Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü Nakliye

Nakliye hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden firmamız, istediğiniz zaman, istediğiniz adrese nakliye firması taşımaktadır. Güncel, etkili ve aynı zamanda pratik yöntemlerle gerçekleştirilen nakliye işlemleri, hayatımızın bir parçasıdır. Türkiye'nin en büyük şehri için Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliye konusunda sitemiz 7/24 çözüm üretiyor. İstanbul'un en büyük sorunlarından biri olan taşınma sorunu, nakliyebizden.com ile çözüme kavuşmaktadır.

Nakliye Hizmetinde Profesyonel Çözüm

Zaman her zamankinden daha hızlı akıyor ve zamanın bereketi her geçen gün azalıyor. Dünya daha hızlı bir şekilde dönmeye başladı. Buna bağlı olarak hızlı, etkili ve pratik çözümlere olan ihtiyaç arttı. Nakliyebizden.com, nakliye sektörü için 7/24 çözüm sunuyor. Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliye aramalarında sitemiz tercih edilmektedir. Ev taşıyacağız ve zamanımız yok, diyenler için sitemiz aradığınız özellikleri bir araya getirmektedir.

Sıradan Firmalarla Çalışmıyoruz

Ev eşyası ve ofis eşyası taşıma işlemlerinde profesyonel olan anlaşmalı şirketlerimiz, sıradan firmalar değildir. İşinin ehli olan ve bu konuda güvenilir çözüm seçeneği sunan online adresimiz, bu işte uzman olan şirketleri tercih etmektedir. Evden eve veya ofisten ofise taşıma işlemlerinde deneyimli olan firmalarımız, 7/24 yollardadır. Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliye ekipleri, sitemizde sizleri beklemektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Ev taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan sitemizin müşteri hizmetlerimiz, sizden gelen talep ve teklifleri değerlendirmektedir. Kısa sürede dönüş yapan müşteri hizmetlerimiz, talepleriniz doğrultusunda en uygun nakliye firmasını size yönlendirmektedir. Bu aşamada anlaşma sağlandıktan sonra sizi sıraya yazıyoruz. Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliye için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Profesyonel Ev Taşıma Yöntemleriyle Tanışın

Yaşadığınız şehir ve ilçede bulunan anlaşmalı şirketlerimiz, sizinle irtibata geçtikten sonra taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için firmalar şu aşamaları takip etmektedir:

1- Ekspertiz Hizmeti: Bu aşama ücretsizdir ve eşyaların miktarı ölçülmektedir. Ayrıca gerekli paketleme, asansör aracı ve kapalı kasa araç ile ilgili konular çözüme kavuşturulmaktadır. Sigortalama ve diğer işlemlerin ardından taşıma işlemine geçilmektedir. Koridorlar, pencereler ve balkonlar bu aşamada dikkatli bir şekilde incelenmektedir. 

2- Marangoz Hizmeti ve Paketleme Hizmeti: Taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Paketleme işleminde içi köpüklü kutular ve dışı balonlu naylonlar kullanılmaktadır. Marangoz hizmetinde, balonlu naylonlar çizilmeyi önlemektedir.

3- Asansörlü Araçlar: Asansörlü araçlarla ilk aşamada ağır eşyalar indirilmektedir. Ağır eşyaların paketleri kapalı kasa aracın tabanına yerleştirilmektedir. Daha sonra bu eşyaların üzerine kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.

Dört Mevsim Ev Taşıma Hizmeti

Profesyonel yöntemlerle gerçekleştirilen ev taşıma hizmeti, yaz aylarında ve kış aylarında aynı performansla devam etmektedir. Deneyimli eleman kadromuz, ev taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket etmektedir. Türkiye’nin en kalabalık şehrinden, en küçük şehrine kadar bütün şehirler için nakliye çözümleri sunuyoruz. Bulunduğunuz şehirde hizmet veren anlaşmalı şirketlerimiz, kısa sürede eşyanızı istediğiniz adrese taşımaktadır.

Eşya Taşıyacak Hamallar Sitemizde

Ofis, iş yeri veya ev taşıma işlemlerinde hamal konusu önemlidir. Özellikle asansörlü araçların kullanılamadığı yerlerde hamallar önemlidir. Sitemizin hamal bölümünü ziyaret ettiğiniz zaman, il ve ilçe kategorisinde ayrılmış hamal telefonları, her zaman için hizmetinizdedir. Deneyim ve tecrübe sahibi olan bu iş gücü elemanları, sitemizle yıllık anlaşmaktadır. Bizim görevimiz her zaman için hamal bulma imkanı sunmaktır. Değerli eşyaların ve hassas eşyaların taşınmasında uzman olan iş gücü elemanları, günün her saatinde çözüm üretmektedir.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
232516 29 Temmuz 2024 İstanbul - Çekmeköy Tekirdağ - Çerkezköy Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
132342 30 Temmuz 2024 İstanbul - Tuzla Erzurum - Palandöken Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
871966 30 Temmuz 2024 İstanbul - Bahçelievler İstanbul - Başakşehir Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
628014 31 Temmuz 2024 İstanbul - Kadıköy Nevşehir - Ürgüp Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
295408 31 Temmuz 2024 İstanbul - Kartal Siirt - Siirt Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
847628 03 Ağustos 2024 İstanbul - Pendik İstanbul - Pendik Evden Eve 2+0 Evden eve taşıma Detaya Git
529778 10 Ağustos 2024 İstanbul - Maltepe Kars - Kars Merkez Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
525379 10 Ağustos 2024 İstanbul - Büyükçekmece Kayseri - Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
253911 10 Ağustos 2024 İstanbul - Bayrampaşa Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
372041 12 Ağustos 2024 İstanbul - Beylikdüzü Erzincan - Erzincan Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
982979 15 Ağustos 2024 İstanbul - Küçükçekmece Tunceli - Mazgirt Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
172894 16 Ağustos 2024 İstanbul - Sancaktepe Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
376617 20 Ağustos 2024 İstanbul - Beyoğlu Tunceli - Tunceli Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
788507 20 Ağustos 2024 İstanbul - Şile Antalya - Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
335811 30 Ağustos 2024 İstanbul - Erzincan - Erzincan Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
444671 01 Ekim 2024 İstanbul - Şanlıurfa - Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git