Eşyalarınızı nakil edilmek üzere titizlikle paketleyip, dilediğiniz adrese dilediğiniz saatte ulaştırıyoruz. 

Profesyonel Ekip Kalitesi 

Ekibimiz Eşyalarınızı titizlikle paketleyerek istediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Alanında uzman olan kadromuz yıllardan gelen tecrübeye sahiptir. Firma olarak Anadolu yakası şehirler arası evden eve taşıma ekibi elinden gelenin en iyisini yapmaktadır. Taşıma, paketleme, istifleme, kurmak gibi nakliye hizmetinin her alanında farklı ekip elamanlarımız çalışmaktadır. Her alandan çalışan ekip elemanları, oldukça profesyonel hizmet kalitesi oluşturmaktadır. 

Eşyaların sökülmesi ve tekrar kurulması adına marangozluk eğitimi almış firma ekibi ile çalışmaktayız. Her üyemiz hizmet içi eğitimlerini tamamlayarak iş başına geçmiştir. Bu durum firmamızın müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğinin en açık delilidir. Ayrıca müşteri temsilcilerimizden istifleme ve taşıma ekibine kadar her elemanımız müşteri memnuniyeti hassasiyetine özen göstermektedir. Dolayısıyla kaliteli ve profesyonel hizmet, güler yüzlü ekibimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. 

Ambalajlama Hizmetinde Kalite

Firmamız taşıma işlemini gerçekleştirmeden öncesi saha araştırması yapmaktadır. Taşınacak eşyaların miktarı, oda sayısı, taşınılacak kat ve adres gibi bilgiler saha araştırmalarına dahildir. Bununla birlikte müşterilerimizle birebirde iletişim halinde bulunmaktayız. Her an her saniye bilgi alışverişi sağlamaktayız. Hizmet sürecinde eşyalarımız marangoz ekibimiz tarafından tek tek sökülerek özenle ambalajlanmaktadır. 

Ambalajlama aşamasında kırılacak eşyaları özel ambalajlar içinde paketliyoruz.Eşyaları araçlara yerleştirmeden evvel hava almayan ambalajlarda nem almasını önleyecek şekilde paketliyoruz. Araçlara özenle ve belli bir sıraya uygun olarak yerleştiriyoruz. Uzun yolculuklarda yıpranmayacak kadar özenle paketleme yapmaktayız. Hizmet anlayışımız oldukça geneldir. Eşyalarınızın güvenliği noktasında ise elimizden gelenin en iyisini hizmetinize sunmaktan geri durmuyoruz. 

Taşımacılıkta Garanti Hizmet

 Garanti bir taşımacılık hizmetinden faydalanmak isteyen ev sahipleri için Anadolu yakası şehirler arası evden eve taşıma hizmeti oldukça avantajlıdır. Ekip kalitesi, araç yeterliliği ve kurumsallık anlayışımız ile aradığınız hizmet tam olarak bizdedir. Bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibat kurabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Firmamız web sitesi üzerinden teklif oluşturma butonu oluşturmuştur. Bu noktada hassasiyet gösteren talep sahipleriyle üstün kalite taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Firmamızın Türkiye'nin tüm illerinde taşıyıcı acente şubeleri mevcuttur. Bu şubelerin her biri sorumluluk hassasiyeti çerçevesinde çalışmaktadır. Ayrıca firmamız garanti sunmaktadır. Taşıma aşamasında zarar gören tüm eşyalarınızın masrafı taşıma acentesinden kesilmektedir. Daha sonra tarafınıza tahsil edilmektedir. Eşyalarınızın güvenliği adına sigorta ve garanti hassasiyetine özen gösteriyoruz. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
185073 30 Mayıs 2023 İstanbul - Şişli Mardin - Nusaybin Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
928724 31 Mayıs 2023 İstanbul - Sancaktepe Ankara - Yenimahalle Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 31 Mayıs 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
737339 31 Mayıs 2023 İstanbul - Zeytinburnu Çanakkale - Çanakkale Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
888212 03 Haziran 2023 İstanbul - Pendik Çanakkale - Çan Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
787355 03 Haziran 2023 İstanbul - Eyüp Hatay - Reyhanlı Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
838997 10 Haziran 2023 İstanbul - Ataşehir Mersin - Mezitli Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
353852 17 Haziran 2023 İstanbul - Küçükçekmece Muğla - Bodrum Evden Eve 1+1 Evden eve taşıma Detaya Git