Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Evinizi istediğiniz yere istediğiniz zaman taşımanın en pratik yolu profesyonel evden eve taşıma firmalarıyla çalışmaktır. Nakliye Bizden, bu sektörde yeni bir çığır açarak, Türkiye’nin bütün illerini kapsayan nakliye hizmeti sunmaktadır. Sitemiz, evini taşımaya karar verenlerle, evi taşıyacak firmayı bir araya getirmektedir. İstanbul'un Avrupa yakası ile Anadolu yakası da hizmet programımızda yer alıyor. Anadolu yakası şehirler arası evden eve nakliyat konusunda deneyimli elemanlarımız çözüm üretmeye devam ediyor.

Kısa Sürede En İyi Hizmet

Deneyimli, profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışını kapınıza getiren sitemiz, zamanında taşıma işlemini gerçekleştiren firmalarla çalışmaktadır. Türkiye’nin sınırları içerisinde bulunan bütün iller ve bütün ilçeler, sitemizin çalışma alanına girmektedir. Bu şehirlerde ve bu şehirlere bağlı ilçelerde bulunan anlaşmalı firmalarımız, trafik ve hava koşullarını dikkate alarak hizmet vermektedir. Anadolu yakası şehirler arası evden eve nakliyat konusunda bizi her zaman için arayabilirsiniz.

Nakliye Bizden’in Farkı Nedir?

Sitemiz, başta belirttiğimiz gibi aracı bir sitedir. Bizim amacımız, yük arayanla, nakliyeci arayan kişilerin isteklerini anında gerçekleştirmektir. Yük arayan nakliyeci, yükü boşalttıktan hemen sonra yük aramaktadır. Evine boş gitmemek için kısa sürede yük bulması gerekir. Nakliyebizden.com, tam bu esnada devreye girmektedir. Milyonlarca nakliyeciyi ve nakliyeci arayanı bir araya getiren sitemiz, anında yük bulma imkanı sunmaktadır. Anadolu yakası şehirler arası evden eve nakliyat işlemleriyle İstanbullular için hızlı ve etkili taşınma imkanı sunuyoruz.

Yük bulmanın yanı sıra, nakliyeci arayanlar için de nakliyebizden.com, aradığınız özelliklere sahip bir sitedir. Sitemizde, işinin uzmanı olan nakliyecilerle istediğiniz iletişim kurabilirsiniz. Çalışma sistemimizin ilk önemli adımı, başvuru işlemidir. Başvuru işleminin ardından müşteri hizmetlerimizi başvurunuzu değerlendirmektedir. Değerlendirmenin ardından, taşıma işini yapacak nakliye firması ile irtibata geçilmektedir.

Taşıma İşleminden Anlaşmalı Firma Sorumludur

Milyonları sanal dünyada bir araya getiren web sayfamız, taşıma işlemini anlaşmalı şirkete devretmektedir. Taşıma işlemi bütün aşamalarından bu firmalar sorumludur. Anlaşmazlık çıkarsa, sitemiz her iki tarafın mağdur olmaması için arabulucu işlemi gerçekleştirmektedir. Deneyimli, tecrübeli ve işin ehli olan elemanlarımız, kısa sürede istediğiniz adrese nakliye şirketi göndermektedir. Anadolu yakası şehirler arası evden eve nakliyat işlemleriyle aradığınız çözüm seçenekleri adresinize geliyor.

Zamanında Taşıma Hizmeti

Güncel, etkili ve aynı zamanda pratik yöntemlerle gerçekleştirilen evden eve nakliye işlemlerinde, zaman çok önemlidir. Anlaşma sağladığımız firmalar, keşif hizmetiyle işe başlamaktadır. Keşif hizmetinin ayrıntıları şu şekildedir:
1-Bu işlemde, taşınacak eşyanın miktarı ve özellikleri incelenmektedir. Eşyanızın özelliğine uygun araç ve paketleme seçenekleri, uzman keşif ekibi tarafından belirlenmektedir.
2- Asansörlü aracın ve bu aracın yanına park edilecek kapalı kasa aracın park edeceği uygun boşluk, keşif ekibi tarafından belirlenmektedir.
3- Ayrıca asansörlü aracın kullanımı esnasında çıkabilecek aksaklıklar da dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Elektrik teli ve ağaçlar, asansörlü aracın kullanımı olumsuz yönde etkilemektedir.
4- Özel paketleme malzemeleri de bu aşamada dikkatli bir şekilde değerlendirilmektedir. Ayrıca paketlemeyi yapacak personel sayısı da keşif elemanları tarafından belirlenmektedir.
5- Marangoz elemanının yapacağı işler de not edilmektedir.
6- Özel eşya sigortalama işlemi bu aşamada gerçekleşmektedir.
7- Tercih edilen hizmet seçenekleri göz önüne alınarak fiyatlandırma işlemi bu aşamada gerçekleşmektedir.

Pratik etkili ve aynı zamanda çözüm odaklı hizmet veren anlaşmalı evden eve firmalarımız, güvenli ve huzurlu bir şekilde taşınmak isteyenler için profesyonel çözüm sunmaktadır.

Doğru Adrese Taşının

Ev taşırken araştırma yaparsınız ve en uygun nakliyeciyi seçmeye çalışırsınız. Nakliyeci bulmak bazen günlerinizi alabilir. Özellikle Türkiye'nin küçük şehirlerinde boş nakliyeci bulmak zordur. Nakliyebizden.com, bu sorunu tam anlamıyla çözmektedir. Her şehir için her zaman nakliye firması sitemizde sizleri beklemektedir. 

İstanbul Nakliye İlanları   

Detay - Kod Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi
Detaya Git  - 949500  25 Ekim 2021 İstanbul - Bağcılar Bitlis - Tatvan Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 296809  01 Kasım 2021 İstanbul - Esenyurt Erzurum - Çat Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 611015  31 Aralık 2021 İstanbul - Beyoğlu Erzincan - Erzincan Kamyon 2+1 Evden eve taşıma
Detaya Git  - 953507  31 Ocak 2022 İstanbul - Başakşehir Balıkesir - Gönen Kamyon 2+1 Evden eve taşıma