Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Evden Eve Taşıma Şirketleri

Her işte olduğu gibi ev taşıma işleminde de deneyim çok önemlidir. Keşif işleminden, paketlemeye kadar bütün aşamalarda, işin uzmanı eleman kadrosu tercih edilmektedir. Nakliyebizden.com adresi, ev taşıma işini meslek edinmiş şirketlerle çalışmaktadır. Anadolu yakası evden eve taşıma sektöründe hizmet veren anlaşmalı şirketlerimizin genel özellikleri şu şekildedir:

1- Taşıma işleminden önce, taşıma planı yapan bu firmalar, keşif elemanlarını adresinize göndermektedir. Taşınacak eşyanın miktarı ve özellikleri değerlendirildikten sonra, paketleme ve yük aracı tercihi yapılmaktadır. Sitemizde, ev taşıma işleminde, evin oda sayısı dikkate alınmaktadır.
2- Asansörlü aracın yeri, asansörlü aracın yeri ile uyumlu en uygun pencere tercihi, keşif ekibinin en önemli konularından biridir.
3- Eşya taşıma işleminin en önemli konularından biri istifleme işlemidir. Anlaşmalı şirketlerimiz, asansörlü araçtan ağır eşyaları, daha sonra kırılabilir eşyaların kutularını indirmektedir. Paketlemede içi köpüklü kutular ve balonlu özelliğe sahip naylonlar kullanılmaktadır.
4- Dar koridorlar, asansörlü araca engel olacak elektrik telleri ve ağaçlar, keşif esnasında incelenmektedir. Paket malzemesi, eleman ve sigortalama gibi işlemler bu aşamada gerçekleşmektedir. Eşya indirme işleminde pencere küçükse, pencerenin orta kısmındaki büyük cam çıkarılmaktadır.

Eşyaların Paketlenmesi

Evini veya iş yerini taşıyanlar için en büyük sorun, eşyanın zarar görmesidir. Bu kategoride hizmet veren anlaşmalı Anadolu yakası evden eve taşıma firmaları, paketleme esnasında şu konulara dikkat etmektedir:
1- Paketleme işlemi esnasında, kırılma ihtimali olan cam, seramik ve elekronik eşyalar, köpüklü kutulara yerleştirilmektedir.
2- Elektronik eşyalar ayrıca balonlu poşetlere yerleştirilmektedir.
3- Çizilme ihtimali olan eşyalar, balonlu naylonlara sarılmaktadır.
4- Kolileme işlemlerinde dayanıklı kutular kullanılmaktadır. Ayrıca işin uzmanı olan paketleme elemanları görev almaktadır.

Türkiye’nin Her Yerinden Bize Ulaşabilirsiniz

81 İli kapsayan ve bu illere bağlı bütün ilçeleri kapsayan Nakliyebizden.com, 7/24 hizmet vermektedir. İstediğiniz yerden istediğiniz zaman sitemize ulaşarak nakliye sorununuzu anında çözebilirsiniz. Türkiye’de en kapsamlı nakliye platformu olan sitemiz, 20 yıllık deneyime sahiptir. Bu sektörün ihtiyacı olan nakliyeci bulmak ve yük bulma sorununu pratik bir şekilde çözüme kavuşturduk. Avrupa ve Anadolu yakası evden eve taşıma seçenekleriyle İstanbul halkı için profesyonel hizmet seçeneği sunduk.

Eşya Taşıyacak Eleman Sitemizde

Firmamız sadece ev taşıma işlemi konusunda çözüm üretmiyor. Ayrıca eşya taşıyacak işçi arayanlar için de çözüm üretiyor. Hamal bölümümüzü ziyaret ederek, iş gücü ile ilgili ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Kısa sürede hammaliye çözümleri sunan şirketimiz, aynı zamanda asansörlü araç arayanların da gözdesi. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun, ev taşıma işleminde sizin için uygun asansörlü araçlar sitemizde sizleri bekliyor. Anadolu yakası evden eve taşıma işlemlerinde aradığınızı sitemizde bulabilirsiniz.

On İki Ay Hizmet Veriyoruz

Sitemiz, nakliye hizmetleri konusunda her an çözüm üretmektedir. Sitemizin belli bir mesaisi yoktur. Her zaman için teklif verebilirsiniz. İstediğiniz güzergahta istediğiniz özelliklere sahip nakliye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz, teklifleriniz doğrultusunda dönüş yapmaktadır.

Buzlanma, kar yağışı, yağmur ve fırtına gibi olumsuz hava koşullarında sorunsuz bir şekilde ev taşıyan şirketlerimiz, 7/24 çözüm üretiyor. Sitemizi günün her saatinde ziyaret edebilirsiniz. İşin uzmanı olan firma elemanlarıyla hizmet sunmaya devam eden evden eve taşıma aracılık hizmetimiz, Türkiye sınırları içerisinde her yere ulaşmaktadır. 

Sıradan nakliye firmalarıyla çalışmayan ve işinin ehli profesyonel nakliyecilerle çalışan online sitemiz, hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir. Türkiye'nin en kalabalık şehri olan İstanbul, ev taşıma işleminin en yoğun yaşandığı şehirlerden biridir. Sitemiz, her an için İstanbul evden eve nakliye seçeneklerini sitede yayınlamaktadır. 
 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git