Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Evden Eve Asansörlü Nakliye

Nakliyeciliğin en önemli unsurlarından biri olan asansörlü araçlar, evden eve hizmetinin pratik bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Özellikle zaman alan ve iş gücüne ihtiyaç duyan ağır eşyalar, saniyeler içinde kapalı kasa araca indirilmektedir. İstanbul'un Avrupa yakası için çözüm üreten sitemiz, Anadolu yakası evden eve asansörlü nakliye çözüm seçenekleri sunmaya devam etmektedir. 

Sitemizle anlaşan şirketler, bu konuda kaliteli hizmet anlayışına sahiptir. Sitemiz, nakliyeci arayan müşteriyle, müşteri arayan nakliyeciyi bir araya getiren, Türkiye’nin bütün şehirlerini ve ilçeleri kapsayan bir platformdur.

Anlaşmalı Firmalarımız Profesyonel

Asansörlü araçların yanı sıra paketleme ve eşya yerleştirme ve istifleme gibi konularda işin ehli olan anlaşmalı firmalarımız, kısa sürede teslimat gerçekleştirmektedir. Anlaşmalı şirketlerimizin Profesyonel Anadolu yakası evden eve asansörlü nakliye hizmeti şu şekildedir:

1- Firma öncelikle eşyanızı ve evin çevresini incelemektedir. Kapalı kasa aracın ve asansörlü aracın park edeceği boşluğu bu aşamada tespit etmektedir. Eşyayı inceleyen profesyonel ekspertiz elemanları, paketleme için iş gücü ve malzeme tercihi yapmaktadır. Asansörlü araçla hangi pencere veya balkondan eşya indirileceği de bu aşamada netleşmektedir. Sigortalama ve sözleşme, ekspertiz işlemi esnasında imzalanmaktadır.

2- Asansörlü araçlar eşya indirmede öncelik sırası, buzdolabı, derin dondurucu ve mobilyalardır. Kapalı kasa aracın tabanına ağır eşyalar yerleştirilmektedir. Bu eşyaların üstüne ise kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.

3- Taşıma işleminde kullanılan asansörlü eşyalar, eşya indirme işlemi esnasında da kullanılmaktadır. Deneyimli şoförler, güvenli yolları tercih ederek eşyaları adrese teslim etmektedir. Eşya taşıma işleminde dikkat edilen en önemli hususlardan biri de zamandır. Seri bir şekilde ev taşıyan bu firmalar, zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır.

Nakliyenin En Önemli Konusu Asansörlü Araç

Asansörlü araç, deneyimli işçiler ve profesyonel şoförler, ev taşıma işlemini çok kolay hale getirdi. Ayrıca son model kapalı kasa araçlar, taşıma işleminin güvenli bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Anadolu yakası evden eve asansörlü nakliye konusunda aradığınız bütün çözüm seçenekleri sitemizde sizleri bekliyor. Sitemizde hizmet veren asansörlü nakliye firmaları şu şekilde çalışmaktadır:

1- İlk aşamada asansörlü aracın ve kapalı kasa aracın yeri tespit edilmektedir. Bu yer tespitinde dikkat edilen en önemli husus, eşyanın indirilebileceği penceredir. Eşya indirme işleminde balkon da kullanılmaktadır.
2- En uygun park veya bahçenin tespiti ve bu park veya bahçeye bakan pencerenin tespiti, eşya taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.
3- Buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi ağır eşyalar saniyeler içinde aşağı inmektedir.
4- Bu araçlar 400 kg kapasitelidir. Yüksek katlar için ray uzunluğu fazla olan asansörlü araçlar tercih edilmektedir.
5- Profesyonel eleman kadrosu ile gerçekleştirilen asansörlü taşıma hizmeti, eşya indirme işleminde de tercih edilen bir seçenektir.
Ev taşıma işlemini kısa sürede gerçekleştirmenin pratik yolu, asansörlü seçeneklerdir. Bu seçenekler, her zaman için değerlendirilebilir.

İşçi mi Arıyorsunuz?

Ev taşıma hizmetinin temel konusu işçiliktir. Özellikle asansörlü aracın kullanılamayacağı mekanlarda en iyi çözüm hamaldır. Sitemizi ziyaret ederek anında iş gücü talebinde bulunabilirsiniz. İşinin ehli olan hamal elemanlarımız, ev taşıma hizmeti için hazır beklemektedir.

İstanbul'da ev taşımak, başlı başına bir sorundur. Sitemiz bütün şehirlerin yanı sıra en kalabalık şehir olan İstanbul için de çözüm üretmektedir. Anadolu yakası evden eve asansörlü nakliye işlemlerinin yanı sıra iş gücü konusunda da bizi arayabilirsiniz. Elemanlarımız, en kısa sürede nakliye işlemleri konusunda aradığınız etkili çözüm seçeneklerini size bildirecektir. İstediğiniz zaman evden eve nakliye hizmetini talep edebilirsiniz. 
 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git