Merhaba, Ziyaretçi

Giriş Yap veya Ücretsiz Kayıt Ol

  Anadolu Yakası Asansörlü Taşıma Firmaları

İş yeri, ofis ve benzeri bir çok mekan için taşınmak an meselesidir. Özel eşyalar ve taşınması sorun olan eşyalar, amatörler için çok zordur. Buzdolabı, fırın ve çamaşır makinesi gibi eşyaları saniyeler içinde indiren asansörlü araçlar, taşınmayı kolaylaştırmıştır. Nakliye Bizden ailesi, bu konuda profesyonel şirketlerle sizi buluşturuyor. Anadolu yakası asansörlü taşıma konusunda aradığınız çözüm seçenekleri online adresimizde sizleri bekliyor.

Taşınmanın Püf Noktası

Online nakliye platformu olan sitemiz, 81 il - 922 ilçe için nakliye çözümleri sunuyor. Sitemiz sadece sizi nakliyecinizle buluşturuyor. Bizimle, nakliye işlemleri konusunda anlaşma sağlayan şirketler, yılların deneyimine sahip şirketlerdir. Anadolu yakası asansörlü taşıma konusunda uzman olan bu firmalar, işinin ehli ekiplerden oluşmaktadır. Bu firmaların genel özellikleri şu şekildedir:

1- Her zaman keşif hizmetiyle işe başlarlar.
2-Bu hizmet esnasında, kamyon ve asansörlü aracın yeri, eşyanın indirileceği pencere, paketleme ve paketleme elemanı gibi konular açığa kavuşmaktadır.
3- Ayrıca çıkabilecek problemler de dikkatli bir şekilde analiz edilmektedir.
4- Sigorta yaptırmak isteyenler, eşya paketlenmeden yaptırmalıdır.
5- İşin ehli firmalar, istifleme işleminde, en alt kısma ağır, en üst kısma ise kırılgan eşyaların kutularını yerleştirmektedir.
6- Her zaman işin uzmanı şoförlerle çalışırlar.

Zamanı iyi kullanan anlaşma sağladığımız firmalar, yılın her gününde aynı performansla ev taşıma hizmeti sunmaktadırlar.

Bize Uğrayın Zaman Kaybetmeyin

Ev taşıma işlemi için nakliyeci aramak, zaman kaybıdır. Sitemiz Türkiye sınırları içerisinde bulunan bütün il ve ilçeler için nakliye çözümü sunmaktadır. Nakliye işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için web sayfamızın giriş bölümündeki güzergahları inceleyebilirsiniz. Ayrıca ev taşıma işlemlerinde evin oda sayısı baz alınmaktadır. Döşeli oda sayısı, taşıma işleminde belirleyici rol oynamaktadır.

Ev taşıma konusunda müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, en kısa sürede dönüş yapıyoruz. Müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede dönüş yaparak, sizin için en uygun güzergah belirleme işlemi gerçekleştirmektedir. Anadolu yakası asansörlü taşıma konusunda ve diğer iller için taşıma işlemlerinde, 7/24 çözüm üretmeye devam ediyoruz.

İşinin Uzmanı Eleman Kadrosu

Deneyimli ve aynı zamanda tecrübeli elemanlarla çalışan sitemiz, tecrübeyi ön plana almaktadır. Kadrosunda profesyonel eleman bulunduran şirketlerle çalışıyoruz. Ayrıca uzun yol tecrübesine sahip şoförlerle çalışan bu firmalar, dört mevsim aynı performansla evinizi taşımaktadır. 

İstanbul gibi büyük bir il için nakliyat önemli bir konudur. İstanbullular için Anadolu yakası asansörlü taşıma hizmeti için sitemizi her zaman ziyaret edebilirsiniz.

İş Gücü Çözümleri

Eşya taşıma hizmeti için hamal arıyorsanız, yapmanız gereken işlem sitemizin ilgili bölümlerini ziyaret etmektir. Bu bölümde, bizimle anlaşma sağlamış olan hamalların telefonlarını bulabilirsiniz. İl ve ilçe bazında sınıflandırılan hamallar, bizimle yıllık anlaşmaktadır.

Asansörlü Araç Çözümleri

Sitemizdeki diğer önemli aracılık hizmeti ise asansörlü araç temin işlemleridir. Asansörlü araç hizmeti sunan evden eve nakliyat firmalarımız, evinizi kısa sürede taşıma imkanı sunan asansörlü araçları adresinize yönlendirmektedir. Günlük veya saatlik kiralanan asansörlü araçlar, nakliyatçılar için çok önemlidir. Ağır eşyaları çok yüksek katlardan saniyeler içinde indiren bu araçlar, ev taşıma işlemini çok kolay hale getirecektir.

Sitemizin diğer önemli bir aracılık hizmeti ise kampanyalardır. Nakliyeci kategorisinde belirlenen kampanyalı seçenekler, ev eşyası taşıma işleminin çok kolay bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Sitemizde yer alan kampanyalı seçenekleri değerlendirerek, uygun fiyata evinizi taşıyabilirsiniz.

Her Zaman Bekleriz

Sitemizin kapıları günün her saatinde açıktır. Gecenin bir yarısında veya sabahın erken saatlerinde, sitemizi ziyaret ederek nakliye çözümlerimizle tanışabilirsiniz. Sitemizdeki güzergahları inceleyin ve en uygun güzergahı seçin. Ev taşıma derdinden kurtulun.

İstanbul Nakliye İlanları   

TalepNo Yükleme Tarihi Yükleme İndirme Araç Tipi Yük Cinsi Detay
130403 12 Eylül 2023 İstanbul - Beyoğlu Şırnak - Şırnak Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
431243 15 Eylül 2023 İstanbul - Bayrampaşa Balıkesir - Ayvalık Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
635460 15 Eylül 2023 İstanbul - Ataşehir Ordu - Altınordu Evden Eve 1+0 Evden eve taşıma Detaya Git
383837 01 Ekim 2023 İstanbul - Gaziosmanpaşa Malatya - Yeşilyurt Evden Eve 3+1 Evden eve taşıma Detaya Git
970880 14 Aralık 2023 İstanbul - Artvin - Artvin Merkez Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git
860316 01 Ocak 2024 İstanbul - Kartal Muğla - Milas Evden Eve 2+1 Evden eve taşıma Detaya Git