Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Nakliyat

İnsanoğlu için eşya, konforlu yaşamın bir parçasıdır. Bu nedenle nereye giderse gitsin eşyalarını taşımak zorundadır. Ev eşyası kategorisinde insanlar bu gün odalar dolusu eşyaya sahiptir. Profesyonel Anadolu yakası nakliyat hizmeti sayesinde, ev taşıma işlemi sorun olmaktan çıkmıştır.

Nakliyebizden.com, sizi profesyonel nakliyecilerle buluşturmaktadır. Ev taşıma işlemi için şirket arayanlarla, yük arayan şirketleri bir araya getiren firmamız, 7/24 çözüm üretmeye devam ediyor.

Nakliye Bizden’le Sorunsuz Ev Taşıma Hizmeti

Sıradan veya amatör ev taşıma yöntemleri, zaman kaybına ve aynı zamanda maddi hasara neden olmaktadır. Özellikle değerli eşyalara verdikleri zarar, bu sektörde profesyonelliğin önemini ortaya çıkarmıştır.

Nakliyebizden.com, değerli eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşınması için, bu konuda profesyonellerle çalışmaktadır. Eşyalarınızı güvenle taşıyan anlaşmalı Anadolu yakası nakliyat firmalarımız, çıkabilecek sorunların önlenmesi için keşif hizmeti gerçekleştirmektedir. Keşif hizmetinde;
1- Asansör aracının yeri,
2- Kapalı kasa aracının yeri,
3- Paketleme elemanı,
4- Paketleme malzemesi,
5- Evden eve nakliye sektörüne özel sigortalama işlemi gerçekleşmektedir. Bu işlemin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, keşif ekipleri binanın çevresini ve evin giriş-çıkışlarını incelemektedir.

Profesyonel Paketleme ve İstifleme

İşin uzmanı olan anlaşma sağladığımız firmalar, içi köpüklü kutularla ve balonlu naylonlarla paketleme hizmeti sunmaktadır. Özel kutulama işleminde, diğer önemli bir konu işçiliktir. Paketleme konusunda deneyimsiz elemanlar, eşyanın zarar görmesine neden olmaktadır. Avrupa ve Anadolu yakası nakliyat işlemleriyle İstanbullular için ev taşıma hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Tercih edilen koliler, eşya taşıma hizmetine özel üretilmiş kolilerdir. Paketlemede, deneyimli elemanlar, en güvenli yöntemleri tercih etmektedir. Koli bandına kadar bütün malzemeler kaliteli malzemelerdir.

Profesyonel Marangoz Hizmeti

Bu hizmet, mobilyaların taşıma esnasında zarar görmemesi ve yer kaplamaması için gerçekleştirilmektedir. Mobilyaların, dolapların ve rafların marangoz hizmeti ile parçalanması, taşıma işlemini kolaylaştırmaktadır. Özel balonlu naylonlara sarılan mobilyalar ve dolaplar, çizilmeden taşınmaktadır.

Anlaşmalı firmalarımız, marangoz hizmetini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Yeni adreste dolap ve mobilyaların yeniden kurulması işlemi de marangoz hizmetinin kapsamı alanına girmektedir. Sitemizle çalışan Anadolu yakası nakliyat firmaları da bu konuda pratik çözüm sunmaktadır.

Profesyonel İşçilik

Bu sektörün ana konularından biri işçiliktir. Ekspertiz hizmeti, paketleme, istifleme ve eşya indirme gibi konularda deneyim ve tecrübe önemlidir. Ayrıca şoför ekibi de çok önemlidir. Anlaşma sağladığımız firmalar, şehir içi ve şehirler arası yollarda profesyoneldir. Buzlanma, yağmur ve kar gibi durumlarda alınması gereken tedbirleri almaktadır. Güvenli araç kullanımını ön plana çıkaran bu firmalar, gerekli belgelere sahiptir.

Sitemizde bulunan hamal bölümü, eşya taşıyacak işçi arayanların tercihidir. Burada 81 ilde ikamet eden ve bu illere bağlı 922 ilçede faaliyet gösteren hamalları bulabilirsiniz.

Doğru Adrestesiniz

Ev taşıma işlemi için telefon trafiğine gerek yoktur. Ayrıca internette siteden siteye gezerek zaman kaybetmeyin. Bu konuda güvenli hizmet kalitesine sahip firmalarla çalışan nakliyebizden.com'u ziyaret edin. Sitemize, nakliye ile ilgili talebinizi iletin. Müşteri hizmetlerimiz, taleplerinizi değerlendirdikten sonra en uygun nakliye çözümlerini adresinize taşımaktadır. 

Mesai Saatimizi Siz Belirliyorsunuz

Online kategoride gerçekleştirilen bütün işlemlerde mesai saati kavramı yoktur. Günün her saatinde müşteri hizmetleri taleplerinizi değerlendirmektedir. Nakliye talebi için sitemizi 24 saat boyunca ziyaret edebilirsiniz. Talepleriniz gün içinde değerlendirilmektedir. En kısa sürede müşteri hizmetleri, evden eve nakliyat, hamal ve asansörlü araç konusunda dönüş yapmaktadır. 

Zamanında ve Güvenilir Çözüm

Nakliyeci arayanlar ve nakliye yükü arayanları bir araya getiren sitemiz, her an için nakliye çözümleri sunmaktadır. Eşya taşıma işleminde son kararınızı vermeden önce sitemizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.
 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git