Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü Taşıma

Taşınmak her insanın büyük bir önemle ihtiyaç duyabileceği bir durum olarak karşımıza çıkar. Bu hususta nakliyat hizmetleri bir tür kurtarıcı olma niteliği taşır. 20 yıllık bir zaman dilimini geride bırakan firmamız. www.nakliyebizden.com sitesi üzeriden siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü taşıma ihtiyaçlarınıza da büyük bir itina ile cevap vermektedir. 

Bilindiği üzere günümüzdeki yapıların çok büyük bir bölümü çok katlı bir nitelik barındırır. Bu bakımdan taşınma sorunları için en önemli gereksinimlerin başında asansörlü taşıma hizmeti gelir. Bu sayede eşyalarınızın çok katlı binadan güvenle yeni taşınılacak olan çok katlı binaya taşınması mümkün hale gelir. 

Asansörlü Taşıma hizmetlerinin Önemi

Taşınma sürecinde sizlere çözüm üretmek adına Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü taşıma hizmetlerini sözleşmeli firmalarımız vasıtasıyla sunmaktayız. Taşınma esnasında müşterilerimizin elini hiç bir şeye sürmediği son derece keyifli bir taşınma sürecini başlatıyoruz. Sizlerin gözleri önünde sözleşmeli profesyonel firmalar vasıtasıyla eşyalarınızın toparlanarak titizlikle taşınmasına vesile oluyoruz. 

Bilindiği üzere eşyaların çok katlı yapılardan insan gücüyle güvenle taşınması son derece sıkıntılı olmaktadır. Bu soruna yönelik olarak sunulan en iyi ve güvenilir çözüm ise asansörlü taşımadır. Özellikle de ağırlığı fazla olan eşyaların taşınması konusunda en büyük kolaylığı sağlamaktadır. Bu sayede taşınma süreci eşyaların herhangi bir şekilde zarar görmeden tamamlanabilmektedir. 

Anadolu Yakasında Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

Sektöründe lider konumda olan www.nakliyebizden.com platformu olarak her türlü ihtiyaca çözüm üretiyoruz. Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü taşıma hizmetlerini sunan sözleşmeli firmalarımızla yanınızdayız. Talep olması durumunda sözleşmeli olduğumuz profesyonel firmalar gün içerisinde eşyalarınızı güvenle taşıma hizmeti sağlamaktadır. Bu süreçte 40 metreye kadar çıkabilen asansörlü vinç araçlarından yararlanılmaktadır. Asansörlü taşıma hizmetleri 7/24 sunulmaktadır. 

Sigortalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimizin memnuniyetini çok önemsiyoruz. Bu hususta taşınma sürecinizi büyük bir titizlikle takip ediyoruz. Bu noktada  Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü taşıma sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir. Böylece eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınmasını www.nakliyebizden.com güvencesiyle sağlıyoruz. 

Asansörlü Nakliyat hizmetlerinin Avantajları

Asansörlü vinç araçları sayesinde, günlerce sürebilecek eşya taşıma sorunlarına kısa süreli çözümler sağlanır. Böylece eşyaların çok katlı yapılardan taşınması işlemi yalnızca 1-2 saat içerisinde tamamlanabilir bir hale gelmektedir. Bu sayede eşyaların zarar görmesinin de önüne geçilmektedir. Tüm bunların yanında taşınma sürecinde önemli ölçüde zamandan tasarruf etme imkanı da söz konusu olmaktadır. 

Asansörlü taşıma işleminde yalnızca 1-2 personel vasıtasıyla eşyaların bir kaç saatlik süreçte sorunsuz bir şekilde taşınması mümkün hale gelmektedir. Bu durum maddi olarak da avantaj elde edilmesine imkan sağlar. 

Sistemimizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Sistemimiz iki aktivasyon ile çalışır. İlk olarak yapılması gereken işlem taşınacak yük bilgisinin sisteme girişinin yapılması olmaktadır. Sonrasında girilen yüke göre sistem tarafından bir fiyat belirlenmektedir. Sonrasında sistemin belirlemiş olduğu fiyatı müşteri temsilcimiz talep sahibini arar ve onaylatır. 

Onayın sonrasında taşınma tarihine göre müşteriye verilecek hizmet sıraya konur. Verilmiş olan teklif talep sahibine mail ya da SMS yoluyla iletilir. Talep sahibinin teklife onay vermesiyle NAKLİYE BİZDEN olarak Türkiye genelindeki sözleşmeli firmalar taşıma işlemlerinizin sorumluluğunu üstlenir. 

Taşınma sürecinde herhangi bir eşyanın zarar görmesi durumunda ise firmamız zararınızın taşıyıcı firmadan karşılanmasını sağlar. NAKLİYE BİZDEN olarak eşyalarınızın taşınmaya başlayıp yerinde kurulumuna kadar olan sürecini takip etmekteyiz. Böylece sürecin sorunsuz bir şekilde sonuçlanmasını sağlamaktayız. 

Müşterilerimizin Taşınma Sürecinin Güvencesiyiz

www.nakliyebizden.com ailesinin öncelikli hedefi müşterinin taşınma ihtiyaçlarına en iyi çözümü üretmektir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Özellikle yüksek katlı taşınma ihtiyaçlarına yönelik mümkün olan en iyi ve güvenilir hizmetlerin sunulmasını sağlamaktayız. Taşınma işlemlerinizde eşyalarınızın güvenliğinin sağlanması ve olası zararlarınızın giderilmesi adına sigortalı taşınma ve Nakliye firmamızın güvencesi altındadır. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git