Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Şehir İçi Evden Eve Taşıma

Taşınmak zahmetli bir süreçtir. Özellikle de işini iyi yapamayan bir firma seçimi yapmış iseniz taşınma işi daha da sancılı bir sürece dönüşür. Bu durumdan kaçınmak adına taşınma konusunda net bir karar vardıktan sonra seçeceğiniz firmayı iyi araştırmalısınız. Çünkü nakliye işinde eşyalarınızın güvenilir ellerde istenilen adrese sorunsuz ulaştırılması önemlidir. Bunun içinde hizmet alacağınız firmanın işinde iyi olması önemlidir. Anadolu yakası şehir içi evden eve taşıma hizmeti alacağınız firmayı iyi seçmelisiniz. 

Yüz Güldüren Hizmet Kalitesi

Sektöründe öncü ve işini her yönden eksiksiz yapan www.nakliyebizden.com paltformu olarak her zaman yanınızdayız. Anadolu yakası şehir içi evden eve taşıma ihtiyacınıza güvenilir çözüm üretmek için çalışmaktayız. Bu noktada size en iyi hizmeti verebilecek tecrübe ve donanıma sahip nakliye firmaları vasıtasıyla hizmet sunmaktayız. 20 yılı aşmış bir süreç boyunca hizmet kalitesini arttıran bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma sorunlarına çözüm üretmekteyiz. 

Türkiye'nin en büyük entegrasyon platformu olma özelliğine sahip sitemiz de konusunun uzmanı taşıyıcı firmalar yer alır. Bu firmalar, nakliyat konusunda profesyonel olarak faaliyet göstermektedir. Bu açıdan sorun değil çözüm üreten bir hizmet kalitesiyle yüzleri güldürüyoruz. 

Bize Güvenmeniz İçin Nedenlerimiz Var

Kıymetli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Anadolu yakası şehir içi evden eve taşıma konusunda hizmet kalitemize her zaman güvenebilirsiniz. Taşınma sürecinde eşyalarınızın zarar görmesi halinde sizi bu sorundan kurtaran çözümler sunuyoruz.

Çalışmakta olduğumuz taşıyıcı firmaların en önemli sorumluluğu eşyalarınızı güvenle istediğiniz adrese ulaştırmaktır. Eşyaların kurulumu da bu görev kapsamındadır. Ayrıca taşınma sırasında zarar gören eşyalarınızın yenilenmesi de bizimle sözleşmeli olarak çalışan firmalara tarafından gerçekleştirilir. Tüm bunların yanı sıra eşyalarınız için nakliye sigortası imkanı da sağlıyoruz. 

Sistemimiz Nasıl Çalışır?

Sistemimizin son derece basit bir çalışma prensibi vardır. Bu doğrultuda ilk yapmanız gereken taşınacak olan yükünüzün sisteme girişini yapmaktır. Siz sisteme gerekli bilgilerin girişini yaptıktan sonra müşteri temsilcimiz geri dönüş yapar. 

Siz değerli müşterilerimizin sisteme girmiş olduğu bilgiler doğrultusunda sistemimiz tarafından bir fiyat belirlenir. Müşteri danışmanımız fiyat konusunda onayınızı alma işlemi gerçekleştirir. Onayın ardından taşınma tarihine gör işleminiz sıraya alınır. 

Verilmiş olan teklif ise müşterilerimize SMS ya da mail yoluyla ulaştırılır. Sizlerin vereceği onay doğrultusunda firmamız vasıtasıyla Türkiye genelinde pek çok noktada hizmet sunan acentelerimiz sizlere hizmet verir. 

Sistemimizde bulunan firmaların tümü müşteri memnuniyetini sağlamak adına kaliteli hizmet sunmayı benimsemektedir. Firmamız ise taşınma işlemlerinizin başlaması ve yerinde kurulumun tamamlanmasına kadar olan süreci takip eder. Bu sayede nakliye işlemlerinin güvenli ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. 

Hammal Ve Asansör Hizmetleri

Taşınma sürecinde en önemli önemli hizmetlerden birini hammal yani eşyaların araca kadar taşınma işlemini gerçekleştiren kişiler oluşturur. Eşya taşınma işlerinde tecrübenin önemi ise oldukça büyüktür. Çünkü taşınacak eşyanın güvenli bir şekilde evden araca ve araçtan eve taşınması önemli bir detaydır.

Bu konuda firmamız işini iyi yapan taşıyıcı firmalarla sözleşmeli olarak çalışmaya özen göstermektedir. Taşınma esnasında eşyaların zarar görmesi halinde ise firmamız eşyaların yenilenmesi sorumluluğunu taşıyıcı firmaya yüklemektedir. Çünkü müşterilerimizin zararının giderilerek memnuniyetin sağlanması firmamızın en öncelikli amaçlarındandır. 

Özellikle çok katlı binalardaki taşınma sürecinde en önemli hizmetlerin başında asansörlü taşıma gelmektedir. Bu hususta da ihtiyaç duyulan hizmetin sunulmasını büyük bir titizlikle sağlamaktayız. Böylece eşyalarınızın çok katlı binalardan tekrar çok katlı binalara sorunsuz bir şekilde taşınmasını mümkün kılıyoruz.

Uygun Fiyatlı Hizmet Anlayışı

Eşyaların taşınmasından yerinde kurulumuna kadar olan süreci kapsar. Anadolu yakası şehir içi evden eve taşıma süreci bu bakımdan tecrübe, dikkat ve emek gerektirir. böylesine emeğin olduğu bir sürecin elbette maddi bir karşılığı söz konusudur. Ancak firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetini önemseyen bir çalışma prensibine sahiptir. Bu noktada sunulan hizmetlerin mümkün olduğunca makul seviyelerde olmasını sağlar. Bütçenizi düşünen bir fiyat talebiyle hizmet sunar. 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
669428 29 Şubat 2024 İstanbul - Sancaktepe Bursa - Gürsu Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
382860 22 Mayıs 2024 İstanbul - Çekmeköy Antalya - Muratpaşa Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git