Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Telif yöntemiyle çalışan ve nakliyat konusunda uzman şirketlerle, nakliyeci arayanları bir araya getiren sitemiz, bu kategoride ilklerdendir. Türkiye genelini kapsayan ve ilk özelliğine sahip nakliyebizden.com ekibi, Anadolu yakası evden eve asansörlü nakliyat konusunda 20 yıllık bir tecrübeye sahiptir.

Evden eve nakliye işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, istediğiniz doğrultusunda en uygun güzergahı seçmektedir. Güzergah tercihinin gerçekleşmesinden sonra, müşteri hizmetleri sizin için en uygun firmayı tercih etmektedir. Anadolu yakası evden eve asansörlü nakliyat konusunda dönüş yapan müşteri hizmetlerimiz, anlaşma sağlandıktan sonra sizi sıraya yazmaktadır. Belirlenen tarih ve saatte anlaşma sağladığımız şirket sizinle irtibata geçmektedir.

Nakliye İle İlgili Sorunlarınızı Kısa Sürede Çözüyoruz

Memurlar, öğrenciler ve tayinle işi olan bütün resmi kurum çalışanları, taşınmak için belli bir süre izin alırlar. Bu süre zarfında taşınmaları gerekir. Taşınma işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için sitemizi ziyaret eden memur ve diğer resmi kurum çalışanları, kısa sürede taşınma ile ilgili problemlerini ortadan kaldırmıştır. Zaman kaybı yaşamadan nakliye bizden ekibi ile tanışan müşterilerimiz, memnuniyetini dile getirmektedir. İstanbul Anadolu yakası evden eve asansörlü nakliyat işlemlerinde profesyonellerle çalışıyoruz.

Nakliye Bizden'in Avantajları

Online kategoride profesyonel elemanlarla çalışan sitemiz, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. 

Nakliye Bizden’le çalışmanın artıları:

1- Nakliyede en önemli konu zamandır. Sitemiz nakliyede anlık çözüm adresidir.
2- Firmamız, nakliyat şirketleri kategorisinde isim yapmış ve kaliteli hizmet sunan şirketlerle anlaşmıştır.
3- Hamal, asansörlü araç ve nakliye şirketi arayanlar, zaman kaybetmeden uygun fiyat seçeneklerine sahip nakliyecilerle tanışmaktadır.
4- Firmamız, Türkiye’nin geneline hizmet veren, bütün illeri ve bütün ilçeleri kapsayan nakliye hizmeti sunmaktadır.

Yaz aylarını sıcak günlerinde ve kış aylarının soğuk günlerinde, eşyanızı güvenli bir şekilde taşıtmak istiyorsanız, Nakliye Bizden her zaman yanınızda.

Hamal Arayışına Son Verin

Arkadaş veya eş dost yardımıyla hamal aramak günlerinizi alabilir. Nakliye Bizden’i ziyaret ederek, Türkiye’nin bütün şehirlerinde ve bütün ilçelerinde hizmet veren hamalları bir arada bulabilirsiniz. Sitede yer alan hamallar bizimle yıllık anlaşmaktadır. Bu hamal telefonlarını kullanarak anında eşya taşıyacak işçi bulabilirsiniz. Anadolu yakası evden eve asansörlü nakliyat konusunda aradığınızı sitemizde bulabilirsiniz. Asansörlü araç arayanlar da sitemizi ziyaret ederek araç temin edebilir.

Eşya Taşıma İşinde Deneyim ve Tecrübe Önemlidir

Yirmi yıllık nakliye hizmet serüvenimize Nakliyebizden.com adresiyle devam ediyoruz. Ekspertiz hizmeti ile işe başlayan anlaşmalı firmalarımız, işini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Evden eve şirketlerinin genel özellikleri şu şekildedir:

1- Taşıma işlemi öncesinde mutlaka eşyanın miktarı ve özellikleri incelenmektedir. Ekspertiz elemanları, yaptıkları inceleme sonucunda, yük aracının türünü belirlemektedir. Ayrıca paketleme için gerekli malzeme ve işçi sayısı da bu aşamada ortaya çıkmaktadır.
2- Asansörlü aracın yeri, kapalı kasa aracın yeri, eşyanın indirileceği pencere, giriş ve çıkışların genişliği ve sigorta işlemi, ekspertiz işlemi esnasında gerçekleşmektedir.
3- Asansörlü araçla eşya indirme işleminde ilk sırayı ağır eşyalar almaktadır. Kapalı kasa aracın en alt kısmına döşenen eşyalar, boşluk kalmayacak şekilde yerleştirilmektedir. Bu eşyaların üzerine, kırılabilir eşyaların kutuları yerleştirilmektedir.
4- Kapalı kasa aracı kullanan şoförler, dört mevsim güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Söz verilen zamanda eşyalar adresine ulaşmaktadır.
5- Evden eve nakliye hizmetinde, isteğe bağlı bir şekilde, yeni adreste eşya döşeme işlemi için yardımcı eleman talep edilebilir.
6- Anlaşma sağladığımız firmalar, marangoz hizmeti de vermektedir. Dolapların ve mobilyaların daha rahat taşınması için marangoz hizmeti tercih edilmektedir.
 

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git