Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Şehirler Arası Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Ofis, iş yeri, daire, müstakil ev ve villa kategorisinde ev taşımak, tecrübe isteyen işlerdir. Elektronik eşyaların taşınması, antika eşyaların taşınması ve değerli mobilyaların taşınması, önemli konulardır. Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliyat işlemleriyle İstanbullular için 7/24 nakliye çözüm seçenekleri sunuyoruz.

Ev taşıma işlemi esnasında bu eşyaların zarar görmeden taşınması için işin uzmanı olan elemanlara ihtiyaç vardır. Nakliyebizden.com, bu ihtiyacı karşılamaktadır. Sitemizde nakliyeci firma, hamal ve asansörlü araç kategorisinde aradığınız bütün seçenekler bir arada bulunmaktadır.

Eşyanızı Taşıyacak Eleman mı Arıyorsunuz?

Eşya taşımak, özellikle ağır eşyaları taşımak, zor bir iştir. Bu işte uzman olanlar, iki kişinin taşıyabileceği eşyayı tek başına taşıyabilmektedir. Bu konuda uzmanlaşan hamallar, yüksek katlardan ağır eşyaları sorunsuz bir şekilde indirebilmektedir.

Sitemizde, her il için ve her ilçe için ayrı ayrı hamal seçenekleri bulunmaktadır. Bizimle senelik anlaşma yapan hamallar, günün her saatinde hizmet için hazır beklemektedir. İstanbul için Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliyat hizmeti için hamal temin edebilirsiniz.

Nakliyeyle İlgili Sorunlarınız Anlık Çözülüyor

Profesyonel nakliye hizmetleri kategorisinde çözüm odaklı hareket eden online sitemiz, 7/24 nakliye çözüm seçeneği sunmaktadır. Türkiye’nin bütün bölgelerini kapsayan nakliye hizmetimiz, bu kategoride pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. Nakliyeciler her zaman yoldadır ve zaman zaman boş kalmaktadır. Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliyat firmaları için her zaman sitemizde yük bulunabilir.

Bu boşlukta yük arayan firmalar, özellikle şehirler arası kategoride en kısa sürede yük bulmaları gerekir. Nakliyebizden.com, nakliyecilerin yük arama işlemlerinde kısa sürede çözüm üretmektedir. Diğer yandan nakliyeci arayanlar için de sitemiz tercih edilen bir adrestir.

Ev Taşımanın En Kolay Yolu 

Etkili, pratik ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden nakliyebizden.com, yük arama işlemlerini çok kolay bir hale getirmiştir. Kısa sürede istediğiniz adresten istediğiniz adrese eşya taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Türkiye sınırları içerisindeki seksen bir il ve dokuz yüz yirmi iki ilçe, sitemizin kapsama alanındadır. Bütün iller için ve bütün ilçeler için 7/24 nakliye çözümleri sunuyoruz. İstanbul Anadolu yakası şehirler arası evden eve asansörlü nakliyat konusunda aradığınızı web sayfamızda bulabilirsiniz.

Bizimle Çalışan Firmalar Profesyonel

İşin uzmanı olan firmalarla çalışmaya özen gösteren nakliyebizden.com, bu sektörde adından sıkça söz ettirmektedir. Ev taşıma işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren şirketlerle çalışan sitemiz, en iyi hizmet parolasını benimsemiştir. Bizimle çalışan firmaların evden eve nakliye programı şu şekildedir:

1- İlk aşamada  ücretsiz keşif ekibi adresinize gelmektedir. Adresinize gelen elemanlar, eşyanızın miktarını ve özelliklerini inceledikten sonra, en uygun kapalı kasa araç tercihini gerçekleştirmektedirler. Daha sonra, paketleme elemanı, paketleme malzemesi ve eşya taşıma elemanı gibi konularda çözüm üretmektedir. Sigortalama, marangoz hizmeti, asansörlü aracın ve kapalı kasa aracın yeri, bu aşamada değerlendirilmektedir. Ayrıca giriş ve çıkışlar, asansörü engelleyecek teller ve ağaçlar, ekspertiz elemanları tarafından incelenmektedir.

2- ikinci aşamada kutulama ve marangoz hizmeti bulunmaktadır. Bu aşamada, kırılabilir eşyalar özel kutulara yerleştirilmektedir. İçi köpüklü kutular, eşyaların zarar görmesini engelleyecektir. Diğer yandan balonlu naylonlar da aynı şekilde çizilebilir eşyalara sarılmaktadır. Marangoz hizmetinde, mobilyalar ve dolaplar parçalara ayrılmaktadır. Ayrılan bu parçalar balonlu naylonlara sarılmaktadır.
3- Asansörlü araçla indirme işleminde ilk sırayı ağır eşyalar almaktadır. Kırılma özelliğine göre sırayla kutular aşağı indirilmektedir. En üst kısma ise en hassas eşyanın kutusu indirilmektedir.

Taşıma işleminin son aşamasında eşyalar yeni adrese teslim edilmektedir. Bu aşamada gerekirse asansörlü araç kullanılmaktadır. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
669428 29 Şubat 2024 İstanbul - Sancaktepe Bursa - Gürsu Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
382860 22 Mayıs 2024 İstanbul - Çekmeköy Antalya - Muratpaşa Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git