Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Evden Eve Asansörlü Taşıma

Hızlı, etkili ve aynı zamanda güvenilir nakliye hizmeti, hemen hemen herkes için ihtiyaçtır. Sıradan taşıma seçenekleri, zaman kaybının yanı sıra, taşınan eşyanın zarar görmesine neden olur. Ayrıca bu işin uzmanı olmayanlar, yükü istediğiniz zaman istediğiniz adrese zamanında ulaştıramaz. Anadolu yakası evden eve asansörlü taşıma işlemlerinde uzmanları tercih eden, rahat eder. Nakliye konusundaki uzmanlar sitemizde sizleri bekliyor.

Zamanında Nakliye Bizden

İnternetin hayatımıza olan katkısı oldukça fazladır. Firma arama veya yük arama gibi işlemler konusunda Nakliyebizden.com, çözüm odaklı hareket etmektedir. Nakliye Bizden, üyelik imkanı sunarak, nakliyeciler için her zaman müşteri bulmaktadır. Nakliyeci arayanlar da her zaman için zaman kaybı yaşamaktadır. Evden eve asansörlü taşıma, kısa sürede istediğiniz çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir.

Anlaşmalı Firmalarımızın Genel Özellikleri

Sitemizin giriş bölümünde yer alan güzergahlardan size uygun olanını seçebilirsiniz. Bu seçimi yaptıktan sonra, en kısa sürede size dönüş yapıyoruz. Müşteri hizmetleri kategorisinde çözüm üretmeye devam eden firmamız, tercihinize uygun anlaşmalı firmalarla irtibata geçmektedir. Daha sonra sizi sıraya yazmaktadır. Anadolu yakası evden eve asansörlü taşıma kategorisinde, taşıma işleminden anlaşmalı firma sorumludur.

Evden Eve Nakliyede Profesyonellerle Çalışıyoruz

İrtibata geçtiğimiz anlaşmalı evden eve nakliye firması, taşınma işleminde sorumludur. Bu aşamadan sonra Nakliyebizden.com, taşıma işlemini takip etmektedir. Çıkabilecek sorunlarda her iki tarafın mağdur olmaması için çaba sarf etmektedir. Sıradan veya profesyonel nakliyeci olmayan firmalar, hizmet programımıza dahil değildir. Anlaşma sağladığımız firmaların genel özellikleri şu şekildedir:

1- Profesyonel elemanlarla çalışırlar.
2- Ekspertiz, paketleme, asansörlü araçla indirme, kapalı kasa araçla taşıma ve adrese teslim hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirler.
3- Dört mevsim aynı performansta nakliye hizmeti sunarlar.
4- Profesyonel şoför ekipleriyle çalışırlar.
5- Kapalı kasa araçlar lüks ve konforludur.

Zamanında yük alımı ve yük teslimatı gerçekleştiren anlaşma sağladığımız firmalar, 7/24 çözüm üretmektedir. Türkiye'nin 81 ili ve 922 ilçesi, nakliyebizden.com adresinin kapsamı alanındadır. Yük arayanlarla, nakliyeci arayanları sanal dünyada bir araya getiriyoruz.

Göz Açıp Kapayıncaya Kadar Yükünüz Taşınıyor

Nakliye dünyasında yük bulma işlemleri acil çözüm gerektirmektedir. Nakliye dünyasında, yük taşıma işleminin ardından dönüş için yük arama işlemleri çok önemlidir. Dönüşte boş gelmek, nakliyeci için zarardır. Özel araç filosu ile gerçekleştirilen nakliye işlemleriyle kısa sürede ev taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Taşıma işlemlerinde, hava koşulları, trafiğin durumu ve köprü geçişleri, taşıma süresini olumsuz etkileyen unsurlardır. 

İşçi mi Arıyorsunuz?

Firmamız sadece anlık nakliye çözümleri sunmuyor. Aynı zamanda hamal arayanlar için de pratik çözüm sunuyor. Senelik ücretlendirme sistemine sahip hamal bölümü, 81 il ve bu illere bağlı 922 ilçeyi kapsamaktadır. Profesyonel eleman kadrosu ile kısa sürede istediğiniz işçi ekibini kurabilirsiniz. Evden eve asansörlü taşıma konusunda, anlaşmalı hamallarımız tecrübelidir. 

Asansör mü Arıyorsunuz?

Ev taşıma hizmetini çok kolay hale getiren asansör, bu kategoride tercih edilen bir araçtır. Yük aracının üzerine monte edilen özel asansör sistemi, uzayan raylara sahiptir. Bu raylar, yükün indirileceği pencere ve balkonun alt kısmına kadar uzayabilir. Rayın üzerinde hareket eden ve 400 kg kapasiteli kabin, ağır yükleri kolaylıkla taşıyabilmektedir.

Sitemizi ziyaret ederek asansör aracı temin edebilirsiniz. Bu kategoride profesyonel nakliye çözümleri üreten anlaşmalı şirketlerimiz, her zaman için göreve hazır bir şekilde beklemektedir. Türkiye sınırlarında yaşıyorsanız Nakliyebizden.com adresini ziyaret etmeden evinizi taşımayın. Kaliteli, hızlı, güvenlii ve uygun fiyat özelliğine sahip nakliye çözümleri sitemizde sizleri bekliyor.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git